Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας, καλή συνέχεια!

19:33

Λήξη της αναμέτρησης. Παναιγιάλειος - Ζάκυνθος 2-0.

19:30

90'+1: Δεύτερη κίτρινη κάρτα στον Κρισμάρεβιτς.

19:29

90': Κόρνερ για τον Παναιγιάλειο, περνά ανεκμετάλλευτο.

19:29

19:26

Ο Γκατσέσα δίνει μέσα στην περιοχή από τα αριστερά στον Σανδραβέλη και αυτός στην κίνηση σκοράρει για να γράψει το 2-0.

19:26

87': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟ!

19:22

83': Αλλαγή για τον Παναιγιαλειο. Ο Στίκας αντί του Λινάρδου.

19:21

82': Αλλαγή για τη Ζάκυνθο. Ο Μεντούρ αντί του Λέκκα.

19:20

80': Ο Κουρέλλας βγάζει τη σέντρα από τα δεξιά, ο Κρολ πιάνει την κεφαλιά, διώχνει σωτήρια ο Αθανασόπουλος.

19:18

79': Ο Κουρέλλας βγάζει την μπαλιά, ο Αθανασόπουλος διώχνει, αλλά ο Κρολ δεν προλαβαίνει να βρει την μπάλα και να τη στείλει στα δίχτυα.

19:17

78': Αλλαγή για τη Ζάκυνθο. Ο Κρολ αντί του Γραικού.

19:16

76': Κίτρινη κάρτα στον Κρισμάρεβιτς.

19:15

75': Ο Γκούφας στέλνει την μπάλα άουτ.

19:14

Η άμυνα της Ζακύνθου πιάνεται στον ύπνο, ο Γκούφας βγαίνει μόνος και με διπλή προσπάθεια στέλνει την μπάλα στα δίχτυα για το 1-0.

19:14

74': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟ!

19:12

73': Κόρνερ για τον Παναιγιάλειο με οτν Λινάρδο, μαζεύει ο Παπαδόπουλος.

19:12

73': Κίτρινη κάρτα στον Βοσνακίδη.

19:11

71': Κόρνερ για τον Παναιγιάλειο με τον Λινάρδο, σε νέο κόρνερ διώχνει ο Βοσνακίδης. Πάλι με τον Λινάρδο, διώχνουν οι αμυντικοί της Ζακύνθου.

19:02

63': Αλλαγή για τη Ζάκυνθο. Ο Κάρδαρης αντί του Κυριακίδη.

19:02

62': Σε θέση οφσάιντ υποδεικνύεται ο Γραικός.

18:57

58': Κίτρινη κάρτα ο Σκαρτσίλας (για καθυστέρηση).

18:57

58': Δύο αλλαγές για τον Παναιγιάλειο. Ο Ζουνίνιο αντί του Μπουρλάκη και ο Γκούφας αντί του Σκαρτσίλα.

18:55

56': Κίτρινη κάρτα στον Ζαϊρί.

18:48

49': Σε θέση οφσάιντ υποδεικνύεται ο Σταματής.

18:47

47': Ο Λέκκας πιάνει το σουτ, διώχνει σε κόρνερ ο Αθανασόπουλος, το οποίο περνά ανεκμετάλλευτο.

18:45

Έναρξη β' ημιχρόνου.

18:30

Χωρίς σκορ πηγαίνουν στα αποδυτήρια οι δύο ομάδες.

18:29

Λήξη α' ημιχρόνου.

18:28

45': Κόρνερ για τον Παναιγιάλειο με τον Λινάρδο. Περνά ανεκμετάλλευτο.

18:26

42': Εκτέλεση φάουλ του Σκαρτσίλα, η μπάλα φεύγει πάνω από την εστία του Παπαδόπουλου.

18:25

41': Κίτρινη κάρτα στον Κυριακίδη.

18:23

39': Γύρισμα του Γκατσέσα από τα δεξιά, ο Παπαδόπουλος θα πέσει και θα διώξει πριν γίνει απειλητικός ο Παναιγιάλειος.

18:14

30': Κόρνερ για τον Παναιγιάλειο με τον Λινάρδο. Περνά ανεκμετάλλευτο.

18:04

21': Ο Κυριακίδης βγάζει τη σέντρα από τα δεξιά, κακό τελείωμα Σταματή, η μπάλα άουτ.

18:01

18': Σε θέση οφσάιντ υποδεικνύεται ο Μπουρλάκης.

18:01

17': Κόρνερ για τη Ζάκυνθο, περνά ανεκμετάλλευτο.

17:59

15': Σουτ του Μπουρλάκη, άουτ.

17:56

13': Ο Λινάρδος βγάζει για τον Γκατσέσα, που στοπάρει με το στήθος, αλλά πιάνει ένα πολύ κακό σουτ και στέλνει την μπάλα άουτ.

17:54

11': Σε θέση οφσάιντ υποδεικνύεται ο Λέκκας.

17:52

Αναγνωριστικά τα πρώτα λεπτά στο Αίγιο.

17:44

Έναρξη της αναμέτρησης.

17:36

Καλησπέρα, σε λίγο μαζί θα παρακολουθήσουμε το ματς ανάμεσα στον Παναιγιάλειο και στη Ζάκυνθο, στο πλαίσιο της 33ης αγωνιστικής της Β' Εθνικής.

Αθανασόπουλος, Σπίνουλας, Σανδραβέλης, Παπαχρήστος, Κολόκας, Κρισμάρεβιτς, Γκοτσούλιας, Λινάρδος, Σκαρτσίλας, Μπουρλάκης, Γκατσέσα.
ΖΑΚΥΝΘΟΣ
Παπαδόπουλος, Κυριακίδης, Κουρέλλας, Βοσνακίδης, Τσιάμης, Ορφανίδης, Ραφαήλ Πέττας, Ζαϊρί, Σταματής, Λέκκας, Γραικός.
Διαιτητής: Ζαραβίνος (Αθηνών). Βοηθοί: Φωτόπουλος, Νικολάδος (Αθηνών). Τέταρτος: Σφακιανάκης (Αθηνών).