17:53

Λήξη αναμέτρησης, μεγάλη νίκη για τα Χανιά με 2-0.

17:51

17:50

90': Κάνει το σουτ ο Δεινόπαπας, άουτ φεύγει η μπάλα.

17:46

86': Μεγάλη ευκαιρία για τον Πανελευσινιακό. Ο Πλαβούκος κάνει το σουτ και στη γραμμή ο Ιωαννίδης απομακρύνει.

17:44

85': Καμινιώτης αντί Σάντερσον για τα Χανιά.

17:39

79': Κίτρινη στον Τσολακίδη.

17:34

Καλός για ακόμη ένα ματς ο Μασάδο, έχει βοηθήσει πολύ με τα στημένα του.

17:29

70': Ευκαιρία για τον ΑΟΧ! Ο Παγώνης αδειάζει τον αντίπαλό του, βγάζει τη σέντρα και ο Δεινόπαπας αστοχεί με κεφαλιά.

17:26

66': Πούρνος αντί Παληγεώργου για τον Πανελευσινιακός.

17:22

62': Στη θέση του Χατζηλιάδη ο Νάκας για τα Χανιά.

17:20

Στο έδαφος ο Γιαννιτσάνης, μικρή διακοπή.

17:16

57': Ευκαιρία για τον ΑΟΧ! Ο Γκέσιος μένει όρθιος, μπαίνει στην περιοχή, κάνει και το σουτ και ο Μανιάτης αποκρούει.

17:12

52': Εκτελεί φάουλ ο Μασάδο, δεν μπορεί να μπει στην πορεία της μπάλας ο Δεινόπαπας.

17:09

Καλύτερα μπήκαν οι φιλοξενούμενοι.

17:05

46': Στη θέση του Κυζιρίδη ο Βαϊσχάιμερ για τον Πανελευσινιακό.

17:05

17:02

16:49

16:46

Δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων.

16:45

Ο Μασάδο εκτελεί φάουλ, ο Παγώνης παίρνει την κεφαλιά και κάνει το 2-0.

16:45

44': ΓΚΟΛ για τα ΧΑΝΙΑ!

16:41

40': Βρίσκει χώρο ο Κακαράς, κάνει το σουτ και η μπάλα φεύγει άουτ.

16:40

40': Αλλαγή για τον Πανελευσινιακό, στη θέση του Ανδρίκου ο Βαλιτζό.

16:36

Ένταση στον αγωνιστικό χώρο, πάει πάνω στον Σάντερσον ο Κασνέτση και τον σταματά ο τέταρτος.

16:34

Έχει ισορροπήσει ο Πανελευσινιακός, περιμένει ο ΑΟΧ πλέον.

16:30

30': Γυριστό από τον Γκέσιο, ψηλά φεύγει η μπάλα.

16:29

29': Σουτ από τον Παληγεώργο, μπλοκάρει ο Πρίφτης.

16:27

27': Την τελευταία στιγμή παραχωρεί κόρνερ ο Μπριλάκης. Αυτό εκτελείται από τον Πλαβούκο στο δεύτερο δοκάρι, αλλά δεν βρίσκει συμπαίκτη.

16:23

Ελέγχουν το παιχνίδι οι γηπεδούχοι.

16:19

Μικρή διακοπή, στο έδαφος ο Μανιάτης.

16:16

Πολύ καλά έχει μπει ο Δεινόπαπας, που ταλαιπωρεί τους αμυντικούς του Πανελευσινιακού.

16:13

Ο Γκέσιος δίνει στον Δεινόπαπα, εκείνος παίζει το 1-2 με τον Χατζηλιάδη και από μέσα δεξιά με σουτ κάνει το 1-0.

16:13

13': ΓΚΟΛ για τα ΧΑΝΙΑ!

16:12

12': Ευκαιρία για τον ΑΟΧ! Ο Μασάδο εκτελεί φάουλ, ο Μπριλάκης παίρνει την κεφαλιά και ο Μανιάτης αποκρούει.

16:08

8': Ο Τσίγκρος βγάζει τη σέντρα, ο Γιαννιτσάνης κάνει το σουτ και στέλνει την μπάλα άουτ.

16:06

Αναγνωριστικά τα πρώτα λεπτά.

16:02

15:58

Βγαίνουν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

15:55

Από λευκή ισοπαλία με τον Κισσαμικό προέρχονται οι Ελευσίνιοι, οι οποίοι μετά το ματς έλεγαν πως δεν θα κατεβούν στην Κρήτη να παίξουν με τα Χανιά, κάτι που έμεινε στα λόγια.

15:52

Πέντε παιχνίδια χωρίς ήττα μετρούν οι Χανιώτες, οι οποίοι προέρχονται από νίκη επί της Ζακύνθου.

15:48

Καθοριστικός ο αγώνας για τη μάχη της παραμονής με τις δύο ομάδες να το θεωρούν τελικό.

15:45

Καλησπέρα σας, το παιχνίδι των Χανίων με τον Πανελευσινιακό ξεκινά σε περίπου 15 λεπτά.

ΧΑΝΙΑ
Πρίφτης, Ιωαννίδης, Παγώνης, Μπριλάκης, Καρτσαμπάς, Παλιάτσιος, Σάντερσον, Μασάδο, Χατζηλιάδης, Δεινόπαπας, Γκέσιος
Αναπ: Αμπατζίδης, Νάκας, Τσούτσης, Διαμαντόπουλος, Καμινιώτης, Νύκταρης, Φυντικάκης
Μανιάτης, Κωνσταντίδης, Ανδρίκος, Αρβανίτης, Τσίγκρος, Παληγεώργος, Κασνέτση, Κακαράς, Κυζιρίδης, Γιαννιτσάνης, Πλαβούκος.
Αναπ: Στεργιώτης, Ναούμ, Βαϊσχάιμερ, Βαλιτζό, Σταματής, Πουρνός, Τσολάκης
Διαιτητής: Μιχελής (Πειραιά) Βοηθοί: Λυμπερόπουλος (Αθηνών), Πάγκαλος (Λασιθίου) 4ος: Σταυρουλάκης (Ρεθύμνου)