Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας.

19:38

Τέλος του αγώνα. Ο Αγροτικός Αστέρας θα πάρει τη νίκη με 1-0.

19:34

4' Λεπτά οι καθυστερήσεις.

19:28

85': Αλλαγή για την Παναχαϊκή. Ο Ασίγκμπά στη θέση του Ρουμπάτου.

19:26

83' Φάουλ σε καλό σημείο για την Παναχαϊκή. Περνάει ανεκμετάλλευτο.

19:23

79': Κίτρινη κάρτα στον Διαμαντόπουλο.

19:22

79': Αλλαγή για τον Αγροτικό. Ο Συμελίδης στη θέση του Θεοδωρίδη.

19:17

73': Ο Μπιτάνγκ εκτελεί, όμως ο Στρέζος δεν αιφνιδιάζεται και μπλοκάρει σταθερά την μπάλα.

19:16

73': Φάουλ σε καλό σημείο κερδίζει ο Διαμαντόπουλος. Ώρα για μια καλή ευκαιρία μετά από ώρα.

19:12

Συνεχίζεται το παιχνίδι κέντρου με τον Παναχαϊκή να είναι πιο δραστήρια και πάλι.

19:10

31%-69% η κατοχή υπέρ του Αγροτικού Αστέρα.

19:07

Ζήτησε πέναλτι λίγο νωρίτερα η Παναχαϊκή σε σπρώξιμο του Σκλιοπίδη πάνω στον Ρουμπάτο.

19:05

62': Αλλαγή για τον Αγροτικό Αστέρα. Ο Βελλίνης στη θέση του Τοπούζη.

19:05

61': Μακρινό σουτ του Ρουμπάτου, η μπάλα άουτ.

19:02

58': Κερδίζει κόρνερ η Παναχαϊκή. Το εκτελεί ο Πινδώνης, όμως η προσπάθεια του Μητρόπουλου δεν βρίσκει στόχο.

19:01

58': Κίτρινη κάρτα στον Καπία.

19:01

Σηκώθηκε ο Χαρτσιάς, συνεχίζεται τώρα το ματς.

18:59

Συνεχείς διακοπές στο παιχνίδι. Ο Χαρτσιάς βρίσκεται τώρα στο έδαφος.

18:56

53': Οφσάιντ ο Ρουμπάτος.

18:53

49': Ευκαιρία για την Παναχαϊκή με τον Χούσα να πλασάρει από κοντά, στέλνοντας την μπάλα πάνω στον Βαφέα.

18:52

48': Γύρισμα του Τοπούζη, ο Διαμαντόπουλος όμως δεν καταφέρνει να πλασάρει όπως θα ήθελε.

18:49

Άρχισε το δεύτερο ημίχρονο.

18:48

46': Αλλαγή για τον Αγροτικό. Ο Σκλιοπίδης στη θέση του Καραμπά.

18:48

Όλα έτοιμα για να αρχίσει το δεύτερο ημίχρονο.

18:32

Ο Αγροτικός Αστέρας προηγείται εκμεταλλευόμενος μια στιγμιαία αδράνεια της άμυνας των Πατρινών.

18:31

Τέλος του ημιχρόνου.

18:30

44': Κόρνερ για την Παναχαϊκή. Εκτελείται με πάσα, γίνεται η σέντρα και η κεφαλιά του Ρουμπάτου στέλνει την μπάλα στην αγκαλιά του Γιακουμή.

18:29

43': Κίτρινη κάρτα στον Αμαραντίδη.

18:25

40': Σε θέση οφσάιντ ο Βαφέας.

18:24

39': Κίτρινη κάρτα στον Παπανικολάου.