17:55

17:54

Λήξη αναμέτρησης, 2-2 το τελικό σκορ.

17:51

90'+3: Καμινιώτης αντί Νάκα για τα Χανιά.

17:48

90'+1: Δεύτερη κίτρινη στον Ιωαννίδη, με 10 ο ΑΟΧ.

17:48

90'+1: Κίτρινη στον Χαροντάκη.

17:47

Ο Μασάδο εκτελεί φάουλ, ο Γκέσιος παίρνει την κεφαλιά και ο Δεινόπαπας με προβολή σκοράρει.

17:47

90': ΓΚΟΛ για τα ΧΑΝΙΑ!

17:46

Υπάρχει εκνευρισμός στους παίκτες των Χανίων και αυτό είναι έκδηλο στις αντιδράσεις τους.

17:42

Ο Ριζογιάννης αναλαμβάνει την εκτέλεση και ευστοχεί.

17:42

84': ΓΚΟΛ για τα ΤΡΙΚΑΛΑ!

17:40

83': Κίτρινη στον Σάντερσον.

17:40

83': ΠΕΝΑΛΤΙ για τα ΤΡΙΚΑΛΑ! Το κερδίζει ο Στεφάνοβιτς από μαρκάρισμα του Σάντερσον. Έντονες διαμαρτυρίες από τους γηπεδούχους για την απόφαση.

17:36

79': Ο Μπριλάκης παίρνει την κεφαλιά από το φάουλ του Μασάδο και στέλνει την μπάλα στην εξωτερική πλευρά των διχτυών.

17:34

77': Κίτρινη στον Σαρακατσάνο.

17:31

74': Κίτρινη στον Δεινόπαπα.

17:30

73': Νάκας αντί Χατζηλιάδη για τα Χανιά.

17:29

73': Στη θέση του Βρούτσινα ο Χαροντάκης για τα Τρίκαλα.

17:28

72': Κίτρινη στον Βρούτσινα.

17:26

69': Κίτρινη στον Μασάδο.

17:23

66': Κίτρινη για τον Ιωαννίδη.

17:21

64': Ο Σερτζίνιο εκτελεί το φάουλ, ο Γκμπαλέ παίρνει την κεφαλιά και αστοχεί.

17:20

Μεγάλο πρόβλημα έχουν τα Τρίκαλα με τα στημένα του Μασάδο.

17:16

59': Ο Μασάδο εκτελεί κόρνερ, ο Μπριλάκης παίρνει την κεφαλιά και ο Χιώτης αποκρούει με τα πόδια.

17:14

57': Ο Γκέσιος πιάνει εκπληκτικό ψαλίδι ύστερα από κόρνερ του Μασάδο και ο Χιώτης αποκρούει εντυπωσιακά!

17:10

53': Κίτρινη στον Χατζηλιάδη.

17:08

Μικρή διακοπή στο παιχνίδι.

17:03

46': Δουκάκης αντί Ναβάρο και Γκμπαλέ αντί Νιάρου για τα Τρίκαλα.

17:03

17:01

Επέστρεψαν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

16:46

16:41

42': Κίτρινη στον Γκέσιο.

16:39

Έχουν πάρει μέτρα στο γήπεδο οι Κρητικοί.

16:35

34': Απευθείας φάουλ από τον Μασάδο, άουτ περνά η μπάλα.

16:31

31': Χτύπημα εκτός φάσης πάνω στον Τσούτση από τον Στεφάνοβιτς. Διαμαρτυρίες από τους γηπεδούχους.

16:28

28': Κόρνερ για τα Τρίκαλα. Εκτελείται γρήγορα αλλά ο Τσούτσης απομακρύνει.

16:27

27': Κόρνερ για τα Χανιά. Ο Μασάδο το εκτελεί στο δεύτερο δοκάρι και περνά ανεκμετάλλευτη.

16:22

20': Κίτρινη στον Χιώτη.

16:21

Ένταση στον αγωνιστικό χώρο, αποβάλλεται ο Ψιμουλάκης.

16:19

18': Κίτρινη στον Μπριλάκη.

16:18

17': Απίστευτη ευκαιρία για τα Χανιά! Μπαίνει στην περιοχή ο Δεινόπαπας, την τελευταία στιγμή γυρνά για τον Τσούτση κι εκείνος από ιδανική θέση αστοχεί!

16:17

Ο Γκέσιος το εκτελεί και νικά τον Χιώτη.

16:17

16': ΓΚΟΛ για τα ΧΑΝΙΑ!

16:16

15': Κίτρινη στον Μουμίν.

16:15

14': ΠΕΝΑΛΤΙ για τα ΧΑΝΙΑ! Το κερδίζει ο Γκέσιος, αφού ο προσωπικός του αντίπαλος τράβηξε τη φανέλα του.

16:12

11': Ωραία ενέργεια από τον Χατζηλιάδη, ο Τσούτσης παίρνει την κεφαλιά και αστοχεί.

16:10

Πολύ καλύτεροι οι γηπεδούχοι, ψάχνουν και δεύτερο γκολ.

16:06

6': Κλέβει την τελευταία στιγμή ο Σάντερσον και κόβει την αντεπίθεση των Τρικάλων.

16:05

Παγωμάρα για τους γηπεδούχους.

16:01

Ιδανικό ξεκίνημα για τους φιλοξενούμενους, με τον Κουσκουνά να σκοράρει στα πρώτα δευτερόλεπτα με σουτ εκτός περιοχής.

16:01

1': ΓΚΟΛ για τα ΤΡΙΚΑΛΑ!

16:01

15:56

Καλές οι καιρικές συνθήκες στην Κρήτη.

15:52

Τέσσερις σερί νίκες μετρούν οι Θεσσαλοί, οι οποίοι ευελπιστούν να συνεχίσουν έτσι.

15:48

Από ισοπαλία με την Αναγέννηση στην Καρδίτσα προέρχονται οι Κρητικοί.

15:45

Καλησπέρα σας, το παιχνίδι των Χανίων με τα Τρίκαλα ξεκινά σε περίπου 15 λεπτά.

ΧΑΝΙΑ
Πρίφτης, Ιωαννίδης, Μπριλάκης, Καρτσαμπάς, Παγώνης, Μασάδο, Σάντερσον, Χατζηλιάδης, Δεινόπαπας, Τσούτσης, Γκέσιος
Αναπ: Αμπατζίδης, Διαμαντόπουλος, Φυντικάκης, Καμινιώτης, Τριανταφυλλίδης, Παλιάτσος, Νάκας
ΤΡΙΚΑΛΑ
Χιώτης, Ριζογιάννης, Νιάρος, Παπαπαναγιώτου, Σαρακατσάνος, Μουμίν, Σερτζίνιο, Βρούτσινα, Ναβάρο, Στεφάνοβιτς, Κουσκουνάς
Αναπ: Γιδόπουλος, Χαροντάκης, Φλίγκος, Ζώνας, Γκμπαλέ, Φαγιέ, Δουκάκης
Διαιτητής: Μουρτζάκης (Ηρακλείου) Βοηθοί: Μήταρης (Αν. Αττικής), Πάγκαλος (Λασιθίου) 4ος: Σταυρουλάκης (Ρεθύμνου)