Ευχαριστούμε πολύ, καλό βράδυ.

20:54

Λήξη αναμέτρησης, νίκη για τον Ολυμπιακό με 5-2.

20:52

90'+2: Ο Κάπελ κάνει σουτ εκτός περιοχής και στέλνει την μπάλα άουτ.

20:51

Δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων.

20:51

Ο Κάπελ κάνει ατομική προσπάθεια, μπαίνει στην περιοχή, κερδίζει τις κόντρες και με σουτ από κοντά κάνει το 2-5.

20:51

90': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ!

20:50

89': Σουτ στην κίνηση κάνει ο Πάρντο, εντυπωσιακή επέμβαση από τον Κυριακίδη.

20:49

Ο Ουάρντα μπαίνει στην περιοχή από μέσα αριστερά και με εντυπωσιακό σουτ στέλνει την μπάλα στην απέναντι γωνία του Καπίνο, Βρήκε και λίγο στο κεφάλι του Ντα Κόστα.

20:49

87': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ!

20:47

Ο Φορτούνης από αριστερά εντός περιοχής βγάζει σέντρα στο δεύτερο δοκάρι και ο Πάρντο σκοράρει.

20:47

86': ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

20:46

85': Ο Βασιλείου σκοράρει, αλλά σηκώνεται το σημαιάκι για οφσάιντ. Έντονες διαμαρτυρίες, ίσως και να καλυπτόταν. Δεν βοήθησε το ένα και μοναδικό ριπλέι που έδειξε το συνδρομητικό.

20:45

84': Κόρνερ για τον Παναιτωλικό. Ο Ουάρντα το εκτελεί, ο Κούσας παίρνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα άουτ.

20:41

80': Κόρνερ για τον Παναιτωλικό. Ο Ουάρντα το εκτελεί πλασαριστά, ο Φερέιρα βγάζει τη σέντρα και με δυσκολία η μπάλα απομακρύνεται.

20:38

78': Μπουχαλάκης αντί Κασάμι για τον Ολυμπιακό.

20:38

77': Φουστέρ αντί Σεμπά για τον Ολυμπιακό.

20:37

77': Παπουτσογιαννόπουλος αντί Παπάζογλου για τον Παναιτωλικό.

20:35

75': Κίτρινη στον Ντα Κόστα.

20:34

Δεν υπάρχει ιδιαίτερη διάθεση από τους γηπεδούχους πλέον.

20:30

Ο Φορτούνης με εξαιρετική πάσα ξεκλειδώνει την άμυνα του Παναιτωλικού, ο Σεμπά γυρνά και από τη μικρή περιοχή σκοράρει ο Πουλίδο για το 0-4.

20:29

69': ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

20:28

68': Στη θέση του Ερνάνι ο Πάρντο για τον Ολυμπιακό.

20:28

67': Κάπελ αντί Ρουμπουλάκου για τον Παναιτωλικό.

20:24

Έχει πέσει ξανά ο ρυθμός.

20:20

60': Εκτελεί φάουλ ο Φορτούνης, ο Ζντιέλαρ παίρνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα άουτ.

20:18

Από τις κόντρες η μπάλα φτάνει στον Σεμπά, κι εκείνος από μέσα δεξιά κάνει το πλασέ και διαμορφώνει το 0-3.

20:18

57': ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

20:17

57': Διαμαρτύρονται για πέναλτι οι γηπεδούχοι, αλλά σωστά η φάση σταματά για οφσάιντ του Βασιλείου.

20:15

55': Ο Μουνιός κάνει καλό σουτ εκτός περιοχής και ο Καπίνο παραχωρεί κόρνερ. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

20:13

52': Έχει χώρο ο Μάκος, κακό το σουτ του.

20:11

50': Δυνατό σουτ από τον Κασάμι, δεν βρίσκει στόχο.

20:10

50': Μακρινό και εντελώς άστοχο σουτ από τον Ζντιέλαρ.

20:06

46': Βασιλείου αντί Πάουλο για τον Παναιτωλικό.

20:06

20:04

Επέστρεψαν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

19:49

Πήγε για να συγχαρεί τον Κυριακίδη ο Φορτούνης.

19:49

19:48

45'+2: Απευθείας φάουλ από τον Φορτούνη, νέα καλή επέμβαση του Κυριακίδη.

19:47

45'+1: ΔΟΚΑΡΙ για τον Ολυμπιακό! Ο Φορτούνης εκτελεί ξανά απευθείας κόρνερ, ο Κυριακίδης διώχνει με μεγάλη δυσκολία και από κοντά ο Ντα Κόστα σημαδεύει το οριζόντιο δοκάρι.

19:47

19:46

45'+1: Κόρνερ για τον Ολυμπιακό. Το εκτελεί ο Φορτούνης με πολλά φάλτσα και ο Κυριακίδης αποκρούει με δυσκολία.