2
-
2
22:06

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας και παρακολουθήσατε την εξέλιξη του αγώνα. Καλό σας βράδυ.

22:05

Ισοπαλία 2-2 στον αγώνα γιορτή του Βελιγραδίου. Ωραίο θέαμα από τις δύο ομάδες, ικανοποιητικό πάνω απ' όλα για όσους το παρακολούθησαν.

22:03

Τέλος του αγώνα.

22:03

92' Κεφαλιά του Ούγκο Βιέιρα, η μπάλα μόλις άουτ.

22:01

Συμπληρώθηκαν 90 λεπτά αγώνα. 2 τα λεπτά των καθυστερήσεων.

21:59

88': Αλλαγή για τον Ερ. Αστέρα. Στη θέση του Ιμπάνιεθ, ο Ούγκο Βιέιρα.

21:57

86': Αλλαγή για τον Ερ. Αστέρα. Στη θέση του Ντόναλντ ο Ράσιτς.

21:56

85': Δοκάρι για τον Ολυμπιακό: Ο Ντουρμάζ πλάσαρε τον Κάχριμαν και δεν κατάφερε να βρει στόχο, μετά από κάθετη πάσα του Ζντιέλαρ. Η μπάλα κατέληξε στο αριστερό δοκάρι της εστίας του Ερυθρού Αστέρα.

21:53

82': Ευκαιρία για τον Ολυμπιακό με τον Ζντιέλαρ να τροφοδοτεί τον Σεμπά, όμως αυτός, στο σουτ που επιχείρησε, έστειλε την μπάλα στην αγκαλιά του Κάχριμαν.

21:50

79': Αλλαγή για τον Ολυμπιακό. Στη θέση του Μποτία ο Βούρος.

21:49

79': Αλλαγή για τον Ερ. Αστέρα. Ο Γκάβριτς στη θέση του Σέρνιτς.

21:49

78': Ωραίο γύρισμα από τον Ντομίνγκεζ, ο Ρέντουλιτς απομακρύνει σωτήρια.

21:48

77': Αλλαγές για τον Ολυμπιακό. Στις θέσεις του Μαζουακού και Σαλίνο, οι Μπουχαλάκης και Τσιμίκας.

21:47

77': Ο Ρίστιτς επιχειρεί το σουτ, όμως η μπάλα καταλήγει άουτ.

21:46

75' Κόρνερ του Ρίστιτς, περνάει ανεκμετάλλευτο.

21:45

75': Σουτ στην κίνηση του Σέρνιτς μετά από σέντρα του Κατάι, η μπάλα κοντράρει και καταλήγει κόρνερ.

21:44

73': Σουτ του Πάρντο, αποκρούει ο Κάχριμαν.

21:42

72': Αλλαγές για τον Ερ. Αστέρα. Στη θέση του Λούκοβιτς ο Άνταμ και ο Κρούγιτς στη θέση του Λε Ταλέκ.

21:41

70': Μακρινή εκτέλεση φάουλ από τον Ιμπάνιεθ, η μπάλα λίγο δίπλα από την εστία του Καπίνο.

21:40

69': Κίτρινη κάρτα στον Ζντιέλαρ.

21:37

66': Ευκαιρία για τον Ολυμπιακό με τον Ντουρμάζ ο οποίος έκανε τις προσποιήσεις, μπήκε στην περιοχή, όμως από καλή θέση δεν κατάφερε να νικήσει τον Κάχριμαν.

21:36

66': Αλλαγή για τους Σέρβους. Ο Ρίστιτς στη θέση του Πλάβσιτς.

21:35

64': Κόρνερ για τον Ερυθρό Αστέρα, το οποίο περνάει ανεκμετάλλευτο.

21:33

62': Αλλαγές για τον Ολυμπιακός. Στις θέσεις των Καμπιάσο και Σαλίνο οι Ζντιέλαρ και Ντουρμάζ.

21:31

Ετοιμάζει κι άλλες αλλαγές ο Σίλβα.

21:31

60': Νέο κόρνερ για τους γηπεδούχους μετά την απομάκρυνση του Πάρντο. Περνάει ανεκμετάλλευτο.

21:30

59': Κόρνερ για τον Ερυθρό Αστέρα. Το εκτελεί ο Ιμπάνιεθ. Ο Πάρντο απομακρύνει.

21:28

57': Ο Πλάβσιτς απειλεί ξανά, όμως ο Καπίνο είναι σε ετοιμότητα.