0
20:55

Σας ευχαριστούμε για την προσοχή σας. Καληνύχτα.

20:53

Ο "Δικέφαλος" δεν κατέγραψε πολλές κλασικές ευκαιρίες παρά το μεγάλο ποσοστό κατοχής, αλλά αυτό που μετράει είναι ότι έβαλε δύο γκολ στο τελευταίο δεκάλεπτο.

20:52

Τέλος αγώνα: ΠΑΟΚ - Λεβαδειακός 2-0.

20:52

90+2': Ο Τζαβέλλας παραχωρεί κόρνερ από δεξιά για τον Λεβαδειακό.

20:51

90+2': Τρίτη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Ο Κούστα στη θέση του Ροντρίγκες.

20:51

90+1': Κίτρινη στον Βίτορ.

20:50

90': Δύο λεπτά οι καθυστερήσεις.

20:50

90': Δεύτερη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Ο Τσίμιροτ στη θέση του Κάτσε.

20:49

Γύρισμα του Λέοβατς από αριστερά, ο Τριποτσέρης αποκρούει, αλλά η μπάλα καταλήγει στον Μακ, ο οποίος κοντρολάρει με το δεξί και σουτάρει με το αριστερό για το 2-0 του "Δικεφάλου" επί του Λεβαδειακού.

20:48

89': ΓΚΟΛ Ο ΠΑΟΚ!

20:46

Τελικές: 16 (5) - 1 (1).

20:46

86': Σπουδαία ατομική ενέργεια του Ροντρίγκες, ο οποίος αποφεύγει τον Μανωλά και σουτάρει, ο Μοσχονάς αποκρούει εντυπωσιακά σε κόρνερ, που περνά ανεκμετάλλευτο για τον ΠΑΟΚ.

20:43

85': Τρίτη αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Ο Μίνγκας στη θέση του Ατζαγκούν.

20:43

Κόρνερ: 10-2.

20:42

83': Ο Τσουρίκοφ παραχωρεί κόρνερ από δεξιά για τον ΠΑΟΚ. Ο Κάτσε το εκτελεί, ο Μακ βγαίνει έξω με την μπάλα.

20:40

Σέντρα του Κάτσε από δεξιά στο δεύτερο δοκάρι, η μπάλα βρίσκει και λίγο στον Τόπι, προτού ο Λέοβατς ανοίξει το σκορ με υπέροχο βολ πλανέ από πλάγια θέση.

20:40

80': ΓΚΟΛ Ο ΠΑΟΚ!

20:36

76': Ο Κάτσε εκτελεί, ο Βίτορ στέλνει την μπάλα άουτ με τακουνάκι.

20:36

76': Γύρισμα του Λέοβατς, ο θετικότατος Μουλόπουλος παραχωρεί κόρνερ από αριστερά για τον ΠΑΟΚ.

20:32

Κατοχή: 64%-36%.

20:29

69': Ο Λεβαδειακός κερδίζει νέο κόρνερ από αριστερά. Ο Μαχαίρας το εκτελεί προς το δεύτερο δοκάρι, ο Μάντζιος γυρίζει, αλλά η μπάλα καταλήγει άουτ.

20:29

69': Ωραία επέλαση του Μακ από δεξιά, κάνει και το γύρισμα, ο Μοσχονάς μπλοκάρει.

20:24

64': Ο Γιακουμάκης κερδίζει κόρνερ από τον Τζαβέλλα. Το πρώτο για τον Λεβαδειακό (από αριστερά), περνά ανεκμετάλλευτο αφού η εκτέλεση του Μαχαίρα είναι κάκιστη.

20:23

63': Ανεκμετάλλευτο το κόρνερ που κέρδισε ο Κοροβέσης από τον Μουλόπουλο.

20:21

61': Πρώτη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Ο Κοροβέσης στη θέση του Πέλκα.

20:21

61': Δεύτερη αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Ο Τόπι στη θέση του Μάγκα.

20:19

60': Κόρνερ του Κάτσε από αριστερά, ο Τζαβέλλας παίρνει την κεφαλιά στο πρώτο δοκάρι, ο Μοσχονάς αποκρούει και στη συνέχεια ο Ροντρίγκες δεν προλαβαίνει την μπάλα.

20:19

59': Νέο φάουλ του Κάτσε, η μπάλα κοντράρει στο τείχος και εν συνεχεία καταλήγει σε κόρνερ από αριστερά.

20:17

57': Εκτέλεση φάουλ του Κάτσε από δεξιά, ο Μακ πλασάρει στο δεύτερο δοκάρι και στέλνει την μπάλα άουτ.