2
17:10

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας, καλή συνέχεια.

17:05

Από ένα ημίχρονο είχε κάαθε ομάδα με τη Λαμία να δείχνει την ποιότητα της και να κερδίζει δίκαια τελικά.

16:51

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Πανσερραϊκός - Λαμία 0-2.

16:49

16:49

90'+2: Τρίτη αλλαγή για τη Λαμία. Ο Παπαργυρίου αντί του Καραλή.

16:48

Ο Γιαλούσης στην εκτέλεση, στα δίχτυα η μπάλα, παρά την προσπάθεια του Μέλκα, που έπεσε σωστά, 0-2

16:48

90'+1: ΓΚΟΛ για τη ΛΑΜΙΑ!

16:47

90': Αποβολή με δεύτερη κίτρινη κάρτα του Ιωαννίδη.

16:47

90': Πέναλτι για τη Λαμία. Ο Ιωαννίδης ανατρέπει τον Καραλή.

16:46

89': Κόρνερ για τον Πανσερραϊκό από τα αριστερά, περνά ανεκμετάλλευτο.

16:45

88': Αποβολή Κυριακόπουλου, με δεύτερη κίτρινη κάρτα για μαρκάρισμα στον Ντα Κόστα.

16:43

86': Φάουλ για τον Πανσερραϊκό στα δεξιά του ημικύκλιου, Φουρτάδο στην εκτέλεση, μόλις άουτ.

16:42

85': Κίτρινη κάρτα στον Γιαλούση.

16:41

84': ΔΟΚΑΡΙ για τη Λαμία. Σέντρα Κυριακόπουλου, κεφαλιά Σιατραβάνη, η μπάλα σταματά στο αριστερό δοκάρι.

16:40

83': Ο Καραλής κινείται από τα δεξιά, μπαίνει στην περιοχή, σουτ, κόντρα και κόρνερ.

16:37

80': Υπόδειξη οφσάιντ στον Καραλή.

16:36

79': Φάουλ για τον Πανσερραϊκό με τον Ντα Κόστα από τα αριστερά και τα 25 μέτρα, ψηλά άουτ.

16:36

79': Αλλαγή για τη Λαμία. Ο Νεόφυτος αντί του Πίντο.

16:34

77': Φάουλ για τη Λαμία από τα αριστερά, στην εκτέλεση ο Νατσιόπουλος, μπλοκάρει σε δεύτερο χρόνο ο Μέλκας.

16:31

74': Υπόδειξη οφσάιντ στον Φουρτάδο.

16:29

73': Διπλή αλλαγή για τον Πανσερραϊκού, πο ολοκληρώνει τις κινήσεις του από τον πάγκο. Ο Ντα Κόστα αντί του Ρούτση και ο Ανδρέου αντί του Δωματά.

16:29

72': Σουτ Νατσιόπουλου, εύκολα ο Μέλκας.

16:25

Κίτρινη κάρτα στον Κυριακόπουλο.

16:25

68': Δυνατό σουτ Νατσιόπουλου, σε κόρνερ ο Μέλκας. Διώχνουν σε νέο κόρνερ οι γηπεδούχοι, Μπουλούλης στην εκτέλεση, περνά ανεκμετάλλευτο.

16:23

66': Ο Φουρτάδο κερδίζει την μπάλα από τον Γιαλούση, μπαίνει στην περιοχή της Λαμίας, σουτ υπό πίεση από τα δεξιά, δεν έχει πρόβλημα ο Πίτκας.

16:22

65': Σουτ Δωματά από θέση έξω αριστερά, εύκολα στην αγκαλιά του Πίτκα.

16:19

Αλλαγή για τον Πανσερραϊκό. Ο Μπαρέττας αντί του Γιάντση.

16:17

60': Κίτρινη κάρτα στον Ιωαννίδη.

16:17

60': Πέφτει ο Φουρτάδο σε διεκδίκηση της μπάλας με τον Γιαλούση, δεν υπάρχει κάτι, σωστά άφησε το ματς να συνεχιστεί ο διαιτητής.

16:14

Σέντρα Κυριακόπουλου από τα αριστερά, ο Πίντο πετάγεται στο ύψος του πέναλτι, χωρίς μαρκάρισμα, κεφαλιά και στα διχτυα, 0-1.