3
17:58

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας. Καλό σας απόγευμα.

17:56

Η Λαμία ήταν ανώτερη από τα Χανιά και δίκαια έφτασε στη νίκη, την 4η συνεχόμενη στο πρωτάθλημα.

17:55

Τέλος του αγώνα στα Χανιά. Η Λαμία παίρνει τη νίκη με 3-1.

17:53

17:52

90': Αλλαγή για τη Λαμία. Στη θέση του Γιόνε ο Παπαργυρίου.

17:51

90': Κόκκινη κάρτα στον Τζόκιτς με δεύτερη κίτρινη. Την επιδίωξε μετά από εντολή του προπονητή του για να χάσει ένα ματς.

17:50

89': Μακρινό σουτ του Τζόκιτς, η μπάλα ψηλά άουτ.

17:50

3-13 οι τελικές.

17:47

Κίτρινη κάρτα στον Νύκταρη για σκληρό μαρκάρισμα.

17:46

Ο Καραλής από δεξιά έβγαλε σέντρα ακριβείας στον Γιόνε, ο οποίος με σουτ στην κίνηση από το ύψος πέναλτι, έκανε το 3-1 για την ομάδα του.

17:45

84': ΓΚΟΛ για τη Λαμία με σουτ στην κίνηση από τον Γιόνε! 1-3 το σκορ.

17:43

82': Ο Ιωαννίδης κάνει την προβολή από μακρινή απόσταση και η μπάλα περνάει άουτ.

17:40

Ο Νεόφυτος έκανε άψογη κάθετη μπαλιά και ο Σιατραβάνης, αφού πέρασε και τον Πρίφτη, έκανε το 1-2 για την ομάδα του.

17:40

78': ΓΚΟΛ για τη Λαμία με τον Σιατραβάνη! 1-2 το σκορ.

17:39

78': Ο Νεόφυτος με κοντινή κεφαλιά μετά από σέντρα του Καραλή, στέλνει την μπάλα μόλις άουτ.

17:39

77': Κόρνερ για τη Λαμία. Ο Καραλής στην εκτέλεση.

17:38

77': Σε θέση οφσάιντ ο Γκέσιος.

17:37

3-10 οι τελικές.

17:37

75': Εκτέλεση φάουλ από τον Γιαλούση, η μπάλα άουτ.

17:35

74': Αλλαγή για τη Λαμία. Στη θέση του Τόσκα ο Φάμπιο.

17:35

74': Κίτρινη κάρτα στον Καρτσιαμπά για φάουλ.

17:33

71': Σουτ του Σιατραβάνη από μακριά, η μπάλα άουτ.

17:32

70': Σε θέση οφσάιντ ο Σιατραβάνης που έβγαινε τετ α τετ.

17:28

66': Ο Γιαλούσης με κεφαλιά προς τα πίσω μετά από εκτέλεση φάουλ του Μασάδο, λίγο έλειψε να βάλει αυτογκόλ. Μπλόκαρε ο Πίτκας.

17:26

65': Αλλαγή για τα Χανιά. Στη θέση του Παλιάτσιου ο Νύκταρης. Αυτό σημαίνει ότι ο Μπριλάκης παρά τον τραυματισμό του θα συνεχίσει.

17:25

64': Εκτέλεση φάουλ από τον Ούγκο Μασάδο, ο Πίτκας μπλοκάρει εύκολα την μπάλα.

17:24

Ο Μπριλάκης δοκιμάζει να συνεχίσει αν και φαίνεται ότι πονάει.

17:22

61': Σουτ του Νεόφυτου, η μπάλα άουτ.

17:21

60': Ο Μπριλάκης έχει τραυματιστεί στον αστράγαλο και λογικά θα αντικατασταθεί.

17:20

59': Τεράστια ευκαιρία για τη Λαμία με τον Σιατραβάνη να μην καταφέρνει να σκοράρει σε κενή εστία (με το στήθος επιχείρησε να βάλει γκολ) από το ένα μέτρο, μετά από σέντρα του Νεόφυτου από αριστερά.

17:19

58': Αλλαγή για τη Λαμία. Στη θέση του Καραγιάννη ο Καραλής.

17:18

57': Κίτρινη κάρτα στον Γιαλούση για χέρι.

17:17

55': Σέντρα του Κυριακόπουλου από αριστερά, ο Πρίφτης σωστά τοποθετημένος, μαζεύει την μπάλα.

17:15

53': Τρομερή φάση για τη Λαμία και ευκαιρία με τον Γιόνε να μην μπορεί να νικήσει σε τετ α τετ τον Πρίφτη. Είχε προηγηθεί απίστευτη καραμπόλα (ο Μπριλάκης έστειλε την μπάλα στο πρόσωπο του Ρίκκα) από την άμυνα των Χανίων.

17:13

52': Σέντρα του Ιωαννίδη από αριστερά, κεφαλιά του Δεινόπαπα στο δεύτερο δοκάρι, η μπάλα άουτ.