19:53

Λήξη αναμέτρησης, νίκη με 1-0 για τα Τρίκαλα.

19:48

19:47

89': Στη θέση του Δουκάκη ο Ντόικιτς για τα Τρίκαλα.

19:44

86': Στη θέση του Ναβάρο ο Χαροντάκης για τα Τρίκαλα.

19:43

85': Στη θέση του Καραλή ο Καραγιάννης για τη Λαμία.

19:41

Αντέχουν τα Τρίκαλα στην πίεση της Λαμίας.

19:37

79': Στη θέση του Μπαλού ο Μπουλούλης για τη Λαμία.

19:32

Στο έδαφος ο Ντάσιος, προσωρινή διακοπη.

19:28

70': Ευκαιρία για τα Τρίκαλα! Ο Ναβάρο κάνει προσωπική ενέργεια, σουτάρει στη συνέχεια και ο Πίτκας αποκρούει.

19:27

69': Μακρινό σουτ από τον Πίντο, άουτ η μπάλα.

19:24

66': Νεόφυτος αντί Σιλιγαρδάκη για τη Λαμία.

19:20

62': Δουκάκης αντί Κουσκουνά για τα Τρίκαλα.

19:18

60': Μπαίνει στην περιοχή ο Καραλής, κάνει και το σουτ και ο Χιώτης μπλοκάρει.

19:17

Έχουν την υπεροχή οι Φθιώτες.

19:13

55': Κίτρινη στον Σιλιγαρδάκη.

19:08

50': Ευκαιρία για τη Λαμία! Ο Μίλιεβιτς εκτελεί απευθείας φάουλ από καλή θέση και ο Χιώτης πραγματοποιεί εντυπωσιακή επέμβαση.

19:06

Έχει μπει πιο δυνατά η Λαμία.

19:03

19:01

Επέστρεψαν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

18:47

18:43

42': Κίτρινη στον Ντάσιο.

18:38

Ψάχνει το γκολ η Λαμία, με τον Σπανό να κάνει κι εσωτερικές αλλαγές.

18:34

34': Κίτρινη στον Μουμίν.

18:31

Δεν έχουν συνέλθει οι γηπεδούχοι από το γκολ.

18:27

Σέντρα από τον Ναβάρο, ο Κουσκουνάς παίρνει την μπάλα στην περιοχή και με ωραίο πλασέ κάνει το 0-1.

18:26

26': ΓΚΟΛ για τα ΤΡΙΚΑΛΑ!

18:24

24': Κίτρινη στον Ναβάρο.

18:23

23': Μακρινό σουτ του Σιατραβάνη, εύκολα ο Χιώτης.

18:21

21': Κόρνερ για τη Λαμία. Το εκτελεί ο Μίλιεβιτς και η μπάλα περνά απ' όλους. Ο Ζώνας απομάκρυνε.

18:20

20': Απευθείας φάουλ από τον Γιαλούση, άουτ φεύγει η μπάλα.

18:16

16: Κίτρινη στον Πίντο για θέατρο.

18:11

11': Δοκιμάζει το πόδι του ο Μπαλού, άουτ φεύγει η μπάλα.

18:10

10': Κίτρινη στον Ζουλιώτη.

18:07

7': Κίτρινη στον Παπαπαναγιώτου.

18:05

Αναγνωριστικά τα πρώτα λεπτά.

18:01

17:57

17:53

Δύσκολα νίκησαν οι Θεσσαλοί τον Αχαρναϊκό την προηγούμενη αγωνιστική και θέλουν άλλη μία νίκη ώστε να συνεχίσουν δυναμικά για την κατάκτηση της τρίτης θέσης.

17:49

Από διπλό στην Καρδίτσα προέρχονται οι Φθιώτες που ψάχνουν ένα ακόμη τρίποντο.

17:45

Καλησπέρα σας, το παιχνίδι της Λαμίας με τα Τρίκαλα ξεκινά σε περίπου 15 λεπτά.

ΛΑΜΙΑ
Πίτκας, Ντάσιος, Ζουλιώτης, Γιαλούσης, Κυριακόπουλος, Σιλιγαρδάκης, Μπαλού, Σιατραβάνης, Μίλιεβιτς, Καραλής, Πίντο.
Αναπ: Πάππος, Παπαργυρίου, Νατσιόπουλος, Νεόφυτος, Κοτσώνης, Μπουλούλης, Καραγιάννης
ΤΡΙΚΑΛΑ
Χιώτης, Σαρακατσάνος, Παπαπαναγιώτου, Ζώνας, Νιάρος, Ριζογιάννης, Μουμίν, Σερτζίνιο, Ναβάρο, Στεφάνοβιτς, Κουσκουνάς.
Αναπ: Γιδόπουλο, Σαρακατσάνο, Φλίγκο, Δουκάκη, Ντόικιτς, Στουρνάρα και Βρούτσινα
Διαιτητής: Μακρυπόδης (Αχαΐας) Βοηθοί: Γκαβέρας (Αχαΐας), Γκοτσόπουλος (Αχαΐας) 4ος: Παπαργυρίου (Πιερίας)