0
18:01

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας, καλή συνέχεια.

17:57

Χωρίς αντίσταση ο Απόλλων κάνει μια δίκαιη νίκη με σκορ-ρεκορ για αυτόν φέτος απέναντι σε μια ανύπαρκτη ΑΣΑ, ειδικά στο β' ημίχρονο.

17:48

Λήξη αναμέτρησης. Τελικό αποτέλεσμα Απόλλων Σμύρνης - Αναγέννηση Καρδίτσας 5-0.

17:45

90'+1: Κίτρινη κάρτα στον Τσούκαλο.

17:45

90'+1: Κίτρινη κάρτα ο Σκαθαρούδης.

17:44

Συμπληρώθηκαν τα 90'. Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

17:42

Ο Σουνάς βγάζει στην πλάτη της άμυνας τον Καμαρά, ο οποίος θα περάσει και τον Γεωργαντζά και με πλασέ κάνει το 5-0.

17:41

88': ΓΚΟΛ για τον ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΣΜΥΡΝΗΣ!

17:38

Μικρή διακοπή, καθώς έχει χτυπήσει ο Δεληζήσης...

17:35

82': Τρίτη αλλαγή και για τον Απόλλωνα από τον Γιώργο Βαζάκα. Ο Καλλέργης στη θέση του Μπουντόπουλου.

17:35

Σέντρα Στεργίδη από τα δεξιά, "τυφλή" απόκρουση της άμυνας της ΑΣΑ, η μπάλα φτάνει στον Καμαρά, που στρώνει από το ύψος του πέναλτι για τον Φατιόν, σουτ μέσα από την περιοχή και... μέσα, 4-0.

17:35

81': ΓΚΟΛ για τον ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΣΜΥΡΝΗΣ!

17:30

Ο Μαυριάς από τα δεξιά χάνει την μπάλα από τον Ψιάνο, μπαίνει στην περιοχή και βγάζει πάρε-βάλε στον Καμαρά που με πλασεδάκι σε κενή εστία από τα δύο μέτρα κάνει το 3-0.

17:29

76': ΓΚΟΛ για τον ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΣΜΥΡΝΗΣ!

17:27

74': Σέντρα-σουτ Στεργίδη από τα δεξιά, άουτ.

17:27

74': Ολοκληρώνει τις κινήσεις του από τον πάγκο της ΑΣΑ ο Σάκης Θεοδοσιάδης. Ο Σκαθαρούδης αντί του Καραχάλιου.

17:26

72': Κόρνερ για τον Απόλλωνα από τα αριστερά. Εκτελεί ο Μπουντόπουλος, κατευθείαν στα χέρια του Γεωργαντζά.

17:25

71': Κάκιστο σουτ μπουντόπουλου από θέση έξω αριστερά, απελπιστικά άστοχο...

17:21

68': Οφσάιντ ο Καμαρά. Σωστή υπόδειξη.

17:20

67': Δεύτερη αλλαγή για τον Απόλλωνα. Ο Σουνάς στη θέση του Φαρινόλα.

17:17

64': Διπλή αλλαγή για την ΑΣΑ. Ο Τσιλούλης αντί του Κόντου και ο Τσούκαλος αντί του Τζέκου.

17:15

Φτάσαμε στο 62'... Ο Απόλλων είναι καλύτερος σε όλη τη διάρκεια ενός μέτριου και χωρις ρυθμού αγώνα με την Αναγέννηση να πατά μόλις τώρα στο β' ημίχρονο για πρώτη φορά αντίπαλη περιοχή, αλλά χωρίς να καταφέρνει να κάνει τελική!

17:13

60': Καλη στιγμή για τον Απόλλωνα. Γύρισμα του Φαρινόλα από τα δεξιά, ο Καμαρά δίνει στον αέρα από το δεύτερο δοκάρι στον Φατιόν, κακή προβολή στην κίνηση, πολύ ψηλά πάνω από την εστία της ΑΣΑ η μπάλα, αν και από πλεονεκτική θέση.

17:12

59': Αλλαγή για τον Απόλλωνα Σμύρνης. Ο Καμαρά στη θέση του Τζιώρα.

