17:53

17:53

Λήξη αναμέτρησης, 2-2 το τελικό σκορ.

17:51

90'+3: Κίτρινη στον Καπία.

17:48

Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

17:47

Στο έδαφος ο Βοσνιάδης, προσωρινή διακοπή.

17:44

86': Σκλιοπίδης αντί Καθάριου για τον Αγροτικό.

17:42

84': Γκουτσίδης αντί Σανδραβέλη για τον Παναιγιάλειο.

17:40

Στο έδαφος ο Καπίας, προσωρινή διακοπή.

17:37

79': Κόρνερ για τον Αγροτικό. Ο Μπιτάνγκ το εκτελεί και περνά ανεκμετάλλευτο.

17:33

75': Γκούφας αντί Μπουρλάκη για τον Παναιγιάλειο.

17:32

74': Κίτρινη στον Σπίνουλα.

17:30

73': Με δέκα ο Αγροτικός, αποβάλλεται ο Διαμαντόπουλος έχοντας δεχτεί δεύτερη κίτρινη.

17:29

Ο Διαμαντόπουλος εκμεταλλεύεται την ασυνεννοησία των παικτών του Παναιγιαλείου και ισοφαρίζει.

17:28

71': ΓΚΟΛ για τον ΑΓΡΟΤΙΚΟ!

17:27

70': Σουτ από μακρινά κάνει ο Παπαχρήστος, αλλά είναι εντελώς άστοχο.

17:24

67': Βελλίνης αντί Νταβίντοφ για τον Αγροτικό.

17:22

Τριάδα μένει πίσω όταν επιτίθενται οι φιλοξενούμενοι που έχουν ανάγκη από βαθμούς. Αυτό προσπαθεί να εκμεταλλευτεί με αντεπιθέσεις ο Παναιγιάλειος.

17:18

Έχει αρχίσει να ρισκάρει ο Αγροτικός.

17:14

57': Μπιτάνγκ αντί Συμελίδη για τον Αγροτικό.

17:10

Καλείται να συνέλθει ο Αγροτικός, ο οποίος δείχνει επηρεασμένος μετά το γκολ που δέχτηκε.

17:06

Πολύ ωραία ενέργεια από τον Σανδραβέλη, μπαίνει εντός της περιοχής από δεξιά και με αριστερό κεραυνό κάνει το 2-1.

17:06

49': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟ!

17:03

17:01

Επέστρεψαν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

16:46

16:43

43': Δεν πιάνει όπως θα ήθελε το σουτ ο Σκαρτσίλας, μπλοκάρει ο Βοσνιάδης.

16:41

Πιο αποφασισμένος δείχνει ο Αγροτικός, ο οποίος έχει και μεγαλύτερο κίνητρο.

16:37

37': Μπαίνει στην περιοχή ο Παπαχρήστος, κάνει επικίνδυνο γύρισμα, αλλά ο Βοσνιάδης προλαβαίνει να μπλοκάρει προ του Σκαρτσίλα.

16:35

35': Κίτρινη στον Κρισμάρεβιτς.

16:34

34': Κάνει το σουτ εντός περιοχής ο Λινάρδος, αλλά η μπάλα κοντράρει.

16:32

Μεγάλο πρόβλημα στην ανάπτυξη από τους Αιγιώτες.

16:29

29': Κόρνερ για τον Αγροτικό, ο Τσεμπερίδης πιάνει την κεφαλιά και ο Αθανασόπουλος μπλοκάρει.

16:25

25': Ευκαιρία για τον Αγροτικό! Ο Διαμαντόπουλος μπαίνει μόνος του στην περιοχή, αλλά τον προλαβαίνει ο Αθανασόπουλος πριν πλασάρει.

16:21

21': Ευκαιρία για τον Αγροτικό! Οι παίκτες του βγάζουν ωραία αντεπίθεση, ο Διαμαντόπουλος δίνει στον Συμελίδη και ο Αθανασόπουλος αποκρούει το πλασέ του τελευταίου.

