0
-
2
21:55

Ο Ατρόμητος επικράτησε 0-2 του Παναιτωλικού και πλέον μόνο εάν... αυτοκτονήσει στη ρεβάνς που θα γίνει στο Περιστέρι θα χάσει την πρόκριση

21:55

Τελικό στο Αγρίνιο

21:54

90+2': Μακρινό σουτ του Γκάλο, η μπάλα ψηλά

21:52

90': Τρία τα λεπτά του έξτρα χρόνου

21:50

88': Ολοκληρώνει τις αλλαγές του και ο Ατρόμητος. Στη θέση του Νάστου ο Αρκούδας

21:46

Με δέκα παίκτες συνεχίζει ο Παναιτωλικός στο τελευταίο πεντάλεπτο

21:45

Κάρτα έχει δει και ο Ιγκλέσιας για αυτή την κοκορομαχία

21:44

82': Την βλέπει ο Μπικέι ο οποίος αφού πέταξε κάτω με... λαβή πάλης τον Ιγκλέσιας, στην συνέχεια του έριξε και μια κλωτσιά!

21:44

Κόκκινη για τον Παναιτωλικό

21:42

Δέκα λεπτά ακόμα στο Αγρίνιο, πάντα στο 0-2 ο Ατρόμητος με τα γκολ του Φάμπιο και του Καραμάνου από το πρώτο μέρος

21:40

78': Μακρινό σουτ του Μπικέι, άουτ η μπάλα

21:37

75': Δεύτερη αλλαγή για τον Ατρόμητο. Εκτός ο Ούμπιδες, μέσα ο Δημούτσος

21:35

Δεν υπάρχει ρυθμός στα τελευταία λεπτά, ο Ατρόμητος κρατά με άνεση αυτό το 0-2

21:33

70': Ολοκληρώνει τις αλλαγές του ο Παναιτωλικός. Στη θέση του Θεοδωρίδη ο Κουτσοσπύρος

21:32

70': Πράγματι. Ο Ματίας Ιγκλέσιας θα είναι η πρώτη αλλαγή για τον Ατρόμητο, εκτός αγώνα ο Μπάλλας

21:30

Τον Ιγκλέσιας θα ρίξει στο ματς ο Παράσχος

21:28

65': Σουτ του Ούμπιδες, η μπάλα βρίσκει στον Καλί και απομακρύνεται

21:21

Μετά το... εκρηκτικό ξεκίνημα που είχε στην επανάληψη, ο Παναιτωλικός έπεσε, ενώ ο Ατρόμητος πιέζει πλέον και ψάχνει και τρίτο γκολ!

21:20

59': Ο Ουμπίδες δοκιμάζει να νικήσει με μακρινό σουτ τον Στεφανάκο, αλλά ο γκολκίπερ του Παναιτωλικού διώχνει σε κόρνερ το οποίο περνά ανεκμετάλλευτο για τον Ατρόμητο

21:20

Δεύτερη αλλαγή για τον Παναιτωλικό

21:19

57': Στο ματς περνά ο Σίλβα Τζούνιορ, εκτός ο Δάρλας

21:18

56': Μετά από σέντρα του Νάστου ο Καραμάνος βάζει την προβολή αλλά η μπάλα σταματά στο οριζόντιο δοκάρι του Στεφανάκου

21:17

Δοκάρι για τον Ατρόμητο

21:13

Πιέζει ο Παναιτωλικός στο ξεκίνημα της επανάληψης, σε παθητικό ρόλο ο Ατρόμητος που κάνει άμυνα στο μισό γήπεδο

21:11

Αυτό πέρασε ανεκμετάλλευτο για τους γηπεδούχους

21:11

50': Ο Θεοδωρίδης το εκτέλεσε, ο Καλί δεν μπορεί να σκοράρει με την μπάλα να φεύγει κόρνερ

21:10

49': Κάρτα στον Μπάλλα και φάουλ σε εξαιρετικό σημείο για τον Παναιτωλικό

21:07

46': Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο

21:06

46': Στη θέση του Γοδόι ο Πασάς. Πρώτη αλλαγή στο ματς, είναι για τον Παναιτωλικό

