1
17:22

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας, καλή συνέχεια.

17:02

Άλλο παιχνίδι μετα το αριθμητικό μειονέκτημα των γηπεδούχων με την Κέρκυρα να μην χάνει τον έλεγχο του και να αποσπά τελικά ένα υπερπολύτιμο βαθμό στην πορεία προς την επιστροφή της στη Σούπερ Λίγκα σε μια αήττητη έδρα. Η Λαμία από την πλευράς της στάθηκε άτυχη στο πρώτο ημίχρονο, όταν θα μπορούσε να έχει πάρει διαφορά ακόμα και δύο τερμάτων από την αντίπαλο της!

16:56

Στο 90'+4 και λήξη. Τελικό αποτέλεσμα Λαμία - Κέρκυρα 1-1.

16:53

90'+1: Ολοκληρώνει τις αλλαγές του ο Δημήτρης Σπανός για τη Λαμία. Ο Μπουλούλης αντί του Σιατραβάνη.

16:52

Τρία τα λεπτά των καθστερήσεων.

16:52

90': Οφσάιντ ο Ζουλιώτης. Σωστή απόφαση.

16:49

Έχει χτυπήσει ο Αρναρέλλης στο χέρι, αλλά θα μείνει μέσα, καθώς δεν υπάρχει δυνατότητα αλλάγης πλέον από την Κέρκυρα.

16:44

82': Δεύτερη αλλαγή για τη Λαμία. Ο Νεόφυτος αντί του Μίλιεβιτς.

16:44

82': Κίτρινη κάρτα στον Αρναρέλλη.

16:43

81': Σέντρα Σουάνη από τα αριστερά, στοπάρει ο Παμλίδης και σουτάρει από το ύψος της περιοχής, εύκολα μαζεύει ο Πίτκας.

16:40

78': Κλείνουν οι κινήσεις του Αλέξανδρου Βοσνιάδη από τον πάγκο με την τρίτη αλλαγή της Κέρκυρας. Ο Σουάνης στη θέση του Ζορμπα.

16:40

77': Κίτρινη κάρτα στον Καρντόσο.

16:34

Κάκωση πλαγίου συνδέσμου η πρώτη εκτίμηση του ιατρικού επιτελείου της Λαμίας για τον τραυματισμό του Τζόκιτς.

16:33

70': Κίτρινη κάρτα στον Σιατραβάνη (για εντυπωσιακή πτώση "θέατρο" μέσα στην περιοχή - σωστή απόφαση και δεν διαμαρτύρεται και ο παίκτης).

16:31

68': Αναγκαστική η πρώτη αλλαγή της Λαμίας. Ο Σιλιγαρδάκης στη θέση του τραυματία Τζόκιτς.

16:29

Έχει χτυπήσει ο Τζόκιτς, ειναι εκτός αγωνιστικού χώρου και δεν μπορει να συνεχίσει. Προσωρινά με εννέα η Λαμία.

16:29

66': Δεύτερη αλλαγή για την Κέρκυρα. Ο Μπαλντοβαλίεφ στη θέση του Ντουαλά.

16:23

60': Κίτρινη κάρτα στον Τζόκιτς.

16:20

57': Εκτέλεση φάουλ για τη Λαμία με τον Γιαλούση από τα αριστερά, μπλοκάρει σε δεύτερο χρόνο ο Κουτζαβασίλης.

16:18

Έντονες διαμαρτυρίες των γηπεδούχων. Η κίνηση γίνεται από τον Καραλή στο πρόσωπο του Γκόμες, που δεν ήθελε και πολύ για να πέσει φυσικά, την είδε ο Φουκάκης, δεν χαρίστηκε και έβγαλε τη δεύτερη κίτρινη.

16:16

53': Αποβολή Καραλή με δεύτερη κίτρινη καρτα. Για αγκωνιά σε σπριντ με τον Γκομές, πάνω στον ακραίο της Κέτκυρας. Με δέκα μένει η Λαμία.

16:15

52': Παρόλα αυτά ο ρέφερι και ο βοηθός δίνουν κόρνερ. Εκτελείται από τον Μίλιεβιτς στα δεξιά, περνά ανεκμετάλλευτο.

16:14

51': Ο Μίλιεβιτς από τα δεξιά βγάζει τη σέντρα, κεφαλιά, σχεδόν εξ επαφής, του Πίντο, άουτ.

16:11

49': Ο Σιατραβάνης κινείται μέσα στην περιοχή, μπερδεύεται και πέφτει μόνος του έχοντας από κοντά τον Βενέτη που τον μαρκάρει, δεν υπάρχει καμία παράβαση.

16:08

16:08

46': Αλλαγή με το ξεκίνημα για την Κέρκυρα. Ο Καρντόσο στη θέση του Κόντου.