0
23:39

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας, καλό βράδυ!

23:38

Στα ημιτελικά του Τσάμπιονς Λιγκ προκρίνεται η Ρεάλ Μαδρίτης με τρία γκολ του Κριστιάνο Ρονάλντο.

23:37

Λήξη της αναμέτρησης. Ρεάλ Μαδρίτης - Βόλφσμπουργκ 3-0.

23:34

90'+2: Αλλαγή για τη Ρεάλ. Ο Βαράν αντί του Μόντριτς.

23:34

90'+1: Κίτρινη κάρτα στον Βιεϊρίνια.

23:33

23:33

90': Σουτ Μπέιλ, μπλοκάρει ο Μπενάλιο.

23:29

86': Σουτ Χεσέ, με το δεξί χέρι διώχνει σε κόρνερ ο Μπενάλιο, εκετελεί ο Κρόος, περνά ανεκμετάλλευτο.

23:28

85': Κίτρινη κάρτα στον Ντάντε.

23:27

84': Αλλαγή για τη Ρεάλ. Ο Χεσέ αντί του Μπενζεμά.

23:24

81': Ατομική ενέργεια Μπενζεμά, που μπαίνει από τα αριστερά, βρίσκει χώρο και κάνει το σουτ, διώχνει σε κόρνερ ο Μπενάλιο, το οποίο εκτελεί ο Κρόος, αλλά περνά ανεκμετάλλευτο.

23:23

80': Κίτρινη κάρτα στον Ρονάλντο.

23:22

80': Αλλαγή για τη Βόλφσμπουργκ. Ο Ντοστ αντί του Γκιλαβογκί.

23:21

Σκορ πρόκρισης για τους Μαδριλένους.

23:20

Υποδειγματική η εκτέλεση του φάουλ από τον Ρονάλντο, η μπάλα περνά ανάμεσα από το τείχος, που ανοίγει, και καταλήγει στην αριστερή γωνία του Μπενάλιο για το 3-0.

23:19

77': ΓΚΟΛ για τη ΡΕΑΛ!

23:19

Φάουλ για τη Ρεάλ σε πολύ καλή θέση, λίγο έξω από το ημικύκλιο.

23:18

76': Κίτρινη κάρτα στον Λουίζ Γκουστάβο.

23:16

73': Αναγκαστική αλλαγή για τη Βόλφσμπουργκ. Ο Καλιτζούρι αντί του Ενρίκε.

23:16

73': Σουτ Μπενζεμά, άστοχο.

23:13

Μικρή διακοπή, καθώς ο Μπρούνο Ενρίκε είναι στο έδαφος. Αποχωρεί από τον αγωνιστικό χώρο ο παίκτης των Γερμανών, που προσωρινά μένουν με 10.

23:12

70': Εκτέλεση φάουλ για τη Βόλφσμπουργκ από τα αριστερά, κεφαλιά του Ντάντε, μπλόκαρε ο Νάβας.

23:10

67': Ατομική ενέργεια του Βιεϊρίνια, σουτ έξω από την περιοχή, άουτ.

23:08

66': ΔΟΚΑΡΙ για τη ΡΕΑΛ! Ο Κρόος εκτελεί το κόρνερ, ο Σέρχιο Ράμος πιάνει την κεφαλιά, στη ρίζα της αριστερής δοκού και στην επαναφορά ο Μπενάλιο μπλόκαρε.

23:08

65': Κόρνερ για τη Ρεάλ με τον Κρόος.

23:05

62' Κόρνερ για τη Ρεάλ με τον Μαρσέλο, περνά ανεκμετάλλευτο.

23:03

60': Γέμισμα από τα δεξιά του Μόντριτς, κόντρα στον Νάλντο, η μπάλα αλλάζει πορεία, κατευθύνεται προς την εστία, αλλά ο Μπενάλιο ψύχραιμα μαζεύει την μπάλα.

23:01

58': Σουτ Μπέιλ, άουτ.

23:01

57': Εκτέλεση φάουλ του Ρονάλντο από τα 29 μέτρα, κοντράρει στο τείχος και κόρνερ, που περνά ανεκμετάλλευτο.

22:55

52': Σουτ Σούρλε από το ύψος της περιοχής, εντελώς άστοχο.

22:53

50': Κόρνερ για τη Ρεάλ με τον Κρόος, οι αμυντικοί της Βόλφσμπουργκ απομακρύνουν.

22:50

48': Κόρνερ για τη Ρεάλ με τον Κρόος. Εκτελείται πλασαριστά και νέο κόρνερ. Ξανά σε κόρνερ διώχνει ο Νάλντο, γίνεται επιθετικό φάουλ και λύεται η πολιορκία.