1
23:41

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας! Καλό σας βράδυ.

23:40

Αν και «πάγωσε» με το γκολ του Φερνάντο Τόρες, η Μπαρτσελόνα έκανε την ανατροπή χάρη σε δύο γκολ του Σουάρεζ και έχει τον πρώτο λόγο για την πρόκριση στα ημιτελικά εν όψει της ρεβάνς της Μαδρίτης.

23:39

Λήξη του ματς! 2-1.

23:34

90': Αλλαγή για την Ατλέτικο. Ο Κορέα στη θέση του Σαούλ.

23:33

90': Κόρνερ για την Ατλέτικο. Το εκτελεί από τα αριστερά ο Κόκε, δεν αποφέρει κάτι.

23:30

86': Κίτρινη κάρτα στον Φερνάντεζ.

23:27

83': Τρίτη αλλαγή για την Μπαρτσελόνα. Ο Αρντά Τουράν στη θέση του Ινιέστα.

23:26

82': Κίτρινη κάρτα στον Μασεράνο.

23:24

80': Αλλαγή για την Μπαρτσελόνα. Ο Σέρχι Ρομπέρτο στη θέση του Μπουσκέτς.

23:23

79': Κίτρινη κάρτα στον Όμπλακ.

23:22

78': Κίτρινη κάρτα στον Λούκας.

23:20

76': Αλλαγή για την Ατλέτικο Μαδρίτης. Ο Πάρτεϊ στη θέση του Γκριεζμάν.

23:18

Ωραία κίνηση του Μέσι, βγάζει για τον Ντάνι Άλβες δεξιά, εκείνος βγάζει ξανά την μπαλιά στην καρδιά της περιοχής και ο Σουάρεζ με κεφαλιά στέλνει την μπάλα στα δίχτυα.

23:18

74': ΓΚΟΛ για την ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ!

23:17

73': Κίτρινη κάρτα στον Γκριεζμάν.

23:14

70': Κίτρινη κάρτα στον Σουάρεζ.

23:08

64': Κόρνερ για την Μπαρτσελόνα. Εκτελείται από τα αριστερά από τον Ινιέστα, δεν αποφέρει κάτι.

23:07

63': Αλλαγή για την Μπαρτσελόνα. Ο Ραφίνια στη θέση του Ράκιτιτς.

23:07

Ο Τζόρντι Άλμπα βγάζει την μπαλιά στον Σουάρεζ μέσα από την περιοχή και εκείνος βάζει το πόδι του όσο και όπως χρειάζεται για να τη στείλει από κοντά στα δίχτυα.

23:07

63': ΓΚΟΛ για την ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ!

23:05

62': Σουτ του Νεϊμάρ, λίγο δίπλα από το αριστερό δοκάρι του Όμπλακ.

23:05

61': Κίτρινη κάρτα στον Φιλίπε Λουίς.

23:01

56': Μακρινό σουτ του Μέσι με το αριστερό απο το ύψος του ημικυκλίου, διώχνει ο Όμπλακ.

22:59

55': Κεφαλιά του Νεϊμάρ μέσα από την περιοχή, πάνω στον Όμπλακ.

22:58

54': Κόρνερ για την Μπαρτσελόνα. Εκτελείται γρήγορα από τα αριστερά, δεν αποφέρει κάτι.

22:57

53': Αλλαγή για την Ατλέτικο. Ο Φερνάντεζ στη θέση του Καράσκο.

22:55

51': ΔΟΚΑΡΙ για την Μπαρτσελόνα! Ο Νεϊμάρ κάνει το σουτ με το δεξί μέσα στην περιοχή, αλλά η μπάλα σταματά στο οριζόντιο δοκάρι.

22:53

49': Μεγάλη ευκαιρία για την Μπαρτσελόνα. Ο Νεϊμάρ βρίσκει ωραία από τα αριστερά τον Μέσι, εκείνος στοπάρει ωραία με το στήθος και κάνει το ανάποδο ψαλίδι, αλλά η μπάλα περνά άουτ.

22:52

49': Καλή στιγμή για την Ατλέτικο, αλλά ο Γκριεζμάν δεν προλαβαίνει για λίγο την μπάλα έπειτα από γύρισμα του Καράσκο.

22:52

48': Κίτρινη κάρτα στον Μπουσκέτς.

22:51

48': Οφσάιντ ο Σουάρεζ. Ο Ουρουγουανός προσπαθεί να βγει τετ α τετ, αλλά είναι λίγο πιο μπροστά από τους αμυντικούς της Ατλέτικο.