0
20:53

Καλή σας νύχτα.

20:51

Η Ένωση συμπλήρωσε πέντε εκτός έδρας ματς χωρίς νίκη και τρία χωρίς γκολ, με συνέπεια η διαφορά της με τον τρίτο Παναθηναϊκό να μειωθεί στους 3 βαθμούς.

20:51

Τέλος αγώνα: Καλλονή - ΑΕΚ 0-0.

20:49

90+3': Κίτρινη στον Άρθο.

20:47

90+1': Ανεκμετάλλευτο ακόμα ένα κόρνερ που κερδίζει η ΑΕΚ.

20:47

90': Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

20:44

88': Κίτρινη στον Σιμόες, ο οποίος συμπληρώνει 7 κάρτες. Επομένως, θα εκτίσει στα τελευταία δύο ματς της κανονικής διάρκειας και θα επιστρέψει στα πλέι οφ.

20:43

87': Οφσάιντ ο Πέκχαρτ. Σωστή η απόφαση, εν αντιθέσει με το οφσάιντ που καταλογίστηκε ο Αραβίδης λίγο νωρίτερα (οριακή φάση, αλλά πιθανότατα δεν ήταν).

20:42

86': Δεύτερη αλλαγή για την Καλλονή. Ο Ούκα στη θέση του Φαβάλι.

20:42

86': Τρίτη αλλαγή για την ΑΕΚ. Ο Γιόχανσον στη θέση του Μάνταλου.

20:41

84': ΔΟΚΑΡΙ για την ΑΕΚ. Σέντρα του Σιμόες, ο Μπουονανότε σουτάρει με δύναμη και σημαδεύει το οριζόντιο της Καλλονής. Στην εξέλιξη της φάσης, ο Δαύκος αποκρούει το σουτ του Σιμόες.

20:39

84': Δεύτερη -αναγκαστική- αλλαγή για την Καλλονή. Ο Σπυρόπουλος στη θέση του Μίκιτς.

20:38

Ο Μανούσος αποχώρησε λόγω ενοχλήσεων, ενώ και ο Μίκιτς αναμένεται να έχει την ίδια μοίρα σε λίγο.

20:37

82': Σουτ του Κάρλσον με το αριστερό, η μπάλα πάνω από τα δοκάρια.

20:37

81': Υπό την πίεση του Σιμόες, ο Κάρλσον χάνει την ευκαιρία να καταγράψει αξιόλογη τελική από πολύ κοντινή θέση.

20:34

79': Πρώτη αλλαγή για την Καλλονή. Ο Κάρλσον στη θέση του Μανούσου. Το περιβραχιόνιο στον Αναστασιάδη.

20:33

77': Δεύτερη αλλαγή για την ΑΕΚ. Ο Πέκχαρτ στη θέση του Τζιμπούρ.

20:33

77': Κίτρινη στον Καλτσά.

20:31

75': Κόρνερ του Μάνταλου από δεξιά, περνά ανεκμετάλλευτο.

20:29

73': Σέντρα του Βάργκας από αριστερά, ο Τζιμπούρ κάνει την προβολή και στέλνει την μπάλα άουτ. Καλή στιγμή αυτή για την ΑΕΚ.

20:27

71': Κόρνερ από δεξιά με τον Μπουονανότε, περνά ανεκμετάλλευτο για την ΑΕΚ.

20:25

Τελικές: 7(3) - 13(5)

20:24

68': Σουτ του Γκάλο, η μπάλα πάνω από τα δοκάρια του Δαύκου.

20:23

67': Εκτέλεση κόρνερ του Βάργκας από αριστερά, ο Τζιμπούρ κάνει επιθετικό φάουλ και η φάση τελειώνει.

20:19

64': Πρώτη αλλαγή για την ΑΕΚ. Ο Αραβίδης στη θέση του Μπαρμπόσα.

20:19

63': Οφσάιντ ο Μάνταλος. Σωστή η απόφαση.

20:16

60': Κίτρινη στον Φαβάλι για φάουλ στον Βάργκας. Σωστή η απόφαση.

20:13

Ο Καραγεωργίου ζητά από τους παίκτες του να ανέβουν πιο ψηλά.

20:09

53': Οφσάιντ ο Μανούσος, ο οποίος συγκρούεται με τον Μπαρόχα. Αμφότεροι στον αγωνιστικό χώρο για τις πρώτες βοήθειες.

20:07

51': Σέντρα σουτ του Βάργκας από αριστερά, ο Δαύκος απομακρύνει με γροθιές.

20:06

50': Γύρισμα του Μπουονανότε, ο εξαιρετικός σήμερα Αναστασιάδης παραχωρεί κόρνερ, το οποίο περνά ανεκμετάλλυευτο για την ΑΕΚ.