2
23:47

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας! Καλό σας βράδυ.

23:47

Πανηγυρίζουν μπροστά στους φιλάθλους τους οι παίκτες της Γιουβέντους, που παίρνει σπουδαία νίκη μέσα στο Σαν Σίρο στο ντέρμπι και κάνει άλλο ένα αποφασιστικό βήμα για την κατάκτηση του πρωταθλήματος.

23:45

Λήξη του ματς! 1-2.

23:41

90'+2: Καλό σουτ του Μπόατενγκ έξω από την περιοχή, άουτ η μπάλα.

23:40

Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

23:38

89': Κίτρινη κάρτα στον Αντονέλι.

23:36

86': Κίτρινη κάρτα στον Τζάτζα.

23:34

85': Αλλαγή για τη Γιουβέντους. Ο Εβρά στη θέση του Ασαμόα.

23:30

81': Αλλαγή για τη Γιουβέντους. Ο Κουαδράδο στη θέση του Λιχτστάινερ.

23:26

77': Αλλαγή για τη Μίλαν. Ο Μπόατενγκ στη θέση του Μπαλοτέλι.

23:23

74': Αλλαγή για τη Μίλαν. Ο Λουίζ Αντριάνο στη θέση του Χόντα.

23:21

72': Κόρνερ για τη Μίλαν. Εκτελείται από τα δεξιά, δεν αποφέρει κάτι.

23:17

67': Αλλαγή για τη Γιουβέντους. Ο Τζάτζα στη θέση του Μοράτα που τραυματίστηκε.

23:14

Εκτελείται από τα αριστερά το κόρνερ, ο Πογκμπά κατεβάζει ωραία με το στήθος και πιάνει το σουτ πό τα δεξιά, στέλνοντας την μπάλα στα δίχτυα.

23:14

65': ΓΚΟΛ για τη ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ!

23:14

64': Κόρνερ για τη Γιουβέντους.

23:10

61': Κίτρινη κάρτα στον Κούτσκα.

23:09

60': ΔΟΚΑΡΙ για τη Γιουβέντους! Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Πογκμπά, αλλά η μπάλα σταματά στο δεξί δοκάρι του Ντοναρούμα.

23:08

59': Κίτρινη κάρτα στον Άλεξ.

23:02

53': Δυνατό σουτ του Μπαλοτέλι, άουτ η μπάλα.

23:01

51': Κίτρινη κάρτα στον Μπαλοτέλι.

23:01

51': ΔΟΚΑΡΙ για τη ΜΙΛΑΝ! Ο Μπάκα κάνει το γύρισμα στην περιοχή και σουτάρει, η μπάλα χτυπά στο οριζόντιο δοκάρι, ο Μπαλοτέλι κάνει το σουτ, ο Μπουφόν διώχνει και στη συνέχεια ο Ιταλός χρησιμοποιεί το χέρι του για να στείλει την μπάλα στα δίχτυα.

22:59

50': Κίτρινη κάρτα στον Μάντζουκιτς.