0
17:49

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας, καλή συνέχεια.

17:49

Δίκαιη νίκη για τον Αχαρναϊκό, που ήταν καλύτερος απέναντι στην Παναχαϊκή που μετά το τρίτο γκολ απογοητεύτηκε...

17:48

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Αχαρναϊκός - Παναχαϊκή 3-0.

17:45

Συμπληρώθηκαν τα 90', δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων.

17:44

89': Κόρνερ για την Παναχαϊκη με τον Χούσα, περνά ανεκμετάλλευτο.

17:43

88': Κίτρινη κάρτα στον Μητρόπουλο.

17:41

Είναι τραυματίας ο Ασίγκμπα, αλλά παραμένει αφού δεν υπάρχουν επιλογές...

17:38

83': Σέντρα-σουτ Πολίμου από τα αριστερά, δεν έχει πρόβλημα ο Στρέζος.

17:35

80': Μακρινό διαγώνιο σουτ Παβίσεβιτς από τα δεξιά, άουτ.

17:32

77': Τρίτη αλλαγή για τον Αχαρναϊκό. Ο Σωτηράκος στη θέση του Μουστάκη.

17:31

76': Σουτ Πινδώνη λίγο κάτω από τη σέντρα, ευκόλα μπλοκάρει ο Μπαμπανιώτης.

17:28

73': Κίτρινη κάρτα στον Πινδώνη.

17:27

72': Δεύτερη αλλαγή για τον Αχαρναϊκό. Ο Παπαδόπουλος στη θέση του Μωυσιάδη.

17:25

70': Κόρνερ για την Παναχαϊκή. Εκτελεί ο Πινδώνης από τα αριστερά, διώχνουν οι γηπεδούχοι.

17:18

63': Αλλαγή για των Αχαρναϊκό. Ο Κολονέρος στη θέση του Ταμπάκη.

17:14

Να σημειωθεί ότι μετά το 3-0 απογοητεύμενος αποχώρησε από το γήπεδο ο πρόεδρος της Παναχαϊκής Ποτής Τσιριμπής, ο οποίος παρακολουθούσε το ματς από τα δημοσιογραφικά.

17:14

59': Σουτ Παβίσεβιτς από τα δεξιά, άουτ.

17:12

Μετά τις πρώτες βοήθειες, καθώς χτύπησε στο πρόσωπο, επέστρεψε ο Ασίγκμπα.

17:11

Δεν μπορεί να συνεχίσει ο Ασίγκμπα και βγαίνει εκτός αγωνιστικού χώρου, προσωρινά με δέκα η Παναχαϊκή.

17:09

Ο Ματσούκας γύρισε από τα δεξιά, μονοκόμματο σουτ Ταμπάκη από το ύψος του πέναλτι και 3-0.

17:09

54': ΓΚΟΛ για τον ΑΧΑΡΝΑΪΚΟ!

17:08

53': Σουτ Όμο έξω από την περιοχή, άουτ.

17:07

Λάθος Ασίγκμπα, χάνει την μπάλα, κλέβει ο Παβίσεβιτς μπαίνει από τα αριστερά στην περιοχή, διαγώνιο σουτ και στα δίχτυα, 2-0.

17:07

52': ΓΚΟΛ για τον ΑΧΑΡΝΑΪΚΟ!

17:05

50': Σουτ Παβίσεβιτς μέσα από την περιοχή και αριστερά, άουτ.

17:03

48': Κόρνερ για την Παναχαϊκή από τα δεξιά με τον Χαρτσιά, περνά ανεκμετάλλευτο.

17:01

46': Σουτ Ομπράντοβιτς από θέση μέσα αριστερά, πάνω από την εστία του Στρέζου.

17:01

46': Έναρξη β' ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.