1
17:53

Από το Μενίδι καλή συνέχεια, ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας.

17:52

Ήταν καλύτερος και κέρδισε δίκαια ο Αχαρναϊκός σε ένα αδιάφορο ματς από βαθμολογικής άποψης.

17:49

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Αχαρναϊκός - Πανσερραϊκός 2-1.

17:49

90'+3: Ατομική προσπάθεια Ματσούκα από τα δεξιά, μπαίνει στην περιοχή, συρτό σουτ, μπλοκάρει ο Μέλκας.

17:47

Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων στο Μενίδι.

17:46

90': Τρίτη αλλαγή και για τον Δημήτρη Αρναούτη για τον Αχαρναϊκό. Ο Ματσούκας στη θέση του Παβίσεβιτς.

17:42

86': Κόρνερ για τον Αχαρναϊκό, πλασαριστά με τον Παπατόλιο, χάνεται η μπάλα...

17:42

86': Ολοκληρώνει τις αλλαγές του ο Νικηφόρος Κάκογλου για λογαριασμό του Πανσερραϊκού. Ο Στεργιανός στη θέση του Καρρά.

17:38

82': Κίτρινη κάρτα στον Όμο.

17:34

78': Δεύτερη αλλαγή για τον Πανσερραϊκό. Ο Παπαστεργίου στη θέση του Φουρτάδο, ο οποίος διαφωνεί με την αντικατάσταση του και φεύγει κατευθείαν για τα αποδυτήρια!

17:32

76': Κόρνερ για τον Αχαρναϊκό με τον Παπατόλιο από τα αριστερά, διώχνουν οι παίκτες του Πανσερραϊκού.

17:31

Ο Όμο έδωσε στον Παπατόλιο και εκείνος δίνει στον Ομπράντοβιτς, ο οποίος κινήθηκε μέσα στην περιοχή και σε σουτ έκανε το 2-1.

17:31

75': ΓΚΟΛ για τον ΑΧΑΡΝΑΪΚΟ!

17:27

72': Κίτρινη κάρτα στον Βοσκόπουλο.

17:25

70': Ο Όμο κερδίζει τις κόντρες από τα δεξιά, συρτό διαγώνιο σουτ μέσα από την περιοχή, ένα μέτρα έξω από το δεξί δοκάρι του Μέλκα.

17:25

70': Ατομική ενέργεια Παβίσεβιτς, παράλληλη σέντρα από τα δεξιά, μαζεύει ο Μέλκας.

17:23

68': Κόρνερ για τον Αχαρναϊκό με τον Μάρη από τα αριστερά, περνά ανεκμετάλλευτο.

17:19

64': Δεύτερη αλλαγή για τον Αχαρναϊκό. Ο Καλογερόπουλος αντί του Ταμπάκη.

17:18

63': Συρτό σουτ Ομπράντοβιτς από θέση μέσα αριστερά, ένα μέτρα έξω από το δεξί δοκάρι του Μέλκα.

17:17

62': Ο Παβίσεβιτς έβγαλε την μπαλιά, ο Ταμπάκης καθυστέρηση αν και βρέθηκε σε θέση τετ α τετ από τα αριστερά και έτσι ο Μέλκας στην έξοδο τον πρόλαβε και μπλόκαρε.

17:13

58': Κόρνερ για τον Αχαρναϊκό από τα δεξιά, εκτελεί ο Μάρης, διώχνουν οι φιλοξενούμενοι.

17:12

57': Άμεση απάντηση από τον Πανσερραϊκό. Ο Ολίσε στη θέση του Ανδρέου.

17:12

57': Πρώτη αλλαγή για τον Αχαρναϊκό Ο Παπατόλιος αντί του Αναστασίου.

17:10

55': Φάουλ για τον Πανσερραϊκό από τα δεξιά και τα 30 μέτρα. Εκτελεί ο Τριανταφυλλάκος, στην αγκαλιά του Μπαμπανιώτη.

17:08

53': Σέντρα-σουτ Μουστάκη από τα δεξιά, δεν έχει πρόβλημα ο Μέλκας.

17:02

Ο Γιάντσης εκτελεί από τα δεξιά, η μπάλα δεν απομακρύνεται, φτάνει στον Ιωαννίδη, σουτ από θέση μέσα αριστερά και στα δίχτυα, 1-1.

17:02

47': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟ!

17:02

47': Κόρνερ για τον Πανσερραϊκό.

17:01

46': Έναρξη β' ημιχρόνου. Χωρίς αλλαγές επί του παρόντος οι δύο ομάδες.