Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας, καλή συνέχεια!

20:10

Λήξη της αναμέτρησης. Παναθηναϊκός - Πανιώνιος 1-0.

20:08

90'+2: Ο Πέτριτς από πολύ μακριά προσπαθεί να αιφνιδιάσει τον Γιαννιώτη, δεν ανησυχεί ο τερματοφύλακας του Πανιωνίου.

20:06

20:05

90': Κίτρινη κάρτα στον Κλωναρίδη.

20:03

88': Κίτρινη κάρτα στον Χουχούμη.

20:01

85': Ο Μπουμάλ από τα δεξιά δίνει στον Πέτριτς, που σουτάρει από το ύψος της περιοχής, διώχνει με δυσκολία ο Γιαννιώτης.

19:57

82': Ολοκληρώνει τις αλλαγές του και ο Πανιώνιος. Ο Βιγιάλμπα αντί του Σιώπη.

19:53

Ο Κλωναρίδης από τα αριστερά δίνει για τον Πέτριτς, σουτ από το ύψος της περιοχής, παρεμβαίνει ο Λέτο και με προβολή από το ύψος του πέναλτι ανοίγει το σκορ.

19:53

78': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟ!

19:50

75': Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό με τον Μπουμάλ, σε νέο κόρνερ διώχνει ο Κόρμπος, το οποίο περνά ανεκμετάλλευτο.

19:49

74': Αλλαγή για τον Πανιώνιο. Ο Αργυρόπουλος αντί του Μπαργκάν.

19:48

73': Ολοκληρώνει τις αλλαγές του ο Παναθηναϊκός. Ο Μπουμάλ αντί του Αμπέντ.

19:45

70': Ο Κλωναρίδης δεν θα καταφέρει να νικήσει τον Γιαννιώτη, που μαζεύει.

19:43

67': Μακρινό σουτ του Ζέκα, ο Γιαννιώτης μαζεύει με διπλή προσπάθεια.

19:38

63': Αλλαγή για τον Παναθηναϊκό. Ο Μέστο αντί του Μαρινάκη.

19:34

59': Αλλαγή για τον Παναθηναϊκό. Ο Κλωναρίδης αντί του Βλαχοδήμου.

19:31

56': Εκτέλεση φάουλ από τον Βλαχοδήμο από τα 28 μέτρα και αριστερά, ψηλά άουτ.

19:25

50': Ο Βλαχοδήμος βγάζει τη σέντρα από τα αριστερά, ο Λέτο μόνος πιάνει την κεφαλιά, αλλά στέλνει την μπάλα άουτ.

19:24

49': Ο Πέτριτς στέλνει την μπάλα έξω από το δεξί δοκάρι του Γιαννιώτη.

19:23

48': Ο Καθάριος δεν θα μπορέσει να νικήσει τον Στιλ.

19:21

Έναρξη β' ημιχρόνου.

19:09

Χωρίς σκορ οδηγήθηκαν οι δύο ομάδες στα αποδυτήρια.

19:05

Λήξη α' ημιχρόνου.

19:02

Δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων.

19:01

44': Μακρινό σουτ Βλαχοδήμου, πάνω από την εστία του Γιαννιώτη.

18:59

43': Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό με τον Βλαχοδήμο. Περνά ανεκμετάλλευτο.

18:58

42': Αναγκαστική αλλαγή για τον Πανιώνιο. Ο Πατσατζόγλου αντί του Ρισβάνη.

18:53

37': Κίτρινη κάρτα στον Ρισβάνη.

18:53

37': Κίτρινη κάρτα στον Λέτο.

18:50

33': Ο Λέτο εκτελεί ξανά, ο Πέτριτς πιάνει το σουτ, άουτ.

18:49

32': Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό με τον Λέτο, σε νέο κόρνερ διώχνουν οι αμυντικοί του Πανιωνίου.

18:44

27': Κίτρινη κάρτα στον Καθάριο.

18:40

25': Ο Λέτο, από το ημικύκλιο, θα γυρίσει και θα σουτάρει, λίγο έξω από το δεξί δοκάρι του Γιαννιώτη.

18:38

22': Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό με τον Βλαχοδήμο, περνά ανεκμετάλλευτο.

18:37

20': Το κόρνερ εκτελεί ο Λέτο, περνά ανεκμετάλλευτο.

18:36

20': Ωραίο σουτ του Αμπέντ, ύστερα από κεφαλιά-πάσα του Πέτριτς, σε κόρνερ ο Γιαννιώτης.