-
0
17:49

17:49

Λήξη αναμέτρησης, χωρίς σκορ. Από έναν βαθμό για τον Παναιγιάλειο και τα Τρίκαλα.

17:47

Δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων.

17:45

89': Μεγάλη ευκαιρία για τον Παναιγιάλειο! Ζουνίνιο και Λινάρδος παίζουν το 1-2, αλλάζει την μπάλα και με τον Γκατσέσα, βρίσκει τον Γκούφα και ο Χιώτης πραγματοποιεί εντυπωσιακή επέμβαση.

17:41

85': Μεγάλη ευκαιρία για τον Παναιγιάλειο! Ο Γκατσέσα πιάνει φαλτσαριστό σουτ, ο Χιώτης μένει άγαλμα, αλλά η μπάλα περνά ελάχιστα έξω.

17:36

81': Γκούφας αντί Μπουρλάκη για τον Παναιγιάλειο.

17:36

81': Μπαίνει στην περιοχή ο Λινάρδος, κάνει και το σουτ και στέλνει την μπάλα άουτ.

17:33

78': Σουτ στην κίνηση από τον Φλίγκο από μέσα αριστερά, αποκρούει εντυπωσιακά ο Αθανασόπουλος.

17:33

78': Φλίγκος αντί Σερτζίνιο για τα Τρίκαλα.

17:31

Μικρή διακοπή, στο έδαφος ο Γκατσέσα.

17:27

71': Μπαίνει στην περιοχή ο Ζουνίνιο, κάνει και το φαλτσαριστό σουτ και δεν βρίσκει στόχο.

17:26

69': Γυριστό από τον Γκατσέσα, άουτ η μπάλα.

17:22

65': Ζαχαρόπουλος αντί Ρέλλα για τον Παναιγιάλειο.

17:18

Πολύ καλύτερα τα Τρίκαλα στο δεύτερο ημίχρονο.

17:14

58': Ευκαιρία για τα Τρίκαλα! Σουτάρει ο Σερτζίνιο, διώχνει στη γραμμή ο Σανδραβέλης.

17:10

54': Ζουνίνιο αντί Σκαρτσίλα για τον Παναιγιάλειο.

17:09

53': Σουτ του Κουσκουνά μπλοκάρει ο Αθανασόπουλος.

17:07

51': Μεγάλη ευκαιρία για τα Τρίκαλα! Ο Δουκάκης βγαίνει μόνος του με τον Αθανασόπουλο, αλλά εκείνος αποκρούει το πλασέ του.

17:02

46': Λαμπάκης και Δουκάκης μπαίνουν, Χαροντάκης και Ζώνας βγαίνουν για τα Τρίκαλα.

17:01

16:59

16:46

16:45

44': Κίτρινη στον Ζώνα.

16:41

41': Αδύναμο σουτ από τον Παπαπαναγιώτου, εύκολα ο Χιώτης.

16:37

37': Κόρνερ για τα Τρίκαλα. Το εκτελεί ο Ναβάρο και απομακρύνει ο Σκαρτσίλας.

16:33

Έχει σηκώσει τον Δουκάκη ο Ψιμουλάκης, εμφανώς απογοητευμένος με όσα βλέπει από τους παίκτες του.

16:30

29': Απευθείας φάουλ από τον Σερτζίνιο, δεν ανησυχεί ο Αθανασόπουλος.

16:25

Δυσκολεύονται τα Τρίκαλα έως τώρα και είναι εντελώς ακίνδυνα.

16:21

20': Σέντρα από τον Παπαχρήστο, προβολή από τον Λινάρδο, άουτ η μπάλα.

16:17

Έχουν μπει πολύ καλύτερα οι γηπεδούχοι.

16:14

13': Συρτό σουτ από τον Λινάρδο, άουτ περνά η μπάλα.

16:13

12': Κόρνερ για τον Παναιγιάλειο, περνά ανεκμετάλλευτο.

16:10

9': Ψηλοκρεμαστό σουτ από τον Λινάρδο, άουτ φεύγει η μπάλα.

16:07

7': Κόρνερ για τον Παναιγιάλειο. Ο Λινάρδος το εκτελεί και στο δεύτερο δοκάρι και ο Παπαπαναγιώτου απομακρύνει.

16:07

6': Κάνει το γύρισμα ο Παπαχρήστος, ο Λινάρδος σουτάρει και η μπάλα σταματά στο σώμα του Ζώνα.

16:03

3': Κίτρινη στον Κολόκα για δυνατό μαρκάρισμα στον Σερτζίνιο.

16:01

15:57

15:53

Τρεις νίκες στη σειρά μετρούν οι Θεσσαλοί, οι οποίοι έχουν επτά στα τελευταία οκτώ παιχνίδια. Στόχος τους να κλειδώσουν την τρίτη θέση.

15:49

Από τρεις ήττες στη σειρά προέρχονται οι Αιγιώτες, οι οποίοι έχουν πετύχει αυτό που ήθελαν, δηλαδή να παραμείνουν στην κατηγορία.

15:45

Καλησπέρα σας, το παιχνίδι του Παναιγιάλειου με τα Τρίκαλα ξεκινά σε περίπου 15 λεπτά.

Αθανασόπουλος, Σανδραβέλης, Κρισμάρεβιτς, Γκατσέσα, Μπουρλάκης, Γκοτσούλιας, Λινάρδος, Ρέλλας, Κολόκας, Παπαχρήστος, Σκαρτσίλας
Αναπ: Τσάπαλος, Μαυρόπουλος, Ζαχαρόπουλος, Γκούφας, Στίκας, Ζουνίνιο, Γκουτσίδης
ΤΡΙΚΑΛΑ
Χιώτης, Σαρακατσάνος, Νιάρος, Ζώνας, Παπαπαναγιώτου, Ριζογιάννης, Σερτζίνιο, Ναβάρο, Στεφάνοβιτς, Κουσκουνάς, Χαροντάκης
Αναπ: Γιδόπουλος, Δουκάκης, Ντόικιτς, Φλίγκος, Στουρνάρας, Λαμπάκης, Κοντοδήμος
Διαιτητής: Χρυσός (Χανίων) Βοηθοί: Κωνσταντακόπουλος (Κορινθίας), Πήττας (Ηλείας) 4ος: Κακριδής (Κορινθίας)