Ευχαριστούμε πολύ, καλό βράδυ.

21:24

Λήξη αναμέτρησης, νίκη για τον Ολυμπιακό με 2-0.

21:22

90'+3: Ο Ερνάνι κάνει το σουτ και ο Περνίς πέφτει στη δεξιά γωνιά και παραχωρεί κόρνερ. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

21:19

Πέντε τα λεπτά τω καθυστερήσεων.

21:19

90': Κίτρινη στον Ρομπέρτο.

21:18

Στο έδαφος ο Ζιαμπάρης ύστερα από εναέρια σύγκρουση με τον Ρομπέρτο.

21:18

89': Πολύ καλή επέμβαση του Ρομπέρτο σε κεφαλιά του Ζιαμπάρη.

21:16

87': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό. Ο Φορτούνης το εκτελεί, η μπάλα του ξανάρχεται, βγάζει δεύτερη σέντρα και ο Ντα Κόστα αστοχεί προ κενής εστίας. Τραγική έξοδος από τον Πενρίς.

21:12

84': Βρίσκει τον διάδρομο ο Φορτούνης, κάνει και το σουτ και στέλνει την μπάλα ψηλά.

21:11

83': Βγάζει σέντρα ο Σαλίνο, παίρνει την κεφαλιά ο Ιντέγιε αλλά δεν βάζει δύναμη και ο Περνίς μπλοκάρει εύκολα.

21:09

80': Λεοζίνιο αντί Ρομάνο για τον Ηρακλή.

21:07

78': Καραγκούνης αντί Στάμου για τον Ηρακλή.

21:06

Δεν μπορεί να συνεχίσει ο Στάμου, είναι ξεκάθαρο.

21:05

76': Στη θέση του Ντουρμάζ ο Πάρντο για τον Ολυμπιακό.

21:04

Στο έδαφος ο Στάμου,προσωρινή διακοπή.

21:03

74': Μεγάλη ευκαιρία για τον Ηρακλή! Ο Μπουκουβάλας από δεξιά μπαίνει στην περιοχή, κάνει το γύρισμα και ο αμαρκάριστος Μοντέιρο αστοχεί από πλεονεκτική θέση.

21:01

Στο 62% η κατοχή μπάλας για τον Ολυμπιακό.

20:59

71': Ερνάνι αντί Φουστέρ για τον Ολυμπιακό.

20:57

69': Κίτρινη στον Ζιαμπάρη.

20:56

Νέα διακοπή από τον Αρετόπουλο για το πανό στην κερκίδα. Για λίγα δευτερόλεπτα όμως. Ζητούν να συνεχιστεί το ματς και από τον πάγκο του Ολυμπιακού.

20:54

66': Εκτελεί φάουλ ο Ρομάνο, ο Ζιαμπάρης παίρνει την κεφαλιά και αστοχεί.

20:53

Προσωρινή διακοπή, ο Αρετόπουλος ζητά να γίνουν συστάσεις για ένα πανό στην κερκίδα.

20:52

64': Κίτρινη στον Μιλιβόγεβιτς.

20:51

62': Περόνε αντί Πασά για τον Ηρακλή.

20:49

60': Σέντρα από τον Μπουκουβάλα, ο Ρομάνο παίρνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα ψηλά.

20:47

58': Κασάμι αντί Ζντιέλαρ για τον Ολυμπιακό.

20:46

57': Γίνεται η σέντρα από τον Μπουκουβάλα, παίρνει την κεφαλιά ο Πασάς και αστοχεί.

20:46

57': Μπαίνει στην περιοχή από αριστερά ο Ντουρμάζ, κάνει το γύρισμα, αλλά ο Φορτούνης αργεί από πλεονεκτική θέση και το σουτ του πάει στα σώματα.

20:45

56': Συρτό σουτ εκτός περιοχής από τον Φορτούνη, εύκολα μπλοκάρει ο Περνίς.

20:44

55': Μακρινό και εντελώς άστοχο το σουτ του Σαλίνο.

