0
20:57

Ευχαριστούμε πολύ, καλό βράδυ.

20:56

Λήξη αναμέτρησης, νίκη για την ΑΕΚ με 1-0. Η Ένωση έτσι παίρνει το προβάδισμα πρόκρισης για τον τελικό του Κυπέλλου. Κακό ματς συνολικά, ακίνδυνος ο Ατρόμητος.

20:55

90'+5: Γίνεται η σέντρα στο δεύτερο δοκάρι από τον Μπίτολο, ο Γροντής κάνει κοντρόλ, αλλά στη συνέχεια αντί να σουτάρει επιλέγει ντρίμπλα και κόβεται.

20:51

Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

20:50

90': Ελάχιστα πιο μπροστά ο Τζιμπούρ, σωστά σηκώνεται το σημαιάκι του βοηθού.

20:47

87': Φυτανίδης αντί Κοντοέ για τον Ατρόμητο.

20:46

Στο έδαφος ο Κοντοές, προσωρινή διακοπή.

20:46

86': Μπουονανότε αντί Μπαρμπόσα για την ΑΕΚ.

20:45

85': Κίτρινη στον Ματέι.

20:42

81': Κορδέρο αντί Μάνταλου για την ΑΕΚ.

20:42

Στο έδαφος ο Μάνταλος, προσωρινή διακοπή.

20:38

77': Παπαδόπουλος αντί Λε Ταλέκ για τον Ατρόμητο.

20:36

77': Σε θέση οφσάιντ υποδεικνύεται ο Λε Ταλέκ, λανθασμένη η απόφαση.

20:33

Ο Αραβίδης βγάζει ωραία σέντρα, ο Μάνταλος κάνει κίνηση φορ και με ωραία κεφαλιά στην πλάτη του Λαζαρίδη νικά τον Μπάρκα.

20:33

73': ΓΚΟΛ για την ΑΕΚ!

20:31

71': Μακρινό και εντελώς άστοχο σουτ από τον Ματέι.

20:30

Στο 66% η κατοχή για την ΑΕΚ.

20:29

69': Δοκιμάζει το πόδι του ο Σιμόες, λίγο άουτ φεύγει η μπάλα.

20:27

68': Στόιτσεφ αντί Μπρίτο για τον Ατρόμητο.

20:27

Κακή η ΑΕΚ στο δεύτερο ημίχρονο, κρατά εύκολα το μηδέν ο Ατρόμητος με εξαίρεση τη φάση του 48' και το άστοχο σουτ του Μπαρμπόσα.

20:23

63': Σέντρα από τον Κιβρακίδη, ο Σιμόες απομακρύνει σε κόρνερ προ του Ματέι. Το εκτελεί ο Ούμπιντες και διώχνει με μπουνιές ο Μπαρόχα.

20:20

59':Κακό σουτ από τον Ματέι, άουτ έφυγε η μπάλα.

20:17

57': Στη θέση του Βάργκας ο Τζιμπούρ για την ΑΕΚ.

20:12

Αργός ο ρυθμός στο ματς.

20:08

48': Μεγάλη ευκαιρία για την ΑΕΚ! Ο Ντίντακ κόβει από μέσα αριστερά, ο Μπαρμπόσα κάνει το σουτ και στέλνει την μπάλα άουτ από πλεονεκτική θέση.

20:07

47': Απευθείας φάουλ από τον Μπαρμπόσα, είναι εντελώς άστοχο.

19:42

40': Μπαίνει στην περιοχή ο Γροντής, προσπαθεί να δώσει σε συμπαίκτη του, αλλά κόβεται η πάσα.

19:38

36': Βρίσκει χώρο ο Γροντής, πλησιάζει προς την περιοχή, κάνει κι ένα αδύναμο πλασέ και ο Μπαρόχα μπλοκάρει.

19:37

35': Καλή σέντρα από στον Μάνταλο, δεν προλαβαίνει την μπάλα ο Αραβίδης.

19:34

32': Ευκαιρία για την ΑΕΚ! Ο Λαζαρίδης κάνει κακό υπολογισμό, ο Μάνταλος του κλέβει την μπάλα, αλλά ο Μπάρκας βγαίνει έγκαιρα και αποκρούει το πλασέ του με το σώμα καθώς ήταν εκτός περιοχής.

19:33

31': Κόρνερ για την ΑΕΚ. Εκτελείται στο πρώτο δοκάρι και ο Κοντοές απομακρύνει.

19:29

Προσπαθεί να διασπάσει την άμυνα του Ατρομήτου η ΑΕΚ, αλλά αυτό δεν είναι εύκολο.

19:26

24': Βγάζει σέντρα ο Γκάλο, παίρνει την κεφαλιά ο Μπαρμπόσα και ο Μπάρκας μπλοκάρει με άνεση.

19:22

20': Ο Γκάλο βγάζει τη σέντρα, ο Βάργκας προσπαθεί να πάρει την κεφαλιά και η μπάλα φεύγει άουτ.