Ευχαριστούμε πολύ, καλό βράδυ.

20:53

Λήξη αναμέτρησης, νίκη για τον Ατρόμητο με 1-0.

20:52

90'+2: Κίτρινη στον Κόρμπο.

20:50

20:49

89': Πατσατζόγλου αντί Οικονόμου για τον Πανιώνιο.

20:47

87': Κόρνερ για τον Πανιώνιο. Το εκτέλεσε ο Χαλκιαδάκης και η μπάλα απομακρύνθηκε.

20:44

84': Από μέσα δεξιά ψάχνει την απέναντι γωνία ο Στόιτσεφ και αστοχεί.

20:41

82': Πινιώτης αντί Καθάριου για τον Πανιώνιο.

20:38

Ωραία ενέργεια από τον Παπαδόπουλο, αδειάζει τον Οικονόμου, στρώνει στον Στόιτσεφ και ο τελευταίος σκοράρει εντελώς αμαρκάριστος. Όλα έγιναν λάθος στην άμυνα του Πανιωνίου, χάθηκαν εντελώς τα μαρκαρίσματα.

20:38

78': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

20:37

78': Στη θέση του Γροντή ο Λημνιός για τον Ατρόμητο.

20:34

74': Ο Μασούρας μπαίνει από μέσα αριστερά στην περιοχή, κάνει το γύρισμα, αλλά ο Καραμάνος κάνει κακό πλασέ.

20:33

74': Κίτρινη στον Στόιτσεφ.

20:30

71': Μασούρας αντί Μπαργκάν για τον Πανιώνιο.

20:30

70': Στη θέση του Λε Ταλέκ ο Παπαδόπουλος για τον Ατρόμητο.

20:28

Κακός ο Ατρόμητος στο δεύτερο ημίχρονο.

20:24

64': Στη θέση του Ματέι ο Στόιτσεφ για τον Ατρόμητο.

20:22

Ωραία η πάσα του Μπρίτο, μπερδεύεται στη συνέχεια ο Λε Ταλέκ.

20:18

59': Σουτ στην κίνηση κάνει ο Λε Ταλέκ, εύκολα ο Γιαννιώτης.

20:17

58': Ευκαιρία για τον Πανιώνιο! Ο Χαλκιαδάκης μπαίνει στην περιοχή, στρώνει στον Καθάριο, εκείνος κάνει το σουτ και η μπάλα φεύγει ελάχιστα έξω αφού είχε κοντράρει προηγουμένως. Ανεκμετάλλευτο περνά το κόρνερ.

20:13

Εκτελεί φάουλ ο Χαλκιαδάκης, μπλοκάρει εύκολα ο Μπάρκας.

20:09

Μπήκε καλύτερα ο Πανιώνιος.

20:05

20:03

Επέστρεψαν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

19:47

19:46

45': Λάθος από τον Ούμπιντες, αλλά ο Ανσαριφάρντ δεν προλαβαίνει να σουτάρει.

19:44

43': Ευκαιρία για τον Πανιώνιο! Ο Ανσαριφάρντ κλέβει από τον Ούμπιντες, μπαίνει στην περιοχή, αλλά δεν είναι καλό το πλασέ του και ο Μπάρκας αποκρούει.

19:43

42': ΔΟΚΑΡΙ για τον Πανιώνιο! Ο Χαλκιαδάκης κάνει πολύ δυνατό σουτ, η μπάλα κοντράρει στον Κοντοέ, αλλά ο Μπάρκας καταφέρνει να της αλλάξει πορεία και να τη στείλει στο οριζόντιο δοκάρι.

19:43

42': Κόρνερ για τον Πανιώνιο. Το εκτελεί ο Μπαργκάν και η μπάλα απομακρύνεται με δυσκολία.

19:41

40': Κίτρινη στον Οικονόμου.