21:05

Οι δύο ομάδες κάνουν σιγά σιγά την εμφάνιση τους στον αγωνιστικό χώρο για την έναρξη του δευτέρου μέρους

20:46

43': Όμορφη ατομική ενέργεια του Μπόγιοβιτς μέσα στην περιοχή, πασάρει παράλληλα ωστόσο ο Καλογέρης δεν μπορεί να σκοράρει με προβολή από κοντά

20:40

Ο Παναιτωλικός έχει την κατοχή της μπάλας και την υπεροχή, ωστόσο δεν βρίσκει τρόπο να απειλήσει ουσιαστικά τον καλά οργανωμένο στην άμυνα του Ατρόμητο

20:39

40': Σέντρα σουτ του Θεοδωρίδη η μπάλα φεύγει έξω

20:36

Έχει επιστρέψει στο ματς και ο Λαζαρίδης που δεν έχει τελικά κάτι σοβαρό

20:35

33': Διαγώνιο σουτ του Καλογέρη η μπάλα φεύγει άουτ

20:34

Στο έδαφος βρίσκεται ο Λαζαρίδης που αντιμετωπίζει πρόβλημα τραυματισμού

20:31

30': Επικίνδυνη σέντρα του Γκάλο, ο Μπόγιοβιτς δεν μπορεί να πιάσει το μονοκόμματο σουτ και ενώ βρισκόταν υπό την πίεση του Φυτανίδη

20:29

Έχει φέρει στα μέτρα του το παιχνίδι ο Ατρόμητος και ελέγχει την κατάσταση δίχως να κινδυνεύει. Φτάσαμε στο 27'...

20:24

Προσπαθούν να αντιδράσουν πλέον οι Αγρινιώτες

20:24

- Συμπληρώσαμε το πρώτο 20λεπτο, ο Ατρόμητος έχει αιφνιδιάσει τον Παναιτωλικό και βρίσκεται μπροστά στο σκορ με 0-2

20:20

18': Ωραία σέντρα από δεξιά του Νάστου, ο Καραμάνος ανάμεσα από δύο αντιπάλους του παίρνει την κεφαλιά και γράφει το 0-2 παγώνοντας για τα καλά το Αγρίνιο

20:20

Δεύτερο γκολ ο Ατρόμητος!

20:19

Πήγε να απαντήσει αμέσως ο Παναιτωλικός

20:19

16': Κεφαλιά του Μπόγιοβιτς, άουτ η μπάλα!

20:18

16': Μετά από εκτέλεση φάουλ του Γκαρσία η μπάλα κοντράρει σε αμυντικούς του Παναιτωλικού, φτάνει στον Φάμπιο ο οποίος με μονοκόμματο σουτ από το ύψος της μεγάλης περιοχής νικά τον Στεφανάκο για το 0-1

20:17

ΓΚΟΛ ο Ατρόμητος

20:14

12': Ο Καλογέρης δοκιμάζει τα πόδια του από μακριά χωρίς αποτέλεσμα

20:13

- Ανοιχτό και μοιρασμένο παιχνίδι σε αυτό το πρώτο δεκάλεπτο στο Αγρίνιο

20:11

10': Απαντά στις ευκαιρίες ο Ατρόμητος. Σέντρα του Ούμπιδες από δεξιά, ο Φάμπιο ολομόναχος από κοντά αστοχεί στέλνοντας την μπάλα άουτ με το κεφάλι

20:08

6': Ευκαιρία για τον Παναιτωλικό. Σέντρα του Θεοδωρίδη, ο Μπόγιοβιτς παίρνει την κεφαλιά, λίγο άουτ η μπάλα

20:07

5': Ο Γωργίου σεντράρει από δεξιά, ο Καλί παίρνει την κεφαλιά αλλάζει την πορεία της μπάλας και ο κίνδυνος απομακρύνεται για τον Παναιτωλικό

20:02

1': Σέντρα στο παιχνίδι