Ευχαριστούμε πολύ, καλό βράδυ.

22:28

Λήξη αναμέτρησης, νίκη για την ΑΕΚ με 3-1.

22:27

90'+4: Απευθειας φάουλ από τον Μπεργκ, με γροθιές διώχνει ο Ανέστης.

22:23

90'+1: Στη θέση του Μάνταλου ο Τζανετόπουλος για την ΑΕΚ.

22:21

88': Κλωναρίδης αντί Λουντ για τον Παναθηναϊκό.

22:17

84': Δοκιμάζει το πόδι του ο Λουντ και αστοχεί.

22:17

84': Ευκαιρία για τνη ΑΕΚ! Ο Αμπέντ χάνει από τον Γιόχανσον, εκείνος δίνει στον Μάνταλο, αλλά το πλασέ του τελευταίου φεύγει άουτ.

22:16

83': Σέντρα από τον Νάνο, κεφαλιά από τον Μπεργκ, άουτ η μπάλα.

22:14

80': Κίτρινη στον Μολέδο.

22:13

80': Ευκαιρία για την ΑΕΚ! Ο Πέκχαρτ ταλαιπωρεί τον Νάνο, δίνει στον Μπακάκη και ο τελευταίος από κοντά αστοχεί.

22:11

79': Πέκχαρτ αντί Τζιμπούρ για την ΑΕΚ.

22:11

Προσωρινή διακοπή, στο έδαφος ο Λουντ.

22:09

76': Σουτ από τον Μπακάκη από μέσα δεξιά, αποκρούει ο Στιλ.

22:07

74': Ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό! Ο Μπεργκ κατεβάζει στην περιοχή, κάνει και το γύρισμα και η μπάλα απομακρύνεται.

22:04

71': Κίτρινη στον Αμπέντ.

22:03

Εκτελείται κόρνερ από τον Μάνταλο, εντελώς αμαρκάριστος είναι ο Μπαρμπόσα, ο οποίος σκοράρει με σουτ στην κίνηση. Βρήκε λίγο και στον Μολέδο η μπάλα.

22:02

69': ΓΚΟΛ για την ΑΕΚ!

22:01

67': Σέντρα από τον Ντίντακ στο δεύτερο δοκάρι, για λίγο δεν βρίσκει την μπάλα ο Τζιμπούρ.

21:59

66': Μεγάλη ευκαιρία για την ΑΕΚ! Ο Ζέκα κάνει λάθος, ο Μάνταλος κλέβει και δίνει στον Τζιμπούρ, αλλά ο Στιλ αποκρούει με τα πόδια το σουτ του.

21:55

Ισορρόπησε κάπως η Ένωση μετά την είσοδο του Μπακάκη.

21:52

59': Μπακάκης αντί Αραβίδη για την ΑΕΚ.

21:51

58': Σκοράρει ο Λέτο, έχει σηκώσει το σημαιάκι ο βοηθός. Ξεκάθαρα πιο μπροστά ο Αργεντινός.

21:48

Ήταν ίσως η πρώτη φορά που ο Νάνο έκανε καλή σέντρα. Μπορεί να είχε πολλά ανεβάσματα έως τώρα, αλλά οι επιλογές του ήταν κακές.

21:47

Ο Νάνο βγάζει σέντρα, ο Λέτο είναι αμαρκάριστος στην περιοχή και με κεφαλιά σκοράρει.

21:47

54': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟ!

21:44

Κυκλοφορεί την μπάλα ο Παναθηναϊκός.

21:41

Παιχνίδι κέντρου στα πρώτα λεπτά.

21:38

46': Στη θέση του Μπουμάλ ο Αμπέντ για τον Παναθηναϊκό.

21:38

46': Σέντρα στο ματς.

21:36

Επέστρεψαν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

21:20

21:18

45'+3: Αποβάλλεται ο Βιγιαφάνιες, με δέκα ο Παναθηναϊκός. Έβαλε εσκεμμένα τρικλοποδιά ο Αργεντινός εκτός φάσης.

21:16

Δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων.

21:15

45': ΔΟΚΑΡΙ για την ΑΕΚ! Μόνος του ο Γιόχανσον από τη μικρή περιοχή, παίρνει την κεφαλιά και σημαδεύει το οριζόντιο δοκάρι ύστερα από την εκτέλεση κόρνερ του Μπαρμπόσα. Δεν κουνήθηκε ο Στιλ, κάκιστη αντίδραση.

21:15

44': Κάνει το σουτ ο Νάνο, κοντράρει η μπάλα και ο Ανέστης μπλοκάρει.

21:12

41': Λέτο αντί Κουτρουμπή για τον Παναθηναϊκό.

21:11

Εξαιρετική αντεπίθεση με δύο πάσες από τους γηπεδούχους. Ο Μάνταλος δίνει στον Σιμόες, εκείνος στον Μπαρμπόσα και ο τελευταίος εκτελεί. Όλη η άμυνα του Παναθηναϊκού εκτός θέσης, το ίδιο και ο Στιλ.

21:11

40': ΓΚΟΛ για την ΑΕΚ!

21:10

39': Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό. Ο Μπουμάλ το εκτελεί και ο Ανέστης διώχνει με δυσκολία.

21:07

36': Ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό! Ο Μπεργκ βγάζει ωραία κάθετη, ο Λουντ πλασάρει στην κίνηση και ο Ανέστης αποκρούει.

21:06

Όλος ο Παναθηναϊκός στο μισό της ΑΕΚ, η οποία κλείνει τους χώρους όσο καλύτερα μπορεί.

21:03

Ανεβαίνει η ΑΕΚ σταδιακά και προσπαθεί μετά από ώρα να χτίσει επιθέσεις.

21:01

Λέτο και Κλωναρίδης οι δύο παίκτες που προθερμένονται για τους φιλοξενούμενους, Πέκχαρτ για τους γηπεδούχους.

20:58

28': Σκοράρει ο Μπεργκ, επιθετικό φάουλ δίνει ο Κουκουλάκης. Σωστή η απόφαση, έχει τραβήξει τον Κολοβέτσιο.

20:57

Η ΑΕΚ δεν μπορεί να αναπτυχθεί σωστά. Χάνουν στην τρίτη πάσα την μπάλα οι παίκτες της.

20:55

Δυάδα ζήτησε ο Στραματσιόνι μπροστά από την άμυνά του, έτσι Κουτρουμπής και Ζέκα θα είναι μαζί πλέον.

20:52

21': Κίτρινη στον Μπεργκ, ο οποίος έχει σαστίσει και ζητά αλλαγή! Δεν το πιστεύει την απόφαση του Κουκουλάκη, ο οποίος είδε πρόθεση στο χέρι που έκανε.

20:51

20': Εντυπωσιακή ενέργεια από τον Μπεργκ, κόπηκε στη συνέχεια η σέντρα του Νάνο.