0
20:28

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας, καλή συνέχεια.

20:24

Δίκαιο αποτέλεσμα σε ένα αμφίρροπο και ισορροπήμένο παιχνίδι, που δεν χαλάει καμία από τις δύο ομάδες, οι οποιες διατηρούν τη θέση τους και είναι με το 1,5 πόδι στη Σούπερ Λίγκα.

20:21

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Κέρκυρα - ΑΕΛ 0-0.

20:20

90'+4: Κίτρινη κάρτα στον Μπόγιοβιτς.

20:18

90'+2: Κίτρινη κάρτα στον Αναστασόπουλο.

20:17

Συμπληρώθηκαν τα 90'. Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

20:16

90': Συρτό σουτ Μπόγιοβιτς από θέση έξω αριστερά, μπλοκάρει σταθερά ο Ντουαλά.

20:14

88': Οφσάιντ ο Μπόγιοβιτς. Σωστή η απόφαση.

20:09

83': Συρτή εκτέλεση φάουλ Μονιάκη, μπλοκάρει ο Ντουαλά.

20:08

82': Τρίτη αλλαγή για τον Σάκη Τσιώλη για λογαριασμό της ΑΕΛ. Ο Λαμπρόπουλος αντί του τραυματία Βαρέλα.

20:08

82': Ο Ντουαλά έχει πάρει τα γάντια και θα είναι μέχρι το τέλος.

20:07

81': Τραυματισμένος βγαίνει ο Βαρέλα. Το ματς έχει διακοπεί.

20:05

79': Απευθείας κόκκινη στον Κουτζαβασίλη. Ο γκολκίπερ βγαίνει εκτός περιοχής και γκρεμίζει τον Βαρέλα, που βγαίνει μόνος στην κόντρα και στο τετ α τετ. Σωστή η απόφαση του διαιτητή Ευαγγέλου. Με δέκα πλέον η Κέρκυρα. Είναι επικίνδυνο παιχνίδι και σε προφανή θέση για γκολ ο παίκτης των φιλοξενούμενων.

20:03

77': Ολοκληρώνει τις κινήσεις του ο Αλέξανδρος Βοσνιάδης για την Κέρκυρα με ενίσχυση της επιθετικής γραμμής. Ο Μπαλντοβαλίεφ αντί του Κρητικού.

20:01

Μακρινό σουτ Κόντου από τα δεξιά, άουτ.

20:01

Κόρνερ για την Κέρκυρα. Ο Χιντζίδης εκτελεί από τα αριστερά, περνά ανεκμετάλλευτο.

19:59

72': Άψυχο σουτ Ντουαλά από θέση μέσα αριστερά, η μπάλα ίσα που φτάνει στον Ξενοδόχοφ.

19:58

Έχει πέσει ο ρυθμός με πάρα πολλές μονομαχίες στη μεσαία γραμμή... Η κατοχή της μπάλας έχει περάσει στην ΑΕΛ με 52% έναντι 48%.

19:54

68': Αλλαγή για την ΑΕΛ. Ο Μπανούσης αντί του Ρέντζα.

19:52

66': Κίτρινη κάρτα στον Νίκιτς.

19:50

Ωραία ατμόσφαιρα στο γήπεδο της Κέρκυρας με μουσικές και γεμάτες εξέδρες, ανάμεσα τους και 200 φίλαυλοι της ΑΕΛ.

19:49

63': Κόρνερ για την Κέρκυρα, πλασαριστά με τον Ζορμπά από τα δεξιά, χάνεται η μπάλα εν τέλει.

19:47

61': Φάουλ για την ΑΕΛ από τα 35 μέτρα και δεξιά, κάκιστη εκτέλεση και φυσικά πολλά μέτρα άουτ.

19:46

60': Αλλαγή για την Κέρκυρα. Ο Ντουαλά στη θέση του Παμλίδη.

19:40

54': Κόρνερ για την ΑΕΛ. Από τα αριστερά ο Βαρέλα, κακή εκτέλεση, εύκολα διώχνουν οι αμυντικοί της Κέρκυρας.

19:38

52': Μετά από "τυφλό" διώξιμο της άμυνας της Κέρκυρας, η μπάλα φτάνει στον Ρέντζα, σουτ από το ύψος της περιοχής, μισό μέτρο από το αριστερό δοκάρι του Κουτζαβασίλη, ο οποίος όμως είχε πέσει σωστά και είχε τον έλεγχο.

19:37

51': Σουτ Ρέντζα έξω από την περιοχή, εντελώς άστοχο...

19:34

48': Κίτρινη κάρτα στον Γιοβάνοβιτς.

19:32

19:32

46': Με αλλαγή θα ξεκινήσει η ΑΕΛ. Ο Ουρτάδο στη θέση του Ναγιάρ.