0
20:55

Σας ευχαριστούμε για την προσοχή σας. Καληνύχτα.

20:53

Ο κρητικός σύλλογος δεν κατάφερε να κατακτήσει την 6η θέση, δεδομένου ότι δεν βοήθησαν τα αποτελέσματα των υπόλοιπων αναμετρήσεων. Εντούτοις, η σεζόν δεν μπορεί παρά να χαρακτηριστεί επιτυχημένη. Ο "Δικέφαλος", από την πλευρά του, τελείωσε την κανονική διάρκεια με μία νίκη σε εννέα εκτός έδρας αναμετρήσεις.

20:53

Τέλος αγώνα. Πλατανιάς-ΠΑΟΚ 0-0.

20:51

90+1': Δεύτερη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Ο Χαρίσης στη θέση του Κοροβέση.

20:49

Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις.

20:47

90': Άψυχο σουτ του Κουλιμπαλί με το αριστερό, ο Γλύκος μπλοκάρει.

20:47

88': Κίτρινη στον Τζαβέλλα για φάουλ στον Ντίνα. Σωστή η απόφαση.

20:46

Ο Γουνδουλάκης παίζει πιο κοντά στον Στανισάβλιεβιτς πλέον.

20:44

85': Οφσάιντ ο Πέλκας. Σωστή η υπόδειξη.

20:43

84': Αναγκαστική αλλαγή για τον Πλατανιά. Ο Πάγκαλος στη θέση του Γκνιάτιτς.

20:42

83': Προσπάθεια του Γουνδουλάκη, η μπάλα στον ώμο του Χατζηισαΐα.

20:40

Πολύ καλή παρουσία ο Μακ στο δεύτερο ημίχρονο.

20:35

76': Δεύτερη αλλαγή για τον Πλατανιά. Ο Τσουράκης στη θέση του Ανγκούλο.

20:34

75': Διακοπή λόγω τραυματισμού του Τζιόλη.

20:31

Μετά την είσοδο Πέλκα, ο Τζάβελλας έχει πάρει εντολή να συγκλίνει στις προωθήσεις του Ανγκούλο.

20:30

70': Ο Τζαβέλλας παραχωρεί κόρνερ, ο Ανγκούλο το εκτελεί από δεξιά, ο Γλύκος απομακρύνει με γροθιές.

20:29

Ο Ράμος στην κορυφή, ο Ανγκούλο δεξιά για τον Πλατανιά.

20:27

68': Πρώτη αλλαγή για τον Πλατανιά. Ο Ράμος στη θέση του Μιλούνοβιτς.

20:25

Ο Ίβιτς μετατρέπει το 4-3-3 σε 4-2-3-1 με τον Ροντρίγκες αριστερά, τον Κοροβέση δεξιά και τον Πέλκα πίσω από τον Μακ.

20:24

65': Γρήγορο 1-2 με τον Μακ, ο Πέλκας πλασάρει και στέλνει την μπάλα δίπλα από το αριστερό δοκάρι.

20:23

54': Παράλληλη σέντρα του Ανγκούλο, ο Μαλεζάς παραχωρεί κόρνερ από δεξιά, το οποίο περνά ανεκμετάλλευτο για τον Πλατανιά.

20:22

63': Πρώτη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Ο Πέλκας στη θέση του Κάτσε.

20:21

62': Ο Χατζηισαΐας γλιστράει, ο Γουνδουλάκης "σκάβει" και ο Γλύκος αποκρούει.

20:20

Κατοχή: 53%-47%.

20:19

59': O Ροντρίγκες δίνει στον Μακ, ο οποίος του περνά κάθετη με έξυπνο τρόπο, ο Ροντρίγκες σουτάρει και στέλνει την μπάλα πάνω από τα δοκάρια. Σπουδαία ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ.

20:14

55': Σουτ του Γουνδουλάκη με κατεύθυνση προς τα δίχτυα, ο Σελίν παρεμβαίνει και στέλνει την μπάλα άουτ. Δεύτερη διαδοχική αξιόλογη φάση για την κρητική ομάδα.

20:14

54': Σέντρα του Γουνδουλάκη από αριστερά προς το δεύτερο δοκάρι, ο Μιλούνοβιτς κοντρολάρει, σουτάρει και ο Γλύκος αποκρούει σε κόρνερ με το σώμα. Μεγάλη ευκαιρία για τον Πλατανιά.