0
18:28

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας. Καλό σας απόγευμα!

18:28

Μπορεί να έχει εξασφαλίσει την άνοδό του, αλλά ο Άρης συνεχίζει ακάθεκτος με άλλη μία νίκη.

18:27

Λήξη του ματς! 2-0.

18:25

90'+4: Κίτρινη κάρτα στον Αποστόλου. Είναι η δεύτερη και αποβάλλεται.

18:24

Εκτελείται από τα δεξιά το κόρνερ, ο Μελισσάς βγάζει την μπαλιά στο δεύτερο δοκάρι και εκεί σηκώνεται μόνος του ο Κυβελίδης για να στείλει για δεύτερη φορά την μπάλα στα δίχτυα.

18:24

90'+3: ΓΚΟΛ για τον ΑΡΗ!

18:23

90'+2: Κίτρινη κάρτα στον Καζαντζίδη. Είναι η δεύτερη και αποβάλλεται.

18:22

90'+1: Κόρνερ για τον Άρη.

18:21

90': Αλλαγή για το Βυζάντιο Κοκκινοχώματος. Ο Τουλούπης στη θέση του Αποστολίδη.

18:18

87': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Κόκε έξω από το ημικύκλιο, λίγο άουτ.

18:18

86': Κίτρινη κάρτα στον Αποστόλου.

18:15

84': Κόρνερ για τον Άρη. Εκτελείται από τα δεξιά, η μπάλα φτάνει στον Μελισσά μέσα στην περιοχή έπειτα από γύρισμα του Κόκε, εκείνος κάνει το σουτ, αλλά η μπάλα βρίσκει στο σώμα του Καγκελίδη και στη συνέχεια στο δικό του και καταλήγει άουτ.

18:15

83': Κόρνερ για τον Άρη. Εκτελείται από τα δεξιά, δεν αποφέρει κάτι.

18:14

83': Αλλαγή για το Βυζάντιο Κοκκινοχώματος. Ο Περσίδης στη θέση του Γαλακτερού.

18:11

80': Αλλαγή για τον Άρη. Ο Ντούνης στη θέση του Ντόγου.

18:10

79': Εκτελείται από τα αριστερά, ο Ν' Λουντούλου πιάνει το σουτ έξω από την περιοχή, άουτ.

18:09

78': Αλλαγή για τον Άρη. Ο Καπνίδης στη θέση του Τάτου.

18:08

77': Κόρνερ για τον Άρη. Εκτελείται από τα δεξιά, αποφέρει νέο κόρνερ.

18:06

75': Αλλαγή για το Βυζάντιο Κοκκινοχώματος. Ο Τοπάλλι στη θέση του Αποστόλου.

18:06

75': Κόρνερ για τον Άρη. Εκτελείται απ΄οτα δεξιά, δεν αποφέρει κάτι.

18:02

70': Αλλαγή για τον Άρη. Ο Κόκε στη θέση του Κωνσταντινίδη.

17:58

67': Ωραίο σουτ του Ντόγου με φάλτσα από τα αριστερά στο ύψς της περιοχής, λίγο άουτ.

17:55

63': Εκτελείται από τα δεξιά το κόρνερ, ο Κυβελίδης πιάνει την κεφαλιά, άουτ η μπάλα.

17:54

63': Σουτ του Τάτου από το ημικύκλιο της περιοχής, κόρνερ, καθώς ο Καγκελίδης έδιωξε με τα ακροδάχτυλα.

17:52

61': Κίτρινη κάρτα στον Ρόβα.

17:50

59': Κίτρινη κάρτα στον Ν' Λουντούλου.

17:50

58': Σουτ του Βουτσιά από το ύψς του πέναλτι, σταματά σε σώμα αμυνόμενου η μπάλα.