1
17:59

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας, καλή συνέχεια.

17:58

Τεράστια νίκη για την Παναχαϊκή στην προσπάθεια σωτηρίας, που την άξιζε απέναντι σε έναν κακό Παναιγιάλειο.

17:56

Υπάρχει και ένταση με τη λήξη, κάποιοι από την εξέδρα τα βάζουν με τον Ηλία Φυντάνης και αυτός με τη σειρά του κάνει χειρονομίες...

17:55

90'+5: Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Παναιγιάλειος - Παναχαϊκή 0-1.

17:52

Κρατά η Παναχαϊκή στα χέρια της ένα τρίποντο-χρυσάφι στην προσπάθεια παραμονής.

17:51

90'+1: Κίτρινη κάρτα στον Ασίγκμπα.

17:50

Συμπληρώθηκαν τα 90'. Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων στο Αίγιο.

17:48

88': Αλλαγή για την Παναχαϊκή. Ο Πέδρο (αν και τραυματίας) στη θέση του Ρουμπάτου. Κίνηση ξεκάθαρα για να κερδίσει πολύτιμα δευτερόλεπτα η ομάδα της Πάτρας.

17:46

86': Κίτρινη κάρτα στον Μουκίδη (για καθυστέρηση)

17:45

85': Κίτρινη κάρτα στον Μητρόπουλο

17:45

Γκρίνια και απογοήτευση από τον κόσμο του Παναιγιάλειου στις εξέδρες για την εμφάνιση της ομάδας τους.

17:44

84': Κίτρινη κάρτα στον Πινδώνη.

17:43

83': Κίτρινη κάρτα στον Χαρτσιά.

17:42

82': Τρίτη αλλαγή για τον Παναιγιάλειο. Ο Μαυρόπουλος στη θέση του Σκαρτσίλα.

17:41

81': Κόρνερ για τον Παναιγιάλειο. Ο Λινάρδος στην εκτέλεση, διώχνουν οι φιλοξενούμενοι.

17:40

80': Αλλαγή για την Παναχαϊκή. Ο Βορύλλας αντί του Ι. Λαμπρόπουλου. Είναι χαρακτηριστικό ότι οι φιλοξενούμενοι βάζουν μέσα το δεύτερο τερματοφύλακα τους.

17:38

Με δέκα προσωρινά η Παναχαϊκή, καθώς ο Ι. Λαμπρόπουλος έχει βγει εκτός αγωνιστικού χώρου και δεν μπορεί να συνεχίσει.

17:36

76': Τεράστια ευκαιρία για την Παναιγιάλειο. Ο Λινάρδος κάνει το σουτ από κοντά, αλλά η μπάλα στην εξωτερική πλευρά των διχτύων.

17:35

Ι. Λαμπρόπουλος ζητά αλλάγη, καθώς έχει τραυματιστεί τελικά δεν γίνεται... Διαμαρτυρίες των γηπεδούχων, που θεωρούν ότι στην πραγματικότητα οι φιλοξενούμενοι απλά κάνουν καθυστερήσεις.

17:32

72': Κόρνερ για τον Παναιγιάλειο, περνά ανεκμετάλλευτο.

17:31

71': Ο Γκούφας τη σέντρα, κεφαλιά Γκοτσούλια, η μπάλα άουτ.

17:31

71': Δεύτερη αλλαγή για τον Παναιγιάλειο. Ο Ζαχαρόπουλος στη θέση του Ζουνίνιο

17:30

70': Κίτρινη κάρτα στον Ι. Λαμπρόπουλο.

17:26

66': Κόρνερ για την Παναχαϊκή. Ο Χαρτσιάς εκτελεί, μπλοκάρει ο Αθανασόπουλος.

17:21

61': Πρώτη αλλαγή για τον Παναιγιάλειο. Ο Γκούφας στη θέση του Μπουρλάκη.

17:20

60': Κόρνερ για τον Παναιγιάλειο με τον Λίναρδο, περνά ανεκμετάλλευο.

17:19

59': Φάουλ για τον Παναιγιάλειο. Αριστουργηματική εκτέλεση από τον Ζουνίνιο, πετάγεται στο "γάμα" και διώχνει ο Στρέζος σωτήρια.

17:18

58': Κίτρινη κάρτα στον Γ. Λαμπρόπουλο

17:13

53': Κίτρινη κάρτα στον Χούσα.

17:10

50': Κόρνερ για την Παναχαϊκή, περνά ανεκμετάλλευτο.

17:06

Κίτρινη κάρτα στον Πέδρο (που είναι στον πάγκο)

17:05

Γέμισμα Σαμπατάκου, ο Σπίνουλας δεν διώχνει, καθώς γλιστρά, ο Ρουμπάτος γίνεται κάτοχος της μπάλας, σουτ μέσα από την περιοχή και 0-1!

17:05

46': ΓΚΟΛ για την ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ!