0
-
0
16:53

Χαμένη η Παναχαϊκή με το τελικό 0-0 και στη μάχη της παραμονής στη Β' Εθνική. Ικανοποίηση, αντίθετα, για τους Κρητικούς που είχαν και τις ευκαιρίες για ένα γκολ.

16:52

90'+4: Τέλος της αναμέτρησης.

16:51

90'+3: Τρίτη αλλαγή για τα Χανιά, ο Φυντικάκης αντί του Τσούτση.

16:51

90'+3: Αλλαγή για την Παναχαϊκή, Σαμπατάκος αντί Παπανικολάου.

16:49

90'+1: Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

16:48

90': Δεν φαίνεται να φεύγει το ματς από το 0-0...

16:40

82': Δεύτερη αλλαγή για τα Χανιά, Νάκας αντί Δεινόπαπα.

16:39

81': Σπουδαία ευκαιρία για τον ΑΟΧ, διαγώνιο σουτ του Τσούτση από το ύψος του πέναλτι, έδιωξε σε κόρνερ ο εξαιρετικός σήμερα Στρέζος.

16:34

76': Κακό σουτ του Χούσα, μπλόκαρε εύκολα ο Πρίφτης.

16:31

73': Δείχνει κουρασμένη η Παναχαϊκή όσο κυλούν τα λεπτά.

16:21

63': Χλιαρές διαμαρτυρίες των Κρητικών για πέναλτι του Γιώργου Λαμπρόπουλου στον Παγώνη.

16:19

61': Πρώτη αλλαγή για τον ΑΟΧ, ο Καμινιώτης αντί του Σάντερσον.

16:18

60': Κίτρινη κάρτα στον Πινδώνη.

16:17

59': Κίτρινη κάρτα στον Χατζηλιάδη.

16:16

58': Μακρινό σουτ του Γκέσιου, αποκρούει ο Στρέζος, νέο σουτ από τον Δεινόπαπα και από κοντινή θέση, ξανά παρών ο γκολκίπερ της Παναχαϊκής.

16:15

Πέρασε ανεκμετάλλευτο το κόρνερ για τον ΑΟΧ.

16:14

57': Σημαντική ευκαιρία για τα Χανιά, σουτ του Γκέσιου από πλεονεκτική θέση έδιωξε σε κόρνερ ο Στρέζος.

16:11

54': Κεφαλιά του Παλιάτσιου μετά από σέντρα του Μασάδο, δεν ανησύχησε ο Στρέζος.

16:10

53': Κίτρινη κάρτα στον Γιώργο Λαμπρόπουλο.

16:05

48': Καλό μακρινό σουτ του Μουκίδη, πέρασε λίγο άουτ.

16:03

46': Έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου.

15:49

45'+1: Λήξη του πρώτου ημιχρόνου, στο 0-0 οι δύο ομάδες.

15:42

38': Ο Στρέζος μπλόκαρε εύκολα το φάουλ που εκτέλεσε ο Μασάδο.

15:35

31': Κίτρινη κάρτα στον Σάντερσον.