0
20:01

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας, καλή συνέχεια.

19:52

Σπουδαίας βαθμολογικής αξίας νίκη για τον Πανελευσινιακό, ο οποίος παραμένει ζωντανός στο στόχο της παραμονής της κατηγορίας, σε ένα κάκιστο ματς.

19:49

Λήξη αναμέτρησης.

19:46

90'+2: Κίτρινη κάρτα στον Τοπούζη.

19:45

Συμπληρώθηκαν τα 90', πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

19:43

89': Κίτρινη κάρτα στον Γιαννιτσάνη.

19:42

Τώρα πέφτει μόνος του κάτω ο γκολκίπερ των γηπεδούχων Μανιάτης. Είναι προφανές ότι ο Πανελευσινιακός πλέον ροκανίζει απλά το χρόνο... Στο λεπτό αρχίζει ξανά το ματς.

19:41

87': Μακρινό σουτ Κυζιρίδη, πολλά μέτρα άστοχο... Περισσότερο διώξιμο για να κέρδος χρόνου ήταν αυτός...

19:40

86': Κίτρινη κάρτα στον Καθάριο.

19:36

82': Ολοκληρώνει τις αλλαγές του ο Πανελευσινιακός. Ο Κοτσόκολος αντί του Λίτσου.

19:35

81': Τρίτη αλλαγή για τον Αγροτικό Αστέρα. Ο Καραμπάς στη θέση του Βελλίνη.

19:35

81': Κόρνερ για τον Αγροτικό με τον Μπιτάνγκ από τα αριστερά, διώχνουν οι αμυντικοί.

19:35

Ο Πλαβούκος πέφτει θεαματική από θέση μέσα δεξιά και πολύ πλάγια, δεν υπάρχει επαφή με τον Γακουμή.

19:30

76': Δεύτερη αλλαγή για τον Αγροτικό Αστέρα. Ο Καθάριος στη θέση του Μπάρμπα.

19:26

72': Κόρνερ για τον Αγροτικό με τον Μπιτάνγκ από τα αριστερά, περνά ανεκμετάλλευτο.

19:23

69': Πρώτη αλλαγή για τον Αγροτικό Αστέρα. Ο Τοπούζης αντί του Συμελίδη.

19:18

64': Κίτρινη κάρτα στον Κωνσταντινίδη.

19:16

62': Βαθιά μπαλιά του Σαμουηλίδη, ο Βελλίνης στοπάρει, επειχειρεί να πλασάρει τον Μανιάτη που έχει βγει σε θέση τετ α τετ, αλλά δεν βρίσκει καλά την μπάλα με τον τερματοφύλακα του Πανελευσινιακού να διώχνει και να τραυματίζεται... Μικρλη διακοή και το ματς αρχίζει στο λεπτό.

19:15

61': Κίτρινη κάρτα στον Σαμουηλίδη.

19:13

59': Δεύτερη αλλαγή για τον Πανελευσινιακό. Ο Ανδρίκος στη θέση του Κασνέτση.