2
19:23

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας. Καλό σας απόγευμα!

19:22

Επιστροφή στις νίκες για τον Παναιγιάλειο και μάλιστα μέσα στη δύσκολη έδρα της Καλλιθέας, χάρη σε δύο γκολ του Σκαρτσίλα που άφησε πίσω του το τροχαίο που ενεπλάκη.

19:21

Λήξη του ματς! 1-2.

19:20

90'+4: Κίτρινη κάρτα στον Μαυρόπουλο.

19:19

90'+2: Κίτρινη κάρτα στον Γκίνη.

19:17

19:16

90': Κίτρινη κάρτα στον Σταύρου.

19:13

87': Κίτρινη κάρτα στον Τεγούση που είναι... τραυματίας στον πάγκο, αλλά την επεδίωξε.

19:10

83': Κίτρινη κάρτα στον Φράγκο.

19:09

83': Αλλαγή για τον Παναιγιάλειο. Ο Μαυρόπουλος στη θέση του Λινάρδου.

19:04

78': Αλλαγή για τον Παναιγιάλειο. Ο Γκούφας στη θέση του Σκαρτσίλα.

18:57

71': Καλό σουτ του Σμυρλή έξω από την περιοχή στο ύψος του ημικυκλίου, διώχνει ο Αθανασόπουλος.

18:55

69': Αλλαγή για τον Παναιγιάλειο. Ο Ζαχαρόπουλος στη θέση του Ζουνίνιο.

18:53

67': Προβολή του Σμυρλή μέσα από την περιοχή, μάζεψε εύκολα ο Αθανασόπουλος.

18:52

66': Κόρνερ για την Καλλιθέα. Το εκτελεί από τα αριστερά ο Τζάκσον, δεν αποφέρει κάτι.

18:51

Ο Σταύρου πιάνει το σουτ μέσα στην περιοχή, ο Αθανασόπουλος διώχνει, αλλά ο Ρικαρντίνιο παίρνει το ριμπάουντ και με ωραίο σουτ μειώνει σε 1-2.

18:51

64': ΓΚΟΛ για την ΚΑΛΛΙΘΕΑ!

18:50

64': Μεγάλη ευκαιρία για τον Παναιγιάλειο. Λάθος στην άμυνα της Καλλιθέας, ο Ζουνίνιο βρίσκεται τετ α τετ με τον Τσεκρέζι, αλλά εκείνος διώχνει το σουτ του.

18:49

63': Μακρινό σουτ του Λινάρδου, διώχνει ο Τσεκρέζι.

18:48

61': Κίτρινη κάρτα στον Νόνη.

18:46

60': Επικίνδυνη σέντρα του Ζουνίνιο, μαζεύει ο Τσεκρέζι.

18:46

59': Αλλαγή για την Καλλιθέα. Ο Ρικαρντίνιο στη θέση του Τσίπρα.

18:44

57': Κόρνερ για τον Παναιγιάλειο. Το εκτελεί από τα αριστερά ο Λινάρδος, μαζεύει ο Τσεκρέζι.

18:41

55': Κόρνερ για την Καλλιθέα έπειτα από σουτ του Τσίπρα από τα αριστερά που έδιωξε ο Αθανασόπουλος. Το εκτελεί ο Τζάκσον από τα αριστερά, ο Νόνης πιάνει ένα σουτ, άουτ η μπάλα.

18:40

53': Καλή στιγμή για την Καλλιθέα. Ο Σταύρου κάνει το σουτ μέσα από την περιοχή, αλλά ο Αθανασόπουλος διώχνει.