1
-
2
17:27

90'+5': Τέλος αγώνα. Ζάκυνθος-Πανσερραϊκός 1-2

17:24

90’+2’: Σουτ του Ορφανίδη, αποκρούει ο Καστανιώτης

17:23

90’+1’: Κίτρινη κάρτα στον Ανδρέου

17:22

Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων

17:22

Το κέρδισε ο Ζαϊρί, το εκτέλεσε ο ίδιος, αλλά έστειλε την μπάλα άουτ

17:21

88’: Πέναλτι κέρδισε η Ζάκυνθος

17:19

85': Αλλαγή για τον Πανσερραϊκό. Ο Ανδρέου στη θέση του Σιάκκα

17:18

85’: Ευκαιρία για την Ζάκυνθο. Ο Πέττας σούταρε και ο Καστανιώτης έδιωξε σε κόρνερ

17:16

Υπό δυνατή βροχή πλέον διεξάγεται ο αγώνας

17:11

76’: Κίτρινη κάρτα στον Σιάκκα

17:10

75’: Κίτρινη κάρτα στον Τριανταφυλλάκο

17:09

Ο Κάρδαρης μειώνει για τους γηπεδούχους με σουτ έπειτα από πάσα του Κυριακίδη

17:08

74’: ΓΚΟΛ για τη ΖΑΚΥΝΘΟ

16:59

69’: Αλλαγή για τη Ζάκυνθο. Έξω ο Ορφανίδης, μέσα ο Κάρδαρης

16:59

69’: Αλλαγή για τον Πανσερραϊκό. Στη θέση του Μπαρέττα ο Γιάντσης

16:58

68’: Σουτ του Κάρδαρη έπειτα από πάσα του Πέττα, άουτ

16:55

65’: Σουτ φουρταδο, απέκρουσε ο Παπαδόπουλος

16:54

64’: Σουτ του Ζέλιου, η μπάλα άουτ

16:48

58’: Αλλαγή για τον Πανσερραϊκό. Στη θέση του Δωματά ο Κουκόλης

16:47

57’: Δοκάρι για τον Πανσερραϊκό με τον Δωματά, ο οποίος επιχείρησε το σουτ μέσα από την περιοχή

16:46

56’: Σουτ του Ορφανίδη, η μπάλα κόντραρε σε αμυντικό και έφυγε κόρνερ. Στην εξέλιξη της φάσης ο Πέττας με κεφαλιά θα στείλει την μπάλα άουτ

16:45

Στο αμέσως επόμενο λεπτό ο ίδιος παίκτης σούταρε, αλλά ο Σιάκκας έδιωξε με το κεφάλι

16:44

Μεγάλη διπλή ευκαιρία για τη Ζάκυνθο που πιέζει. Στο 54’ ο Ορφανίδης έκανε το σουτ, όμως απέκρουσε ο Καστανιώτης

16:40

50’: Σουτ του Ορφανίδη, πάνω από τα δοκάρια η μπάλα

16:38

Παράπονα από την πλευρά της Ζακύνθου για πέναλτι για χέρι παίκτη του Πανσερραϊκού. Δεν συμφωνούν διαιτητής και βοηθός

16:37

47’: Γυριστό σουτ από τον Φουρτάδο, άουτ

16:35

46': Ξεκίνησε το δεύτερο μέρος

16:19

45'+2': Ημίχρονο στη Ζάκυνθο

16:16

45': Κεφαλιά του Βοσνακίδη από κόρνερ του Κουρέλλα, η μπάλα ελάχιστα άουτ

16:15

44': Σουτ του Κουρέλλα μέσα από την περιοχή, άουτ

16:10

39': Παράλληλη σέντρα του Ορφανίδη από δεξιά, η μπάλα περνά χωρίς να βρεθεί κάποιος παίκτης στην πορεία της

16:04

Δίχτυα βρήκε για τους φιλοξενούμενους ο Παπατζίκος με κεφαλιά έπειτα από κόρνερ

16:03

32': ΓΚΟΛ ο ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

15:55

25': Οριζόντιο δοκάρι για τη Ζάκυνθο με τον Ζαϊρί

15:54

24': Κίτρινη κάρτα στον Καρρά

15:53

Σκόρερ με φαλτσαριστό σουτ ο Τσιμίκας

15:52

22': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟ

15:45

15': Συμπληρώθηκαν 15 λεπτά στον αγώνα, χωρίς να έχει γίνει κάτι άλλο σημαντικό

15:38

8': Φάουλ του Κουρέλλα, η μπάλα στην αγκαλιά του Καστανιώτη

15:34

4': Σουτ του Αποστόλου, η μπάλα πέρασε άουτ, ελάχιστα δίπλα από το αριστερό δοκάρι

15:33

Αναγνωριστικό το παιχνίδι στα πρώτα λεπτά

15:30

1': Ξεκίνησε το παιχνίδι στη Ζάκυνθο

15:28

«Λεωνίδα στη μάχη που δίνεις είμαστε όλοι μαζί σου», έγραφε το πανό

15:27

Λίγα λεπτά απομένουν για να ξεκινήσει ο αγώνας. Πανό για τον Λεωνίδα Κουτσούκη, τον νεαρό παίκτη της Ζακύνθου, που αντιμετωπίζει σοβαρό πρόβλημα υγείας, κρατούν οι παίκτες και των δύο ομάδων

15:15

Καλησπέρα από το a-sports.gr. Μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη του αγώνα ανάμεσα στη Ζάκυνθο και τον Πανσερραϊκό για την 27η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Β' Εθνικής