2
-
0
23:21

Ο Εργοτέλης πήρε σχετικά εύκολα τη νίκη με 2-0, εκμεταλλευόμενος το «ξέσπασμά» του στο ξεκίνημα της επανάληψης.

23:21

Τέλος του αγώνα

23:18

Τρία λεπτά θα είναι ο έξτρα χρόνος, ο οποίος ήδη «μετράει»

23:17

90': Πολύ κοντά σε τρίτο γκολ οι γηπεδούχοι, αλλά το σουτ του Βερπακόφσκις φεύγει άουτ

23:16

89': Τρίτη αλλαγή και για τον Εργοτέλη. Βγαίνει ο Αναστασάκος και μπαίνει ο Δωματάς

23:13

86': Αλλαγή για τον Εργοτέλη. Ο Μπουρσέλης μπαίνει αντί του Μπαντιμπανγκά

23:12

85': Κίτρινη κάρτα στον Μανόλο

23:06

79': Τελευταία αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Ο Ροτζέριο μπαίνει αντί του Λαμπρόπουλου

23:04

77': Κίτρινη κάρτα στον Γεωργίου

22:55

68': Νέα καλή στιγμή για τον Λεβαδειακό, αλλά το σουτ του Γιάντση περνάει δίπλα απ' το δοκάρι

22:53

66': Από λάθος της άμυνας του Εργοτέλη, ο Μάντζιος βρήκε τον χώρο και σούταρε, όμως, ο Αθανασίου απέκρουσε

22:50

63': Αλλαγή και για τον Εργοτέλη. Βγαίνει ο Μπαμ Μπαμ και μπαίνει ο Βερπακόφσκις

22:49

62': Δεύτερη αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Ο Γιάντσης μπαίνει αντί του Βασιλείου

22:42

55': Αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Ο Μαχαίρας δίνει τη θέση του στον Μπούστο

22:38

Νέα καλή ενέργεια από τον Μπαντιμπανγκά, ο οποίος βγάζει για τον Μπαμ Μπαμ και ο Βραζιλιάνος με πλασέ στην κίνηση κάνει το 2-0

22:38

51': ΓΚΟΛ για τον Εργοτέλη με τον Μπαμ Μπαμ!

22:37

50': Σουτ του Ορτέγκα μέσα απ' την περιοχή, περνάει άουτ

22:33

Ο Μπαντιμπανγκά μπήκε στην περιοχή του Λεβαδειακού από δεξιά, έκανε το γύρισμα στον Χαντί, ο οποίος σούταρε και ο Αναστασάκος από κοντά έσπρωξε τη μπάλα στα δίχτυα για το 1-0

22:33

ΓΚΟΛ για τον Εργοτέλη!

22:33

Ξεκίνησε το β' μέρος

22:16

Ο Εργοτέλης μπήκε καλύτερα στο ματς, όμως, σιγά - σιγά οι φιλοξενούμενοι ισορρόπησαν. Η μεγάλη φάση και το γκολ, όμως, δεν έχει έρθει για καμία εκ των δύο ομάδων

22:16

Τέλος πρώτου μέρους

22:10

40': Σουτ του Βασιλείου μέσα απ' την περιοχή, φεύγει ψηλά άουτ

22:03

33': Καλή στιγμή για τον Λεβαδειακό, όμως, ο Αθανασίου απέκρουσε την κεφαλιά που έπιασε ο Γεωργίου έπειτα από εκτέλεση φάουλ του Κονέ

21:55

25': Ο Πρζιρόβσκι αποκρούει δύσκολα το σουτ του Αναστασάκου

21:49

19': Ο Μπαντιμπανγκά βγήκε τετ α τετ με τον Πρζιρόβσκι, όμως, καθυστέρησε να κάνει το σουτ και ο Λυκογιάννης του έβαλε ωραία το τάκλιν και απομάκρυνε

21:45

15': Τίποτα το αξιόλογο στο ξεκίνημα του αγώνα, με τον Εργοτέλη να έχει απλά την πρωτοβουλία των κινήσεων

21:32

2': Ο Πρζιρόβσκι μπλοκάρει εύκολα μακρινό σουτ του Μπουχαλάκη