21:27

ΠΑΣ Γιάννινα - Πλατανιάς 2-0 (23', 84’ Μανιάς)
Πανθρακικός - Ηρακλής 0-3 (17' Λεοζίνιο, 88’ Ρομάνο, 89’ Περόνε)
Βέροια - Ξάνθη 1-1 (90’+2 Γιουσούφ - 29' αυτ. Ναζλίδης)
Καλλονή - Ατρόμητος 2-4 (52’ πέν. Μανούσος, 57’ Αναστασιάδης - 5' Ματέι, 6' Ουσέρο, 60’ Μπρίτο, 77’ Λε Ταλέκ)

21:20

Λήξη της αναμέτρησης στους "Ζωσιμάδες". ΠΑΣ Γιάννινα - Πλατανιάς 2-0.

21:16

89': Αλλαγή για τον ΠΑΣ Γιάννινα. Ο Φερφελής αντί του Μανιά.

21:15

87': ΔΟΚΑΡΙ για τον ΠΛΑΤΑΝΙΑ! Δυνατό σουτ Ντίνα εκτός περιοχής τραντάζει το οριζόντιο δοκάρι του Περιστερίδη.

21:12

84': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ! Ο Μανιάς με σουτ διπλασιάζει τα προσωπικά του τέρματα αλλά και της ομάδας του.

21:10

82': Κίτρινη κάρτα στον Μουνάφο για τον Πλατανιά.

21:09

81': Αλλαγή για τον Πλατανιά. Ο Τσουράκης αντί του Σελίν.

21:09

81': Αλλαγή για τον ΠΑΣ Γιάννινα. Ο Ηλιάδης αντί του Ίλιτς.

21:08

Ύστερα από 28 λεπτά διακοπής, το παιχνίδι αρχίζει ξανά στους "Ζωσιμάδες".

21:05

Στους "Ζωσιμάδες" το ματς θα αρχίσει σε λίγο, καθώς αποκαθίσταται η βλάβη στο φωτισμό του γηπέδου.

20:58

Τελικό και στη Βέροια. Βέροια - Ξάνθη 1-1.

20:55

Έληξε και στην Κομοτηνή το ματς. Πανθρακικός - Ηρακλής 0-3.

20:54

90'+2: ΓΚΟΛ για τη ΒΕΡΟΙΑ! Ο Γιουσούφ με σουτ φέρνει το ματς στα ίσα.

20:54

Λήξη στη Μυτιλήνη. Καλλονή - Ατρόμητος 2-4.

20:53

90'+1: Δεύτερη κίτρινη κάρτα στον Ιντζόγλου, με δέκα παίκτες μένει ο Ηρακλής.

20:53

90’+2: Δεύτερη κίτρινη κάρτα στον Φυτανίδη. Με 10 παίκτες μένει ο Ατρόμητος.

20:51

89': ΓΚΟΛ για τον ΗΡΑΚΛΗ! Ο Ρομάνο έβγαλε τη σέντρα για τον Περόνε, ο οποίος σούταρε για να κάνει το 3-0.

20:50

88': Κίτρινη κάρτα στον Νέτο της Βέροιας.

20:49

88': Κίτρινη κάρτα στον Μπαξεβανίδη της Ξάνθης.

20:48

88': ΓΚΟΛ για τον ΗΡΑΚΛΗ! Ύστερα από κάθετη του Τσιλιανίδη, ο Ρομάνο γράφει το 2-0.

20:47

86': Κίτρινη κάρτα στον Φυτανίδη για τον Ατρόμητο.

20:45

85’: Αλλαγή για τη Βέροια. Ο Ξόμπλιος αντί του Άρτσε.

20:44

85’: Αλλαγή για τον Πανθρακικό. Ο Χαβίτο αντί του Ηλιάδη.

20:44

85': Αλλαγή για τον Ηρακλή. Ο Τσότρας αντί του Ζαμπάζη.

20:43

81': Διακοπή στους "Ζωσιμάδες", καθώς υπάρχει πτώση στην τάση του ρεύματος.

20:43

84': Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Λημνιός αντί του Μπρίτο.

20:42

84': Αλλαγή για την Καλλονή. Ο Γκαμάγκας αντί του Ξύδα.

