Ευχαριστούμε που μας παρακολουθήσατε. Καλή συνέχεια!

16:51

Λήξη της αναμέτρησης. Ζάκυνθος - Αχαρναϊκός 0-0.

16:51

90'+3: Ο Ταμπάκης προ κενής εστίας πλασάρει άουτ.

16:49

16:47

89': Αλλαγή για τον Αχαρναϊκό. Ο Παπατόλιος αντί του Παβίσεβιτς.

16:46

89': Εκτέλεση φάουλ του Όμο, η μπάλα φεύγει άουτ.

16:46

88': Κίτρινη κάρτα στον Κυριακίδη.

16:44

86': Μεγάλη ευκαιρία για τη Ζάκυνθο. Ο Κάρδαρης εκτελεί το κόρνερ, κεφαλιά του Κρολ, ο Πέττας κάνει το γύρισμα, αλλά δεν βρίσκεται κάποιος παίκτης των νησιωτών στην πορεία της μπάλας να τη στείλει στα δίχτυα.

16:44

86': Κόρνερ για τη Ζάκυνθο.

16:42

84': Κόρνερ για τη Ζάκυνθο. Εκτελεί ο Ζαϊρί, στην αγκαλιά του Παγούδη.

16:39

81': Μακρινό σουτ Πεχλιβανόπουλου, πάνω από την εστία του Παγούδη.

16:37

80': Αλλαγή για τη Ζάκυνθο. Ο Κάρδαρης αντί του Κουρέλλα.

16:36

79': Μεγάλη ευκαιρία για τη Ζάκυνθο. Ύστερα από γέμισμα στην περιοχή του Αχαρναϊκού, ο Κωστόπουλος μπερδεύεται, ο Σταματής γίνεται κάτοχος της μπάλας, αλλά τη στέλνει άουτ.

16:31

74': Αλλαγή για τον Αχαρναϊκό. Ο Ταμπάκης αντί του Ματσούκα.

16:31

74': Κίτρινη κάρτα στον Μαρή.

16:27

70': Κίτρινη κάρτα στον Χριστοφιλέα.

16:26

69': Αλλαγή για τη Ζάκυνθο. Ο Ραφαήλ Πέττας αντί του Βοσνακίδη.

16:25

68': Καλοτραβηγμένο σουτ του Μαρή λίγο έξω από το ημικύκλιο, άουτ.

16:22

64': Αλλαγή για τον Αχαρναϊκό. Ο Μπέλιτς αντί του Ομπράντοβιτς.

16:21

64': Κίτρινη κάρτα στον Μουστάκη.

16:21

64': Μακρινό σουτ Σταματή, άουτ.

16:16

59': Μεγάλη ευκαιρία για τη Ζάκυνθο. Ο Σταματής μπαίνει από τα δεξιά στην περιοχή, περνά και τον Παγούδη, σουτάρει, αλλά η μπάλα φεύγει λίγο έξω από το αριστερό δοκάρι.

16:15

58': Κίτρινη κάρτα στον Καμπούρη.

16:13

56': Κόρνερ για τη Ζάκυνθο. Έδιωξε με τις γροθιές ο Παγούδης.

16:09

51': Ο Ματσούκας σουτάρει από το ημικύκλιο, πέφτει και διώχνει ο Παπαδόπουλος.

16:04

47': Ο Σταματής βγάζει στον Κρολ, που κάνει την προβολή, στην αγκαλιά του Παγούδη.

16:03

Έναρξη β' ημιχρόνου.

16:02

46': Αλλαγή για τη Ζάκυνθο. Ο Ορφανίδης αντί του Γραικού.

15:47

Λήξη α' ημιχρόνου. Χωρίς σκορ οδηγούνται οι δύο ομάδες στα αποδυτήρια.

15:45

15:45

45': Νέο κόρνερ για τη Ζάκυνθο με τον Κουρέλλα, περνά ανεκμετάλλευτο.

15:44

44': Ο Ζαϊρί σουτάρει από πλάγια και αριστερά, δύσκολα σε κόρνερ ο Παγούδης, το οποίο εκτελεί ο Κουρέλλας, διώχνει ο Μωυσιάδης.

15:38

38': Σουτ στην κίνηση του Παβίσεβιτς, η μπάλα φεύγει άουτ.

15:35

Μικρή διακοπή γιατί είναι στο έδαφος ο Μαρής. Ύστερα από ένα περίπου λεπτό το ματς αρχίζει ξανά.

15:32

31': Σέντρα του Ζαϊρί, από τα αριστερά αυτή τη φορά, εύκολα ο Παγούδης.

15:29

28': Σέντρα-σουτ από τα δεξιά του Ζαϊρί, στα χέρια του Παγούδη.

15:26

25': Ο Μαρής δεν θα καταφέρει να στείλει την μπάλα στα δίχτυα από καλή θέση.

15:24

23': Μεγάλη ευκαιρία για τον Αχαρναϊκό. Ο Ομπράντοβιτς μπαίνει στην περιοχή από τα δεξιά, πιάνει το σουτ, λίγο έξω από το αριστερό δοκάρι του Παπάδόπουλου.

15:20

20': Φάουλ σε καλή θέση για τον Αχαρναϊκό με τον Μαρή από τα δεξιά. Ο Χριστοφιλέας βρίσκει με το χέρι την μπάλα και σταματά η φάση.

15:11

10': Κόρνερ για τη Ζάκυνθο με τον Κουρέλλα. Διώχνουν οι αμυντικοί οτου Αχαρναϊκού.

15:08

8': Κόρνερ για τον Αχαρναϊκό με τον Ματσούκα. Ο Χριστοφιλέας πιάνει την κεφαλιά, αλλά τη στέλνει άουτ.

15:06

5': Πρώτο κόρνερ στο ματς για τη Ζάκυνθο. Περνά ανεκμετάλλευτο.

15:01

Έναρξη της αναμέτρησης.

14:54

Επανεκδόθηκαν τα δελτία των Σταματή, Αντωνίου, Τσιάμη και ο Βάνια Ραντίνοβιτς τους έχει στη διάθεσή του. Μάλιστα, ο Σταματής είναι και στην αρχική 11άδα.

14:44

Καλησπέρα σας, σε λίγο μαζί θα παρακολουθήσουμε τον αγώνα Ζάκυνθος - Αχαρναϊκός στο πλαίσιο της 30ής αγωνιστικής της Β' Εθνικής.

ΖΑΚΥΝΘΟΣ
Παπαδόπουλος, Αποστόλου, Κυριακίδης, Καμπούρης, Ζαϊρί, Σταματής, Πεχλιβανόπουλος, Βοσνακίδης, Κρολ, Γραικός, Κουρέλλας.
Αναπ: Λάλλι, Πέττας Ραφαήλ, Ορφανίδης, Τσιάμης, Μεντούρ, Αντωνίου, Κάρδαρης.
ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ
Παγούδης, Μωυσιάδης, Ματσούκας, Όμο, Ομπράντοβιτς, Πολίμος, Μαρής, Μουστάκης, Χριστοφιλέας, Κωστόπουλος, Παβίσεβιτς.
Αναπ: Mπαμπανιώτης, Ταμπάκης, Καλογερόπουλος, Μπέλιτς, Kολονέρος, Παπατόλιος, Αναστασίου.
Διαιτητής: Τζοβάρας (Φθιώτιδας). Βοηθοί: Κοκμοτός (Ρεθύμνου), Μεϊντάνας (Αχαΐας). 4ος: Μανούχος (Αργολίδας).