19:42

19:40

Λήξη αναμέτρησης, μεγάλη νίκη για τον Πανελευσινιακό με 2-1.

19:38

90'+3: Κίτρινη στον Μανιάτη.

19:36

Προσωρινή διακοπή, στο έδαφος παίκτης των γηπεδούχων.

19:35

Τρίτα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

19:34

90': Κόρνερ για τον Πανελευσινιακό, περνά ανεκμετάλλευτο.

19:30

86': Μπούζας αντί Τσίπρα για την Καλλιθέα.

19:30

85': Κόρνερ για την Καλλιθέα. Το εκτελεί ο Μπέλης και η μπάλα απομακρύνεται από τον Ανδρίκο.

19:27

Ελέγχουν το παιχνίδι οι γηπεδούχοι.

19:23

Από εκτέλεση κόρνερ του Τσίγκρου ο Ανδρίκος παίρνει την κεφαλιά στη μικρή περιοχή και κάνει το 2-1. Τον έχει χάσει εντελώς ο Ευαγγέλου στη φάση.

19:22

78': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟ!

19:21

77': Μεγάλη ευκαιρία για τον Πανελευσινιακό! Η μπάλα περνά απ' όλους, ο Βαϊτσχάιμερ κάνει το πλασέ και ο Μιχελής αποκρούει.

19:21

76': Κίτρινη στον Μπέλη.

19:19

Στο έδαφος ο Μιχελής, προσωρινή διακοπή.

19:19

74': Ο Πλαβούκος κάνει το γέμισμα, ο Κασνέτση παίρνει την κεφαλιά και αστοχεί.

19:18

73': Πολύ μεγάλη ευκαιρία για την Καλλιθέα! Ο Ηλιάδης μπαίνει στην περιοχή από αριστερά, κάνει και το γύρισμα και η μπάλα περνά πίσω από τον Φράγκο, ο οποίος ήταν προ κενής εστίας.

19:15

71': Φράγκος αντί Κατσικογιάννη για την Καλλιθέα.

19:13

69': Βαϊτσχάιμερ αντί Παληγεώργου για τον Πανελευσινιακό.

19:13

68': Μεγάλη ευκαιρία για τον Πανελευσινιακό! Γίνεται ωραία μπαλιά για τον Γιαννιτσάνη, εκείνος από μέσα δεξιά είναι αμαρκάριστος, αλλά δεν νικά τον Μιχελή.

19:10

Διαμαρτυρίες από τους γηπεδούχους, ο Μιχελής φαίνεται να έχει μπλοκάρει εκτός περιοχής.

19:07

Ο Μπέλης παίρνει την μπάλα από αριστερά εκτός περιοχής, συγκλίνει και με δυνατό σουτ στην απέναντι γωνία ισοφαρίζει σε 1-1.

19:07

62': ΓΚΟΛ για την ΚΑΛΛΙΘΕΑ!

19:03

58': Μπέλης αντί Σμυρλή για την Καλλιθέα.

19:02

58': Τσολακίδης αντί Λίτσου για τον Πανελευσινιακό.

18:59

55': Κίτρινη στον Κωνσταντινίδη.

18:56

52': Ο Πλαβούκος βγάζει τη σέντρα, αδύναμη η κεφαλιά του Ανδρίκου, μπλοκάρει ο Μιχελής.

18:55

Σκοράρει η Καλλιθέα, αλλά έχει σηκωθεί το σημαιάκι. Φαίνεται ένα βήμα πιο μπροστά ο Ηλιάδης, όταν κάνει το γύρισμα.

18:55

Χωρίς ρυθμό τα πρώτα λεπτά.

18:51

46': Κασνέτση αντί Σταματάκη για τον Πανελευσινιακό.

18:50

18:48

Τώρα βγαίνουν οι παίκτες της Καλλιθέας.

18:47

Κλωτσιά δέχτηκε ο Τσίπρας στα αποδυτήρια! Έχει κατεβεί εκεί και ο πρόεδρος της ομάδας.

18:46

Στον αγωνιστικό χώρο οι γηπεδούχοι, δεν έχουν βγει οι φιλοξενούμενοι.

18:31

18:30

18:27

Αρκετά τα λάθη από τους παίκτες των δύο ομάδων.

18:23

39': Μακρινό σουτ από τον Λίτσο, στα σώματα κοντράρει η μπάλα.

