0
20:54

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας! Καλό σας βράδυ.

20:53

Τραγικό φινάλε στην κανονική διάρκεια για την ΑΕΚ, καθώς γνώρισε βαριά ήττα και αν δεν δικαιωθεί για τους βαθμούς που της έχουν αφαιρεθεί, θα βρεθεί στην 3η θέση.

20:52

Λήξη του ματς! 3-0.

20:49

90'+2: Κίτρινη κάρτα στον Μπακάκη.

20:48

90'+1: Κίτρινη κάρτα στον Μερεμπασβίλι.

20:47

20:45

89': Κόρνερ για την ΑΕΚ, καθώς ο Μοσχονάς έδιωξε το σουτ του Βάργκας. Δεν αποφέρει κάτι.

20:42

86': Αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Ο Μιλιάζες στη θέση του Μαχαίρα.

20:40

84': Ο Τζιμπούρ βγάζει τον Βάργκας τετ α τετ, αλλά το πλασέ του περνά λίγο άουτ.

20:39

83': Εκτελείται και αυτό, δεν αποφέρει κάτι.

20:38

82': Κόρνερ για την ΑΕΚ. Εκτελείται από τα αριστερά, αποφέρει νέο κόρνερ.

20:36

80': Κόρνερ για την ΑΕΚ. Το εκτελεί ο Βάργκας από τα αριστερά, περνά από όλους και άουτ.

20:33

77': Αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Ο Μερεμπασβίλι στη θέση του Μπεν.

20:30

74': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Βάργκας, μαζεύει ο Μοσχονάς.

20:27

70': Σουτ του Μπουονανότε μέσα από την περιοχή, άουτ.

20:27

70': Κίτρινη κάρτα στον Μπεν.

20:25

68': Αλλαγή για την ΑΕΚ. Ο Αραβίδης στη θέση του Πέκχαρτ.

20:24

68': Κόρνερ για την ΑΕΚ. Το εκτελεί από τα δεξιά ο Μπουονανότε, δεν αποφέρει κάτι.

20:20

Βαθιά μπαλιά του Ατζαγκούν, ο Μάντζιος βγαίνει στην πλάτη της άμυνας και εκμεταλλεύεται και τη βιαστική έξοδο του Μπαρόχα για να στείλει με κεφαλιά την μπάλα στα δίχτυα.

20:20

63': ΓΚΟΛ για τον ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟ!

20:18

Μικρή διακοπή στο ματς, καθώς ο Μοσχονάς έχει χτυπήσει.

20:13

56': Αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Ο Μαχαμάτ στη θέση του Μάγκα.

20:09

52': ΔΟΚΑΡΙ για την ΑΕΚ! Ωραίος συνδυασμός των παικτών της ΑΕΚ, ο Μπουονανότε πιάνει το σουτ μέσα από την περιοχή, αλλά η μπάλα σταματά στο οριζόντιο δοκάρι.

20:06

49': Καλή στιγμή για την ΑΕΚ. Ο Τζιμπούρ βγαίνει στην πλάτη της άμυνας, ο Μοσχονάς δεν μπορεί να συγκρατήσει την μπάλα, αλλά ο Αλγερινός πέφτει και δεν μπορεί να πιάσει το σουτ.

20:02

Σέντρα στο β' ημίχρονο.

20:02

46': Διπλή αλλαγή για την ΑΕΚ. Ο Τζιμπούρ στη θέση του Τζανετόπουλου και ο Βάργκας στη θέση του Μάνταλου.