Ευχαριστούμε που μας παρακολουθήσατε, καλή συνέχεια.

17:48

Λήξη της αναμέτρησης. Καλλιθέα - Κισσαμικός 2-1.

17:45

Λάθος του Κισσαμικού στη μεσαία γραμμή, βγαίνει στην αντεπίθεση η Καλλιθέα, ο Ηλιάδης δίνει στον Φράγκο, ο οποίος προ κενής εστίας με κοντινό πλασέ στέλνει την μπάλα στα δίχτυα για να δώσει το προβάδισμα στους γηπεδούχους.

17:45

90'+1: ΓΚΟΛ για την ΚΑΛΛΙΘΕΑ!

17:44

90': Κόρνερ για την Καλλιθέα από αριστερά με τον Φράγκο. Περνά ανεκμετάλλευτο.

17:43

89': Αλλαγή για τον Κισσαμικό. Ο Σμίλτος αντί του Ενγκουέμ.

17:41

86': Ο Ευαγγέλου διώχνει με το πόδι την μπάλα σε προσπάθεια του Μάντζη και ενώ ο Τσεκρέζι ήταν εξουδετερωμένος.

17:40

85': Σε θέση οφσάιντ υποδεικνύεται ο Μάντζης.

17:39

Κακός ο ρυθμός στο δεύτερο μέρος, με πολλές στημένες φάσεις και αρκετές κίτρινες κάρτες.

17:39

84': Κίτρινη κάρτα στον Ντουρμισάι.

17:38

84': Κόρνερ για την Καλλιθέα από αριστερά με τον Σταύρου. Περνά ανεκμετάλλευτο.

17:37

83': Κίτρινη κάρτα στον Κατσικογιάννη.

17:37

83': Κόρνερ για την Καλλιθέα από αριστερά. Το εκτελεί ο Σταμόπουλος με πάσα στον Τεγούση, που κάνει τη σέντρα, αλλά περνά ανεκμετάλλευτο.

17:34

80': Κίτρινη κάρτα στον Μουκτάρη.

17:34

80': Αλλαγή για τον Κισσαμικό. Ο Βαττής αντί του Αυγενικού.

17:33

78': Κίτρινη κάρτα στον Κουρτεσιώτη.

17:31

76': Σε θέση οφσάιντι υποδεικνύεται ο Ηλιάδης.

17:30

75': Φάουλ για την Καλλιθέα πάλι με τον Σταύρου, η μπάλα στρώνεται στον Κατσικογιάννη, που σουτάρει και τη στέλνει άουτ.

17:29

75': Αλλαγή για την Καλλιθέα. Ο Ηλιάδης αντί του Τσίπρα.

17:27

72': Φάουλ για την Καλλιθέα με τον Σταύρου, το εκτελεί με το δεξί, η μπάλα δίπλα από το αριστερό δοκάρι του Γιαγκιόζη.

17:27

72': Κίτρινη κάρτα στον Γιαννίτση.

17:25

70': Φάουλ από δεξιά για τον Κισσαμικό με τον Αυγενικού. Καμία ανησυχία για τον Τσεκρέζι.

17:22

67': Αλλαγή για την Καλλιθέα. Ο Φράγκος αντί του Σμυρλή.

17:21

67': Κίτρινη κάρτα στον Σαπαλίδη.

17:21

66': Ο Σαπαλίδης παραβιάζει την εστία του Τσεκρέζι, αλλά έχει υποδειχθεί σε θέση οφσάιντ.

17:20

65': Οι παίκτες της Καλλιθέας κρύβουν την μπάλα, ο τελικός αποδέκτης της, ο Σταύρου, σουτάρει με το αριστερό από το ύψος της μεγάλης περιοχής, άουτ.

17:18

64': Αλλαγή για τον Κισσαμικό. Ο Μάντζης αντί του Βλάχου.

17:18

Ο Σμυρλής έπειτα από μαρκάρισμα του Ποκόνγκ βρίσκεται στο έδαφος, ο διαιτητής δεν δίνει τίποτα.

17:14

59': Κίτρινη κάρτα στον Ευαγγέλου.

17:13

59': Αλλαγή για την Καλλιθέα. Ο Ντουρμισάι αντί του Μασένα.

17:13

59': Σε θέση οφσάιντ υποδεικνύεται ο Σμυρλής.