17:08

54': Ατομική προσπάθεια και συρτό σουτ Στεργίδη, δεν έχει πρόβλημα ο Γεωργαντζάς, που θα προλάβει και τον επερχόμενο Τζιώρα.

17:04

Εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά ο Μπουντόπουλος, κεφαλιά-πάσα του Φαρινόλα από το δεύτερο δοκάρι και ο Κύργιας με δεύτερη κεφαλιά κάνει το 2-0.

17:04

50': ΓΚΟΛ για τον ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΣΜΥΡΝΗΣ!

17:04

49': Κόρνερ για τον Απόλλωνα...

16:59

46': Έναρξη β' ημιχρόνου. Χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.

16:50

Στην ανάπαυλα... Βραβεύεται η ομάδα Νέων του Απόλλωνα Σμύρνης από τον πρόεδρο της ΠΑΕ Έκτορα Μονεμβασιώτη και τον αθλητικό διευθυντή της Κ19 Γιώργο Τσέλιο για την κατάκτηση του οικείου πρωταθλήματος της Β' Εθνικής.

16:45

Λήξη α' ημχρόνου, Απόλλων Σμύρνης - Αναγέννηση Καρδίτσας στο 1-0.

16:44

Συμπληρώθηκαν τα 45'. Ένα λεπτό ο επιπλέον χρόνος...

16:42

44': Κόρνερ για τον Απόλλωνα από τα αριστερά. Εκτελεί ο Μπουντόπουλος, δεν απομακρύνεται η μπάλα, γυριστό σουτ του Δεληζήση, άουτ.

16:39

40': Μακρινό σουτ Κοντού, η μπάλα άουτ.

16:34

35': Οφσάιντ ο Μαυρίας, φαίνεται λανθασμένη η υπόδειξη με μια πρώτη ματιά.

16:29

31': Ο Φαρινόλα ανοίγει για τον Τζιώρα, ο Γεωργαντζάς προλαβαίνει και μαζεύει...

16:27

29': Μικρή διακοπή καθώς έχει χτυπήσει ο Μπουντόπουλος... Το ματς αρχίζει στο λεπτό.

16:22

23': Κίτρινη κάρτα στον Τζάνη.

16:21

22': Ο... μισός Απόλλων οφσάιντ! Τρεις παίκτες των γηπεδούχων εκτεθημένοι.

16:18

20': Κίτρινη κάρτα στον Σάββα.

16:14

Το κόρνερ εκτελεί από τα δεξιά ο Μπουντόπουλος, ο Δεληζήσης κάνει το σουτ μέσα από την περιοχή, ο Γεωργαντζάς αποκρούει προσωρινά και ο Στεργίδης στην επαναφορά από θέση μέσα δεξιά με κοντινό πλασέ στέλνει την μπάλα στα δίχτυα, 1-0.

16:14

15': ΓΚΟΛ για τον ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΣΜΥΡΝΗΣ!

16:13

Κόρνερ για τον Απόλλωνα...

16:10

11': Οφσάιντ ο Στεργίδης...

16:09

10': Σέντρα Μαυριά από τα αριστερά, δεν θα καταφέρει να κάνει την προβολή ο Γκουγκούδης, χωρίς πρόβλημα μαζεύει ο Ταΐρης.

16:08

Τώρα μπαίνουν στο πέταλο φίλαθλοι της ΑΣΑ! Περιπου 30 τον αριθμό.

16:05

6': Ο Στεργίδης κίνηθηκε από τα αριστερά, ξεφεύγει από τον Γκόλια και βγάζει τη σέντρα, η μπάλα φτάνει στον Φαρινόλα, σουτ από πλάγια θέση και μέσα δεξιά, βγαίνει ο Γεωργαντζάς και απομακρύνει σε κόρνερ, το οποίο περνά ανεκμετάλλευτο στην εξέλιξη του.

16:04

5': Οφσάιντ ο Φαρινόλα. Σωστή υπόδειξη.

16:03

4': Ο Μαυριάς κινείται από τα αριστερά, προσπερνά τον Κύργια, συρτό διαγώνιο σουτ, μπλοκάρει σε δεύτερο χρόνο ο Ταΐρης.