20:40

82': Αλλαγή για την Ξάνθη. Ο Καπετάνος αντί του Βασιλακάκη

20:37

79' : Αλλαγή για τον Ηρακλή. Ο Περόνε αντί του Βέλλιου.

20:36

78': Αλλαγή για την Καλλονή. Ο Χατζηδημητρίου αντί του Γιουκαρή.

20:36

ΠΑΣ Γιάννινα - Πλατανιάς 1-0
Πανθρακικός - Ηρακλής 0-1
Βέροια - Ξάνθη 0-1
Καλλονή - Ατρόμητος 2-4

20:35

77': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ! Ο Λε Ταλέκ είναι ο σκόρερ του τέταρτου τέρματος για τους φιλοξενούμενους.

20:34

76': Κίτρινη κάρτα στον Καραγκούνη του Ηρακλή.

20:34

75' : Αλλαγή για τον Ηρακλή. Ο Ρομάνο αντί του Λεοζίνιο.

20:33

75’: Αλλαγή για τη Βέροια. Ο Γιουσούφ αντί του Μπαλάφα.

20:32

74': Κίτρινη κάρτα για τον Λίλα του ΠΑΣ Γιάννινα.

20:30

74': Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Στόιτσεφ αντί του Σουμπίνιο.

20:28

70': Αλλαγή για τον Πλατανιά. Ο Ράμος αντί του Μιλούνοβιτς.

20:25

67': Κίτρινη κάρτα στον Σουμπίνιο.

20:24

65’: Αλλαγή για τον Πανθρακικό. Ο Μουδούρογλου αντί του Ίγκορ.

20:23

64': Αλλαγή για τη Βέροια. Ο Μάνος αντί του Μεληκιώτη.

20:22

64' Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Γροντής αντί του Κεϊτά.

20:21

63': Αλλαγή για τον ΠΑΣ Γιάννινα. Ο Ακόστα αντί του Γιάκου.

20:20

62': Αλλαγή για την Καλλονή. Ο Ευαγγελιδάκης αντί του Βαλιού.

20:18

60’: Αλλαγή για την Ξάνθη. Ο Ορφανίδης αντί του Καμαρά.

20:18

60': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ! Ο Ουσέρο γυρίζει στον Μπρίτο, ο οποίος πλασάρει εύστοχα για να δώσει ξανά το προβάδισμα στους Περιστεριώτες.

20:17

58’: Αλλαγή για τον Πανθρακικό. Ο Γαβριηλίδης αντί του Μπαϊκαρά.

20:17

Καλλονή - Ατρόμητος 2-2

20:16

57': ΓΚΟΛ για την ΚΑΛΛΟΝΗ! Ο Γκόλιας εκτελεί το κόρνερ και ο Αναστασιάδης με κεφαλιά φέρνει το ματς στη Μυτιλήνη στα ίσα.

20:13

Καλλονή - Ατρόμητος 1-2

20:10

52': ΓΚΟΛ για την ΚΑΛΛΟΝΗ! Ο Μανούσος εκτελεί εύστοχα και μειώνει σε 1-2 για τους γηπεδούχους.

20:09

51': Κίτρινη κάρτα στον Κεϊτά για τον Ατρόμητο.

20:09

51': Πέναλτι κερδίζει η Καλλονή. Το κάνει ο Κεϊτά στον Γιουκαρή.

20:08

50': Κίτρινη κάρτα στον Στανισάβλιεβιτς του Πλατανιά.

20:08

48’: Κίτρινη κάρτα στον Ιντζόγλου του Ηρακλή.

20:07

Άρχισε το δεύτερο μέρος και σε Βέροια και Γιάννενα.

20:06

Σέντρα και στην Κομοτηνή.

20:04

Έναρξη β' ημιχρόνου στη Μυτιλήνη.

19:50

ΣΚΟΡ ΗΜΙΧΡΟΝΟΥ
ΠΑΣ Γιάννινα - Πλατανιάς 1-0 (23' Μανιάς)
Πανθρακικός - Ηρακλής 0-1 (17' Λεοζίνιο)
Βέροια - Ξάνθη 0-1 (29' αυτ. Ναζλίδης)
Καλλονή - Ατρόμητος 0-2 (5' Ματέι, 6' Ουσέρο)

19:49

Λήξη α' ημιχρόνου.

19:46

45’: Αλλαγή για την Ξάνθη. Ο Παπαστεριανός αντί του Φλίσκα.