0
20:57

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας. Καλό σας βράδυ!

20:56

Μέτριο ποιοτικά ματς, με τον Αστέρα να χάνει στην τελευταία φάση μεγάλη ευκαιρία να πάρει τη νίκη. Αποτέλεσμα που δεν συμφέρει καμία από τις δύο ομάδες το 0-0.

20:56

Λήξη του ματς. 0-0.

20:55

90'+4: Τεράστια ευκαιρία για τον Αστέρα! Ο Στιλ βγαίνει πολύ μακριά από την εστία του και ο Μάσα κάνει το βολέ που πάει προς τα δίχτυα, με τον Τελάντερ να διώχνει σωτήρια πριν η μπάλα περάσει τη γραμμή.

20:53

90'+2: Κίτρινη κάρτα στον Λέτο για διαμαρτυρία.

20:52

Τρία λεπτά καθυστερήσεις.

20:46

85': Αναγκαστική αλλαγή για τον Αστέρα. Ο Τσάβες στη θέση του Μπερτόλιο που αντιμετωπίζει κάποιο πρόβλημα.

20:43

82': Κίτρινη κάρτα στον Μολέδο.

20:42

81': Σε θέση οφσάιντ υποδεικνύεται ο Φούντας που έβγαινε τετ α τετ, σωστή υπόδειξη.

20:39

78': Αλλαγή για τον Αστέρα. Ο Ιωαννίδης στη θέση του Ιγκλέσιας.

20:38

77': Μεγάλη ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό. Ο Λέτο βγάζει με τακουνάκι τον Βιγιαφάνιες τετ α τετ με τον Μπαντή από τα αριστερά, αλλά ο τερματοφύλακας του Αστέρα διώχνει με τα πόδια.

20:36

75': Αλλαγή για τον Παναθηναϊκό. Ο Μπουμάλ στη θέση του Κλωναρίδη.

20:34

73': Κίτρινη κάρτα στον Γκοϊάν.

20:29

68': Σουτ του Χαμντανί στην κίνηση λίγο έξω από την περιοχή, μαζεύει ο Στιλ.

20:23

62': Αλλαγή για τον Αστέρα. Ο Φούντας στη θέση του Φερνάντες.

20:22

61': Διπλή αλλαγή για τον Παναθηναϊκό. Ο Λέτο στη θέση του Πέτριτς και ο Λαγός στη θέση του Εβαντζελίστα.

20:21

60': Σουτ - βολίδα από τον Ιγκλέσιας έξω από την περιοχή, διώχνει ο Στιλ.

20:19

58': Κίτρινη κάρτα στον Ιγκλέσιας.

20:18

57': Κόρνερ για τον Αστέρα. Εκτελείται από τα δεξιά, διώχνουν οι παίκτες του Παναθηναϊκού.

20:16

55': Κόρνερ για τον Αστέρα. Εκτελείται από τα δεξιά, ο Κιτόκο πιάνει το μακρινό σουτ, πολύ άουτ η μπάλα.

20:14

53': Κόρνερ για τον Αστέρα. Εκτελείται από τα αριστερά, δεν αποφέρει κάτι.

20:12

51': Τρίτο συνεχόμενο κόρνερ για τον Αστέρα. Το εκτελεί ο Μάσα από τα αριστερά, ο Κιτόκο πιάνει το μακρινό σουτ, αλλά η μπάλα σταματά πάνω στον Πέτριτς.

20:11

50': Κόρνερ για τον Αστέρα. Εκτελείται, δεν αποφέρει κάτι.

20:10

49': Κόρνερ για τον Αστέρα. Εκτελείται από τα δεξιά, δεν αποφέρει κάτι.