22:24

Λήξη αναμέτρησης, νίκη για τον Παναθηναϊκό με 3-0.

22:21

22:20

Ο Κλωναρίδης παίρνει την μπάλα λίγο πιο μπροστά από το κέντρο μετά το λάθος του Κορδέρο, επιτίθεται κατά μέτωπο, περνά και τον Ανέστη και σκοράρει.

22:20

90': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟ!

22:17

87': Κλωναρίδης αντί Βιγιαφάνιες για τον Παναθηναϊκό.

22:17

87': Φάουλ εκτελεί ο Μπουονανότε, ο Κολοβέτσιος παίρνει την κεφαλιά και αστοχεί.

22:15

85': Πέκχαρτ αντί Μάνταλου για την ΑΕΚ.

22:12

82': Κίτρινη στον Μέστο.

22:09

79': Στη θέση του Κουτρουμπή ο Βλαχοδήμος για τον Παναθηναϊκό.

22:09

78': Κόρνερ κερδίζει ο Βιγιαφάνιες. Ο Νάνο το εκτελεί, ο Ταυλαρίδης παίρνει την κεφαλιά και ο Άρθο απομακρύνει.

22:05

75': Κίτρινη σε Μπεργκ και Άρθο για αψιμαχία.

22:03

73': Κίτρινη στον Ντίντακ.

22:02

72': Σέντρα από τον Μπουμάλ στο δεύτερο δοκάρι, δυνατό και άστοχο σουτ ο Νάνο.

22:01

71': Σόου από Βιγιαφάνιες, κόρνερ για τον Παναθηναίκό. Ο Αργεντινός βγάζει δυνατή σέντρα και δεν βρίσκει συμπαίκτη του.

22:01

70': Κορδέρο αντί Σιμόες για την ΑΕΚ.

21:58

68': Ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό! Ο Βιγιαφάνιες εκτελεί κόρνερ, ο Κουτρουμπής στο δεύτερο δοκάρι κάνει πλασέ στην κίνηση και η μπάλα πάει στην εξωτερική πλευρά των διχτυών.

21:55

65': Κόρνερ για την ΑΕΚ. Η μπάλα φτάνει στον Τζιμπούρ, αλλά το σουτ του σταματά στα σώματα.

21:51

61': Μπουμάλ αντί Λέτο για τον Παναθηναϊκό.

21:50

60': Ο Βιγιαφάνιες εκτελεί φάουλ, ο Μπεργκ παίρνει γυριστή κεφαλιά και στέλνει την μπάλα πάνω από τα δοκάρια.

21:49

59': Κίτρινη στον Σιμόες.

21:48

58': Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό. Το εκτελεί ο Βιγιαφάνιες και περνά ανεκμετάλλευτο.

21:46

Φώναξε κοντά του τον Μπουμάλ ο Στραματσιόνι, αλλά στη συνέχεια τον έστειλε ξανά για ζέσταμα.

21:43

Υπάρχει ένταση μεταξύ των παικτών των δύο ομάδων στις τελευταίες φάσεις.

21:41

51': Φάουλ εκτελεί ο Μπουονανότε, εντελώς άστοχη η κεφαλιά του Άρθο.

21:37

47': Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό, περνά ανεκμετάλλευτο.

21:35

46': Μπουονανότε αντί Πλατέλλα για την ΑΕΚ.

21:35

21:34

21:19

21:18

45'+1: Στην πλάτη της άμυνας του Παναθηναϊκού φεύγει ο Αραβίδης, βγαίνει έγκαιρα ο Στιλ. Σωστά σηκώνεται το σημαιάκι.

21:17

21:13

41': Σουτ εκτός περιοχής κάνει ο Λουντ και στέλνει την μπάλα ψηλά.

21:12

40': Κίτρινη στον Αραβίδη.