19:38

37': Συνδυάζονται εξαιρετικά οι φιλοξενούμενοι, Ο Λε Ταλέκ με κεφαλιά στρώνει στον Γροντή, αλλά ο τελευταίος δεν προλαβαίνει την μπάλα.

19:37

Δεν κρατά καθόλου μπάλα ο Πανιώνιος, αλλά αμυντικά είναι αρκετά καλός. Δεν αφήνει χώρους.

19:33

Στο 62% η κατοχή για τον Ατρόμητο.

19:30

28': Τραγικό σουτ από τον Μπαργκάν, άουτ φεύγει η μπάλα.

19:28

27': Κόρνερ για τον Πανιώνο. Εκτελείται στο πρώτο δοκάρι και η μπάλα απομακρύνεται.

19:25

24': Σουτάρει από μακριά ο Ουσέρο, εύκολα ο Γιαννιώτης.

19:23

Πατά καλύτερα ο Ατρόμητος.

19:19

18': Κόρνερ για τον Πανιώνιο. Το εκτελεί ο Μπαργκάν και δεν βρίσκει συμπαίκτη.

19:16

15': Νέο μακρινό σουτ, αυτή τη φορά από τον Μπρίτο, ψηλά φεύγει κι αυτό.

19:15

14': Σουτ από μακριά κάνει ο Ουσέρο και στέλνει την μπάλα άουτ.

19:14

13': Σουτ του Λε Ταλέκ, ψηλά φεύγει η μπάλα.

19:12

11': Ο Ούμπιντες βγάζει σέντρα από δεξιά, η μπάλα στρώνεται στον Γροντή, αλλά ο Αργυρόπουλος τον κλείνει με τάκλιν.

19:09

8': Ο Μπαργκάν εκτελεί φάουλ από πλάγια, ο Κόρμπος παίρνει την κεφαλιά και αστοχεί.

19:05

Αναγνωριστικά τα πρώτα λεπτά.

19:02

18:58

Βγαίνουν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

18:55

Τιμήθηκαν πριν από λίγο οι ομάδες του 1979 και του 1998 του Πανιωνίου, οι οποίες κατέκτησαν το Κύπελλο Ελλάδος.

18:53

Νίκη για να ελπίζουν για την έκτη θέση θέλουν οι Περιστεριώτες, οι οποίοι περιμένουν και τι θα γίνει με το -3 που τους έχει επιβληθεί για τα επεισόδια στον αγώνα με την ΑΕΚ.

18:49

Από ήττα κόντρα στην ΑΕΚ προέρχονται οι Νεοσμυρνιώτες, οι οποίοι έχουν εξασφαλίσει τη συμμετοχή τους στα πλέι οφ βαθμολογικά. Ωστόσο, περιμένουν και την απόφαση της έφεσης για την αδειοδότηση.

18:45

Καλησπέρα σας, το παιχνίδι του Πανιωνίου με τον Ατρόμητο ξεκινά σε περίπου 15 λεπτά.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Γιαννιώτης, Αργυρόπουλος, Ρισβάνης, Οικονόμου, Τασουλής, Κόρμπος, Καθάριος, Χαλκιαδάκης, Μπαργκάν, Καραμάνος, Ανσαριφάρντ.
Αναπ: Διούδης, Πατσατζόγλου, Βλάχος, Βιγιάλμπα, Μασούρας, Μπλέτσας, Πινιώτης
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
Μπάρκας, Κιβρακίδης, Κοντοές, Λαζαρίδης, Μπίτολο, Μπρίτο, Ουσέρο, Γροντής, Μπρίτο, Ματέι, Λε Ταλέκ.
Αναπ: Γκορμπούνοφ, Κούρος, Μπάλλας, Στόιτσεφ, Λημνιός, Παπαδόπουλος, Κεϊτά
Διαιτητής: Κομίνης (Θεσπρωτίας) Βοηθοί: Κωσταράς (Αιτωλοακαρνανίας), Καλφόγλου (Θεσπρωτίας) 4ος: Νεοφυτιάδης (Κορινθίας)