Ο ΠΑΟΚ πρωταθλητής στους Έφηβους της Σούπερ Λίγκας.

19:57

Λήξη της αναμέτρησης. Ξάνθη - ΠΑΟΚ 1-2.

19:55

90'+5: Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Ο Γαϊτανίδης αντί του Λυρατζή.

19:53

90'+2: Κόρνερ για την Ξάνθη με τον Σουλεϊμάν, περνά ανεκμετάλλευτο.

19:52

Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

19:51

90'+1: Αλλαγή για την Ξάνθη. Ο Σπυριντόνοφ αντί του Ιωσηφίδη.

19:50

90': Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Ο Υφαντίδης αντί του Γκαργκαλατζίδη.

19:46

86': Αλλαγή για την Ξάνθη. Ο Τενεκές αντί του Χασάνογλου.

19:46

85': Κόρνερ για την Ξάνθη με τον Σουλεϊμάν, κεφαλιά Αθανασιάδη, άουτ.

19:45

84': Κίτρινη κάρτα στον Μίσκοβιτς.

19:43

83': Καλή ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ. Ο Χατζηστραβός εκτελεί το κόρνερ, κεφαλιά του Γκαργκαλατζίδη, ένα μέτρο πάνω από την εστία του Σαββίδη.

19:43

82': Εκτέλεση φάουλ με τον Τσαούση, δεν μπορεί να αποκρούσει ο Σαββίδης και κόρνερ.

19:40

80': Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Ο Νουκαρής αντί του Μελετίδη.

19:39

79': ΔΟΚΑΡΙ για τον ΠΑΟΚ! Ο Γκαργκαλατζίδης πιάνει το σουτ από το ημικύκλιο, στο οριζόντιο δοκάρι.

19:38

78': Αλλαγή για την Ξάνθη. Ο Φιλιππίδης αντί του Τζιβανόπουλου.

19:36

76': Σουτ Σουλεϊμάν, πάνω από την εστία του Σιαμπάνη.

19:35

75': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ με τον Χατζηστραβό, απευθείας στην αγκαλιά του Σαββίδη.

19:32

71': Ο Χατζηστραβός βγάζει για τον Λυρατζή, ο οποίος πιάνει το σουτ, διώχνει σωτήρια ο Σαββίδης.

19:31

70': Σουτ Σουλεϊμάν, δίπλα από το αριστερό δοκάρι του Σιαμπάνη.

19:29

69': Κόρνερ για την Ξάνθη με τον Σουλεϊμάν, περνά ανεκμετάλλευτο.

19:21

62': Δύο αλλαγές για τον ΠΑΟΚ. Ο Μίσκοβιτς αντί του Χατζηδίμπα και ο Παπαθανασίου αντί του Αηδονίδη.

19:21

61': Ο Τζοβάρας γυρίζει ωραία από τα αριστερά, ο Γκαργκαλατζίδης πιάνει την καρφωτή κεφαλιά, αλλά στέλνει την μπάλα άουτ.

19:16

56': Αλλαγή για την Ξάνθη. Ο Αθανασιάδης αντί του Ιωάννου.

19:16

55': Σέντρα-σουτ Τσαούση, μαζεύει ο Σαββίδης.

19:13

53': Εκτέλεση φάουλ Σουλεϊμάν χωρίς δύναμη, εύκολα ο Σιαμπάνης.

19:07

47': Σουτ Γκαργκαλατζίδη σχεδόν από το ημικύκλιο, πάνω από την εστία του Σαββίδη.

18:47

45': Κίτρινη κάρτα στον Μελετίδη.

18:47

45': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ με τον Αηδονίδη, περνά ανεκμετάλλευτο.

18:45

Σέντρα Λυρατζή από τα δεξιά, ο Τζοβάρας πιάνει την κεφαλιά και γράφει το 1-2.

18:44

42': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

18:43

41': Κίτρινη κάρτα στον Σουλεϊμάν.

18:37

35': Μακρινό σουτ Τσαούση, άουτ.

18:33

31': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ με τον Αηδονίδη, περνά ανεκμετάλλευτο.

18:29

Εκτέλεση φάουλ από τον Σουλεϊμάν από τα αριστερά, η μπάλα σκάει στο ύψος του πέναλτι και ο Μελιόπουλος με κεφαλιά κάνει το 1-1.

18:28

26': ΓΚΟΛ για την Ξάνθη!

18:23

22': Αναγκαστική αλλαγή για την Ξάνθη. Ο Τζιβανόπουλος αντί του Τσάπαρη.

18:21

Γύρισμα Τσαούση από τα αριστερά, ο Χατζηστραβός με διαγώνιο σουτ στέλνει την μπάλα στην αριστερή γωνία του Σαββίδη και ανοίγει το σκορ για τους "ασπρόμαυρους".

18:20

18': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!