0
23:41

Ευχαριστούμε που μας παρακολουθήσατε, καλή σας νύχτα.

23:39

Ισόπαλο χωρίς σκορ έληξε το ματς, όλα ανοιχτά παραμένουν για τη ρεβάνς του "Μπερναμπέου", με τη Ρεάλ να έχει ένα μικρό προβάδισμα.

23:38

Λήξη της αναμέτρησης.

23:36

90'+3: Εκτέλεση φάουλ του Ντε Μπρούιν, σε κόρνερ ο Νάβας, το οποίο εκτελεί ο Ντε Μπρούιν, αλλά περνά ανεκμετάλλευτο.

23:35

90'+2: Κίτρινη κάρτα στον Καρβαχάλ.

23:33

Δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων.

23:32

90': Αλλαγή για τη Ρεάλ. Ο Ίσκο αντί του Κρόος.

23:32

89': Ο Ντε Μπρούιν βγάζει για τον Στέρλινγκ, που δεν θα προλάβει την μπάλα, καμία ανησυχία για τον Νάβας.

23:26

82': Μεγάλη ευκαιρία για τη Ρεάλ. Ο Κρόος εκτελεί το κόρνερ, κεφαλιά του Μπέιλ, ο Χαρτ θα διώξει σωτήρια το εξ επαφής πλασέ του Πέπε.

23:24

81': Φάουλ σε καλή θέση για τη Ρεάλ, αριστερά του ημικύκλιου. Εκτελεί ο Μπέιλ, η μπάλα στο τείχος και κόρνερ.

23:22

80': Κόρνερ για τη Ρεάλ με τον Κρόος, με πολλά φάλτσα. ο Καζεμίρο πιάνει την κεφαλιά, με το πόδι απομακρύνει ο Χαρτ.

23:19

77': Αλλαγή για τη Σίτι. Ο Στέρλινγκ αντί του Χεσούς Νάβας.

23:17

75': Ο Μπέιλ πατά περιοχή και πιάνει το σουτ, περίπου ένα μέτρο από το δεξί δοκάρι του Χαρτ.

23:16

73': Μακρινό σουτ Μόντριτς, άστοχο.

23:14

72': ΔΟΚΑΡΙ για τη ΡΕΑΛ! Σέντρα του Καρβαχάλ, κεφαλιά του Χεσέ, ο Χαρτ εκτινάσσεται, αλλά δεν βρίσκει την μπάλα, που χτυπά στο οριζόντιο δοκάρι.

23:11

68': Κόρνερ για τη Σίτι με τον Ντε Μπρούιν, καμία ανησυχία για τον Νάβας.

23:09

66': Ο Κρόος σουτάρει σχεδόν από το ημικύκλιο, η μπάλα φεύγει έξω από το δεξί δοκάρι του Χαρτ.

23:01

59': Κόρνερ για τη Σίτι με τον Ντε Μπρούιν, περνά ανεκμετάλλευτο.

22:58

55': Κόρνερ για τη Σίτι με τον Ντε Μπρούιν, επιθετικό φάουλ ο Κομπανί και τελειώνει η φάση.

22:56

54': Κόρνερ για τη Ρεάλ με τον Κρόος. ο Ράμος πιάνει την κεφαλιά, μπλοκάρει ο Χαρτ.

22:53

50': Κόρνερ για τη Ρεάλ με τον Κρόος, περνά ανεκμετάλλευτο.

22:49

46': Ο Αγκουέρο σουτάρει με το αριστερό, λίγο πάνω από την εστία του Κέιλορ Νάβας

22:48

46': Αλλαγή για τη Ρεάλ. Ο Χεσέ αντί του Μπενζεμά.

22:48

Έναρξη β' ημιχρόνου.

22:33

Λήξη α' ημιχρόνου.

22:31

22:30

45': Ο Πέπε βγάζει από τα δεξιά, ο Μπενζεμά πιάνει άσχημα το σουτ και η μπάλα καταλήγει άουτ.

22:29

44': Κόρνερ για τη Ρεάλ με τον Κρόος, διώχνουν οι αμυντικοί της Σίτι.

22:25

40': Αναγκαστική αλλαγή για τη Σίτι. Ο Ιχεανάτσο αντί του Νταβίντ Σίλβα.

22:23

37': Κίτρινη κάρτα στον Νταβίντ Σίλβα.

22:19

34': Ο Μπέιλ πιάνει το σουτ έξω από την περιοχή, η μπάλα κοντράρει και καταλήγει στην αγκαλιά του Χαρτ.