16:20

Ο Νταβίντοφ εκτελεί φάουλ, ο Τσεμπερίδης παίρνει την κεφαλιά και νικά τον Αθανασόπουλο.

16:20

20': ΓΚΟΛ για τον ΑΓΡΟΤΙΚΟ!

16:18

18': Κίτρινες σε Διαμαντόπουλο και Σανδραβέλη.

16:17

17': Ωραία ενέργεια από τον Ζουνίνιο, κάνει και το σουτ και ο Βοσνιάδης μπλοκάρει.

16:16

16': Κίτρινη στον Αμαραντίδη.

16:14

14': Ευκαιρία για τον Αγροτικό! Ο Νταβίντοφ εκτελεί κόρνερ, ο Μπάρμπας παίρνει την κεφαλιά και η μπάλα πάει ελάχιστα πάνω από τα δοκάρια.

16:12

Παίρνει μέτρα στο γήπεδο ο Αγροτικός, έχει αρχίσει να κλείνεται ο Παναιγιάλειος, ο οποίος εσκεμμένα έχει αφήσει τον Ζουνίνιο ψηλά για να βγάζει αντεπιθέσεις.

16:10

Τον Διαμαντόπουλο ψάχνουν συνεχώς οι φιλοξενούμενοι.

16:06

Ο Ζουνίνιο εκτελεί κόρνερ, η μπάλα δεν απομακρύνεται καλά, ο Λινάρδος κάνει το σουτ από το σημείο του πέναλτι και σκοράρει.

16:06

6': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟ!

16:05

5': Μπαίνει στην περιοχή και δεν προλαβαίνει να σουτάρει ο Λινάρδος, κάνει σουτ στη συνέχεια ο Μπουρλάκης και κερδίζει κόρνερ.

16:03

Αναγνωριστικά τα πρώτα λεπτά για τις δύο ομάδες.

16:01

1': Δοκιμάζει το πόδι του ο Παπαχρήστος, πέφτει και μπλοκάρει ο Βοσνιάδης.

16:01

15:58

15:55

Ιδανικές για ποδόσφαιρο οι καιρικές συνθήκες.

15:52

Δύο διαδοχικές ήττες μετρούν οι "σταχυοφόροι" με τη Λαμία και την ΑΕΛ.

15:49

Από ήττα κόντρα στον Κισσαμικό προέρχονται οι Αιγιώτες που επιθυμούν να επιστρέψουν στα θετικά αποτελέσματα.

15:45

Καλησπέρα σας, το παιχνίδι του Παναιγιάλειου με τον Αγροτικό Αστέρα ξεκινά σε περίπου 15 λεπτά.

Αθανασόπουλος, Σπίνουλας, Σανδραβέλης, Κολόκας, Παπαχρήστος, Γκοτσούλιας, Κρισμάρεβιτς, Λινάρδος, Ζουνίνιο, Μπουρλάκης, Σκαρτσίλας.
Αναπ: Τσάπαλος, Μαυρόπουλος, Ζαχαρόπουλος, Γκούφας, Στίκας, Ρέλλας, Γκουτσίδης
Βοσνιάδης, Αμαραντίδης, Μπάρμπας, Καπίας, Καραμπάς, Τσεμπερίδης, Σαμουηλίδης, Νταβίντοφ, Καθάριος, Συμελίδης, Διαμαντόπουλος.
Αναπ: Γιακουμής, Σκλιοπίδης, Κνέζεβιτς, Βαφέας, Έππας, Μπιτάνγκ, Βελλίνης
Διαιτητής: Αδαμόπουλος (Ζακύνθου) Βοηθοί: Βεργέτης (Αρκαδίας), Κωνσταντόπουλος (Κορινθίας) 4ος: Μανούχος (Αργολίδας)