18:20

36': Κίτρινη στον Τσίπρα.

18:17

32': Πολύ μεγάλη ευκαιρία για την Καλλιθέα! Γίνεται η σέντρα από τον Σταμόπουλο, ο Τσίπρας πιάνει κεφαλιά από τη μικρή περιοχή αλλά στέλνει την μπάλα στην αγκαλιά του Μανιάτη.

18:15

31': Ευκαιρία για τον Πανελευσινιακό! Ο Σταματάκης κάνει δυνατό σουτ εκτός περιοχής και ο Μιχελής διώχνει με τα πόδια.

18:12

Στο 69% η κατοχή μπάλας για την Καλλιθέα.

18:09

Δεν κρατούν καθόλου μπάλα οι γηπεδούχοι, οι οποίοι παρουσιάζουν αρκετά προβλήματα.

18:05

21': Δοκιμάζει το πόδι του ο Κατσικογιάννης, πέφτει και αποκρούει ο Μανιάτης.

18:02

17': Κόρνερ για τους φιλοξενούμενους Ο Σμυρλής το εκτελεί και ο Βαλιτζό βρίσκει ελάχιστα την μπάλα, η οποία περνά κόρνερ.

18:01

Έχει τον έλεγχο η Καλλιθέα μετά το σοκ των πρώτων λεπτών.

17:57

13': Μακρινό σουτ από τον Σταμόπουλο, μπλοκάρει ο Μανιάτης.

17:53

9': ΔΟΚΑΡΙ για την Καλλιθέα! Ωραία προσπάθεια και δυνατό σουτ από τον Τσίπρα, στο δεξί δοκάρι του Μανιάτη πάει η μπάλα.

17:52

8': Κίτρινη στον Βαλιτζό.

17:51

6': Μεγάλη ευκαιρία για τον Πανελευσινιακό! Μπαίνει στην περιοχή από δεξιά ο Πλαβούκος, κάνει και το παράλληλο γύρισμα και ο Γιαννιτσάνης στέλνει την μπάλα ψηλά από τη μικρή περιοχή.

17:49

4': Σουτ εκτός περιοχής από τον Σταύρου, ψηλά φεύγει η μπάλα.

17:48

Ο Γιαννιτσάνης αναλαμβάνει την εκτέλεση και σκοράρει στέλνοντας την μπάλα στο κέντρο της εστίας. Δεξιά έπεσε ο Μιχελής.

17:47

3': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟ!

17:46

2': ΠΕΝΑΛΤΙ για τον Πανελευσινιακό! Ο Ευαγγέλου ανατρέπει εντός περιοχής τον Πλαβούκο. Περισσότερο το κερδίζει ο δεύτερος πέφτοντας θεαματικά.

17:45

17:42

17:38

Αδιάφορο βαθμολογικά είναι το ματς για την ομάδα του "Ελ Πάσο", η οποία προέρχεται από ήττα στον Εύοσμο κόντρα στον Αγροτικό Αστέρα.

17:34

Με την πλάτη στον τοίχο βρίσκονται οι "σταχυοφόροι", οι οποίοι δεν έχουν περιθώρια για άλλο αποτέλεσμα πλην της νίκης.

17:30

Καλησπέρα σας, το παιχνίδι του Πανελευσινιακού με την Καλλιθέα ξεκινά σε περίπου 15 λεπτά.

Μανιάτης, Παληγεώργος, Τσίγκρος, Ανδρίκος, Αρβανίτης, Βαλιτζό, Λίτσος, Κωνσταντινίδης, Σταματάκης, Γιαννιτσάνης, Πλαβούκος.
ΚΑΛΛΙΘΕΑ
Μιχελής, Σταμόπουλος, Τσώνης, Ευαγγέλου, Λεβέντης, Τεγούσης, Σταύρου, Ηλιάδης, Κατσικογιάννης, Σμυρλής, Τσίπρας.
Αναπ: Γκέκας, Μπούζας, Νόνης, Μπέλης, Μούκταρης, Σταμόπουλος, Φράγκος
Διαιτητής: Κορδολαίμης (Ανατ. Αττικής) Βοηθοί: Σπυρόπουλος, Δουλγεράκης (Ανατ. Αττικής) Τέταρτος: Μήτση (Πειραιά)