Στις 9 νίκες σταμάτησε το σερί της ομάδας του Αναστόπουλου εξαιτίας της βαθμολογικής αδιαφορίας, αλλά και του βαρύ αγωνιστικού χώρου.

Τέλος αγώνα. Θύελλα Φιλώτα - Άρης 0-0.

18:49

Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις.

18:43

86': Δεύτερη αλλαγή για τη Θύελλα Φιλώτα. Ο Κατσούλης στη θέση του Θεοδουλίδη.

18:40

83': Ανεκμετάλλευτο περνά για τον Άρη ένα φάουλ του Τάτου.

18:33

Ο Ν' Λουντούλου μεταφέρθηκε στην αριστερή πλευρά μόλις μπήκε ο Ντούνης, ο οποίος αγωνίζεται δεξιά.

18:32

73': Δυνατό σουτ του Ν' Λουντούλου, η μπάλα ελάχιστα άουτ.

18:32

72': Τρίτη αλλαγή για τον Άρη. Ο Ντούνης στη θέση του Πόι.

18:31

71': Κίτρινη στον Ελευθεριάδη.

18:24

Με την είσοδο του Τάτου αντί του Καλογέρη, ο Γεωργιάδης προωθήθηκε στα χαφ και ο Τσουμάνης οπισθοχώρησε στο αριστερό άκρο της άμυνας.

18:19

62': Δύο αλλαγές για τον Άρη. Ο Τάτος στη θέση του Καλογέρη και ο Ν' Λουντούλου σ' εκείνη του Κυβελίδη.

18:17

59': Πρώτη αλλαγή για τη Θύελλα Φιλώτα. Ο Ελευθεριάδης στη θέση του Ιορδανίδη.

18:14

Πιο απειλητικοί οι γηπεδούχοι στα πρώτα λεπτά του δευτέρου ημιχρόνου.

18:11

51': Σουτ του Γ. Μπαστάνη, ο Σιδεράκης αποκρούει σε κόρνερ, το οποίο περνά ανεκμετάλλευτο για τη Θύελλα.

18:05

Σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο.

17:48

Τέλος πρώτου ημιχρόνου: Θύελλα Φιλώτα - Άρης 0-0.

17:43

40': Γύρισμα του Βουτσιά από δεξιά, σουτ του Κυβελίδη, ο Κοντογουλίδης μπλοκάρει.

17:42

Να σημειωθεί ότι στις εξέδρες βρίσκεται ο Θεόδωρος Καρυπίδης, υπεύθυνος του ποδοσφαιρικού τμήματος του Άρη.

17:40

35': Κίτρινη στον Θεοδουλίδη για "χέρι".