1
20:09

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας, καλή συνέχεια.

20:01

Το γκολ του Τζιμπούρ έδωσε το εισιτήριο στην ΑΕΚ στην εκπνοή όταν όλα έδειχναν ότι η πρόκριση θα κριθεί -τουλάχιστον- στην παράταση.

19:53

Λήξη αναμέτρησης, Ατρόμητος - ΑΕΚ 1-1. Η Ένωση στον τελικό του Κυπέλλου Ελλάδας, όπου στις 7 Μαΐου θα αντιμετωπίσει τον Ολυμπιακό.

19:52

90'+2: Κόρνερ για τον Ατρόμητο με τον Ούμπιντες, περνά ανεκμετάλλευτο.

19:51

90'+2: Ολοκληρώνει τις κινήσεις του ο Μανωλάς για την ΑΕΚ. Ο Μπακάκης στη θέση του Μπαρμπόσα.

19:50

Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις...

19:50

90': Αλλαγή για την ΑΕΚ. Ο Μέκχαρτ αντί του Αραβίδη.

19:48

Ο Γιόχανσον άνοιξε σε Ντίντακ, "γλυκό" γύρισμα από τα αριστερά, ο Τζιμπούρ ξεφεύγει από τον Μπίτολο και με σουτ κάνει το 1-1. Η Ένωση "κλειδώνει" την πρόκριση στον τελικό!

19:48

88': ΓΚΟΛ για την ΑΕΚ!

19:45

86': Οφσάιντ ο Αραβίδης. Σωστή υπόδειξη.

19:44

85': Φάουλ-γέμισμα Ούμπιντες από τα δεξιά, κεφαλιά Λε Ταλέκ, ένα μέτρο έξω από το αριστερό δοκάρι του Μπαρόχα η μπάλα.

19:43

83': Οφσάιντ ο Τζιμπούρ. Σωστή απόφαση.

19:40

81': Δεύτερη αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Λε Ταλέκ στη θέση του Παπαδόπουλου.

19:38

78': Κίτρινη κάρτα στον Κολοβέτσιο.

19:37

77': Ο Παπαδόπουλος άνοιξε στον Μπρίτο, διαγώνιο σουτ από τα πλάγια και αριστερά της περιοχής της ΑΕΚ, στην εξωτερική πλευρά των διχτύων η μπάλα.

19:36

76': Ο Αραβίδης με το στήθος "έστρωσε" για τον Τζιμπούρ, σουτ στο ύψος της περιοχής, πολλά μέτρα άστοχο.

19:35

76': Πρώτη αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Ματέι στη θέση του Σουμπίνιο.

19:33

73': Οφσάιντ ο Κολοβέτσιος. Σωστή απόφαση.

19:29

70': Ευκαιρία για την ΑΕΚ. Τακουνάκι Σιμόες, σέντρα Μπαρμπόσα από τα δεξιά, επιχειρεί την κεφαλιά ο Αραβίδης, απόκρουση από τον Μπάρκα.

19:28

Ο Ατρόμητος ισοφαρίζει το σκορ του πρώτου αγώνα, αν μείνει έτσι μέχρι το 90΄το ματς τότε η πρόκριση θα παιχθεί στην παράταση.

19:27

Εκτελεί ο Πρίτο. Στα δεξιά της εστία η μπάλα, στα αριστερά ο Μπαρόχα και 1-0.

19:27

67': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

19:26

66': Κίτρινη κάρτα στον Λαμπρόπουλο.

19:26

66': Πέναλτι για τον Ατρόμητο. Σε χέρι του Λαμπρόπουλου. Σωστή απόφαση.

19:24

64': Σουτ Ούμπιντες έξω από την περιοχή, ψηλά η μπάλα άουτ.

19:23

63': Κίτρινη κάρτα στον Κιβρακίδη.

19:18

59': Πρώτη αλλαγή για την ΑΕΚ. Ο Τζιμπούρ στη θέση του Βάργκας.

19:17

58': Σουτ Γκάλο, δεν έχει πρόβλημα να μπλοκάρει ο Μπάρκας.

19:16

57': Κόρνερ για την ΑΕΚ με τον Μάνταλο από τα δεξιά, τυφλή κεφαλιά Στόιτσεφ, παραλίγο αυτογκόλ, νέο κόρνερ από την άλλη πλευρά, περνά ανεκμετάλλευτο.

19:13

54': Μεγάλη ευκαιρία για τον Ατρόμητο. Κάθετη του Σουμπίνιο, ο Στόιτσεφ βγαίνει σε θέση τετ α τετ, πλασάρει, η μπάλα φεύγει πάνω από το οριζόντιο δοκάρι του Μπαρόχα.

19:13

53': Φάουλ για την ΑΕΚ με τον Μάνταλο από τα αριστερά, κεφαλιά Κολοβέτσιου, άουτ.

19:11

52': Ο Ούμπιντες επιχειρεί να "κρεμάσει" τον Μπαρόχα με σουτ από τα 35 μέτρα και δεξιά, άουτ η μπάλα.

19:09

49': Σέντρα Μάνταλου. κεφαλιά Λαμπρόπουλου, πάνω από την εστία του Ατρόμητου.

19:05

46': Έναρξη β' ημιχρόνου. Χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.