20:40

Έχει μπει καλύτερα ο Ηρακλής και προσπαθεί να βρει διαδρόμους.

20:36

48': Ευκαιρία για τον Ηρακλή! Ο Μοντέιρο μπαίνει από δεξιά στην περιοχή, κάνει και το διαγώνιο σουτ με το αριστερό και αστοχεί.

20:34

20:33

Επέστρεψαν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

20:17

20:15

Από την πάσα του Ντουρμάζ ο Φορτούνης προλαβαίνει να κάνει το γύρισμα και ο Ιντέγιε με κεφαλιά νικά τον Περνίς. Εντελώς αλλού τα στόπερ του Ηρακλή, στη φάση μάρκαρε ο Μπουκουβάλας τον Νιγηριανό.

20:15

44': ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

20:12

41': Δοκιμάζει το πόδι του εκτός περιοχής ο Φορτούνης, πέφτει και αποκρούει ο Περνίς.

20:09

38': Βγάζει σέντρα ο Σαλίνο προς το πέναλτι, παίρνει την κεφαλιά ο Φουστέρ και ο Περνίς μπλοκάρει.

20:09

37': Το εκτελεί ο Ρομάνο, ο Ζιαμπάρης παίρνει την κεφαλιά και αστοχεί.

20:08

37': Επικίνδυνη σέντρα στο πρώτο δοκάρι, παραχωρεί κόρνερ ο Μποτία προ του Βέλλιου.

20:05

Έχει ανεβεί ο Ηρακλής.

20:03

31': Ο Ρομάνο το εκτελεί και ο Ρομπέρτο εντυπωσιακά διώχνει με μπουνιές.

20:01

30': Κίτρινη στον Μποτία και φάουλ σε καλό σημείο για τον Ηρακλή. Ο Βέλλιος το κέρδισε.

20:01

30': Μακρινό σουτ από τον Φουστέρ, κανένας λόγος ανησυχίας για τον Περνίς.

19:57

Έχει μεγάλο πρόβλημα στην ανάπτυξή του ο Ηρακλής. Δυσκολεύεται ιδιαίτερα να ανταπεξέλθει στην πίεση του Ολυμπιακού.

19:53

22': Βγάζει σέντρα ο Φουστέρ, παίρνει την κεφαλιά ο Ντουρμάζ και στέλνει την μπάλα άουτ. Δεν την έπιασε όπως θα ήθελε.

19:49

18': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό. Ο Ντουρμάζ το εκτελεί, ο Φουστέρ κάνει με μία σουτ στην κίνηση και αστοχεί.

19:48

Δεν έχει ρυθμό το ματς έως τώρα.

19:45

Τα "άκουσε" από τον Νίκο Παπαδόπουλο ο τερματοφύλακας του Ηρακλή.

19:44

Σκοράρει ο Ντουρμάζ με ωραία εκτέλεση φάουλ. Λίγο δεξιά από το ημικύκλιο ήταν στημένη η μπάλα. Φέρει μεγάλο μερίδιο ευθύνης ο Περνίς, αφού στη γωνιά του πήγε η μπάλα.

19:43

12': ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

19:39

8': Βγήκε στην πλάτη της άμυνας του Ολυμπιακού ο Βέλλιος, αλλά σωστά σηκώθηκε το σημαιάκι του βοηθού.

19:36

Κυκλοφορεί την μπάλα ο Ολυμπιακός.

19:32

19:28

19:25

Ιδανικές οι καιρικές συνθήκες, ωραία η ατμόσφαιρα από τους οπαδούς του Ηρακλή.

19:22

Νίκη με 4-0 για τους Πειραιώτες κόντρα στον Πανθρακικό. Παρεμπιπτόντως, σήμερα παίζουν με βασικούς.

19:18

Από εντός έδρας ήττα προέρχονται οι Θεσσαλονικείς από τον Αστέρα Τρίπολής.

19:15

Καλησπέρα σας, το εξ αναβολής παιχνίδι για την 25η αγωνιστική του Ηρακλή με τον Ολυμπιακό ξεκινά σε περίπου 15 λεπτά.