1
20:15

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας, καλό σας βράδυ.

20:13

Έχασε δύο βαθμούς ο Παναθηναϊκός σε ένα ισορροπημένο και κακό ματς. Αξιόμαχος ο Πανιώνιος αποδεικνύει στην πράξη από το ξεκίνημα των πλέι οφ οτι δεν βρέθηκε τυχαία στο μίνι πρωτάθλημα των ευρωπαϊκών εισιτηρίων της Σούπερ Λίγκας.

20:11

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Πανιώνιος - Παναθηναϊκός 1-1.

20:10

90'+4: Ευκαιρία για τον Πανιώνιο. Ο Μπαργκάν προσπαθεί να πλασάρει, σε κόρνερ διώχνει ο Μολέδο. Εκτελείται το κόρνερ, διώχνουν οι φιλοξενούμενοι.

20:06

Συμπληρώθηκαν τα 90'. Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων στη Νέα Σμύρνη.

20:05

89': Τρίτη αλλαγή και ο Πανιώνιος. Ο Χαλκιαδάκης αντί του Μασούρα.

20:03

87': Ολοκληρώνει τις αλλαγές του ο Στραματσιόνι για τον Παναθηναϊκό. Ο Μαμούτε στη θέση του Λέτο.

20:01

84': Ατομική προσπάθεια Μπαργκάν από τα αριστερά και διαγώνιο σουτ μέσα από την περιοχή, πέφτει και μπλοκάρει ο Στιλ.

20:01

83': Μακρινό σουτ Μπουμάλ, πολλά μέτρα άστοχο...

19:54

78': Δεύτερη αλλαγή για τον Παναθηναϊκό. Ο Αμπέντ στη θέση του Λουντ.

19:54

Επέστρεψε και ο Ζέκα.

19:53

Μετά από τρία λεπτά άρχισε ξανά το παιχνίδι. Προσωρινά με δέκα ο Παναθηναϊκός.

19:50

Μικρή διακοπή... Κόρμπος και Ζέκα έχουν χτυπήσει κεφάλι με κεφάλι στον αέρα. Σηκώθηκε ο μέσος του Πανιωνίου, παραμένει στο χορτάρι ο άσος του Παναθηναϊκού. Με δεμένο κεφάλι και άλλη φανέλα, γιατί μάτωσε η αρχική, θα συνεχίσει και ο αρχηγός των φιλοξενούμενων.

19:48

73': Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό από τα δεξιά με τον Νάνο.

19:47

72': Γρήγορα και η δεύτερη κίνηση του Ουζουνίδη. Ο Μπαργκάν αντί του Καθάριου.

19:45

69': Πρώτη αλλαγή για τον Πανιώνιο. Ο Καραμάνος στη θέση του Ανσαριφάρντ.

19:42

Ο Μέστο έβγαλε την κάθετη στον Λέτο, κάνει περιστροφή γύρω από τον εαυτό του στο ύψος του ημικύκλιου, σουτ και... μέσα, 1-1.

19:42

66': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟ!

19:41

65': Σουτ Καθάριου από τα δεξιά και έξω από την περιοχή, άουτ.

19:41

Ο Ανσαριφάρντ δείχνει να υποφέρει και θα αντικατασταθεί...

19:40

64': Κόρνερ για τον Πανιώνιο με τον Μπακασέτα από τα δεξιά, μπλοκάρει ο Στιλ.

19:38

62': Πρώτη αλλαγή για τον Παναθηναϊκό. Ο Μπουμάλ (τον χειροκροτεί ο κόσμος των γηπεδούχων) στη θέση του Εβανζελίστα.

19:37

61': Καλή στιγμή για τον Παναθηναϊκό. Καλοτραβηγμένη εκτέλεση φάουλ για τον Παναθηναϊκό με τον Μπεργκ λίγο έξω από το ημικύκλιο, μόλις πάνω από το οριζόντιο δοκάρι του Πανιωνίου.

19:35

59': Μεγάλη ευκαιρία για τον Πανιώνιο. Ο Ανσαριφάρντ βγαίνει κατά μέτωπο, μπαίνει στην περιοχή, σουτ χωρίς δύναμη υπό την πίεση Ζέκα, διώχνει ο Στιλ με τα πόδια.

19:28

Συρτό γύρισμα Νάνο από τα δεξιά προς τον Στιλ, που χάνει την μπάλα και ο Ανσαριφάρντ που καιροφυλακτεί κλέβει, πλασέ σε κενή εστία και 1-0. Τραγικό αμυντικό λάθος από τον Παναθηναϊκό, πίσω στο σκορ με ένα φτηνό γκολ.

19:28

52': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΙΩΝΙΟ!