0
17:50

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Αχαρναϊκός - Αναγέννηση Καρδίτσας 1-0.

17:49

90'+3: Μακρινό σουτ Ακασού από τα δεξιά, απελπιστικά άουτ.

17:47

Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις...

17:45

89': Κίτρινη κάρτα στον Καλογερόπουλο (για "θέατρο" - έπεσε για πέναλτι).

17:43

87': Τρίτη αλλαγή και για την ΑΣΑ από τον Σάκη Θεοδοσιάδη. Ο Πιτταράς σντί του Μαυριά.

17:40

84': Ολοκληρώνει τις αλλαγές του Αχαρναϊκού ο Δημήτρης Αρναούτης. Ο Εμέκα στη θέση του Ταμπάκη, ο οποίος βγαίνει τραυματισμένος.

17:35

79': Δεύτερη αλλαγή για την ΑΣΑ. Ο Τζάνης στη θέση του Μπιτέλη.

17:33

76': Γυριστό συρτό σουτ Παβίσεβιτς από τα δεξιά και μέσα στην περιοχή, μπλοκάρει ο Κουτσόπουλος.

17:30

74': Δύνατο σουτ Παβίσεβιτς από θέση μέσα αριστερά, διώχνει ο Κουτσόπουλος.

17:30

74': Πρώτη αλλαγή για την ΑΣΑ. Ο Κοντός στη θέση του Σκαθαρούδη.

17:28

72': Ατομική προσπάθεια Καλογερόπουλου από τα δεξιά, μπήκε στην περιοχή, έβγαλε τη σέντρα, δεν έχει πρόβλημα ο Κουτσόπουλος, που μπλοκάρει.

17:22

Φτάσαμε στο 65', ο Αχαρναϊκός μπήκε πολύ δυνατά στο β' ημίχρονο και δικαίως πήρε το προβάδισμα.

17:14

Ο Παβίσεβιτς βρήκε τον Ομπράντοβιτς, που με ψύχραιμο πλασέ από θέση μέσα αριστερά ανοίγει το σκορ, 1-0 ο Αχαρναϊκός.

17:14

58': ΓΚΟΛ για τον ΑΧΑΡΝΑΪΚΟ!

17:13

57': Σέντρα Μάρη, ο Ταμπάκης προσπαθεί να πλασάρει, αλλά ο Κουτσόπουλος από το ύψος του πέναλτι του λέει "όχι".

17:11

55': Δεύτερη αλλαγή για τον Αχαρναϊκό και είναι αναγκαστική. Ο Πολίμος στη θέση του Μουστάκη, ο οποίος έχει τραυματιστεί.

17:08

52': Κόρνερ με τον Ομπράντοβιτς για τον Αχαρναϊκό από τα αριστερά, περνά ανεκμετάλλευτο.

17:08

51': Αλλαγή για τον Αχαρναϊκό. Ο Καλογερόπουλος αντί του Μπέλιτς.

17:08

51': Σουτ Παβίσεβιτς, σε κόρνερ απομακρύνει ο Κουτσόπουλος.

17:07

50': Σέντρα-σουτ Γκουγκούδη από θέση μέσα-δεξιά, άουτ.

17:04

48': Μεγάλη ευκαιρία για τον Αχαρναϊκό. Ο Ομπράντοβιτς έκλεψε από Κισκαμπάνη, βγήκε σε θέση τετ α τετ, πλασέ, βγαίνει και αποκρούει σωτήρια ο Κουτσόπουλος για να κρατήσει το μηδέν για την ΑΣΑ.

17:02

46': Ο Μπέλιτς έβγαλε σε Ταμπάκη, ο οποίος κινήθηκε από τα δεξιά, μπήκε στην περιοχή, κακό σουτ από πλάγια θέση, άουτ.

17:02

46': Έναρξη β' ημιχρόνου. Χωρίς αλλαγές στο ξεκίνημα.