2
20:57

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας! Καλό σας βράδυ.

20:56

Αγχωτική νίκη για τον Παναθηναϊκό, που ήταν κακός στο πρώτο ημίχρονο, αλλά βελτιώθηκε στο δεύτερο και με πρωταγωνιστή τον Λέτο έφτασε στη νίκη.

20:54

Λήξη του ματς! 3-2.

20:54

90'+5: Κίτρινη κάρτα στον Γιαννούλη, Είναι η δεύτερη και αποβάλλεται.

20:51

Έπειτα από πλάγιο, ο Τελάντερ πιάνει την κεφαλιά πάσα μέσα στην περιοχή και βγάζει για τον Λέτο που γυρίζει ωραία και με προβολή κάνει το 3-2.

20:51

90'+4: ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟ!

20:50

20:48

90': Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό. Εκτελείται, δεν αποφέρει κάτι.

20:46

88': Αλλαγή για τη Βέροια. Ο Καρακώστας στη θέση του Άρτσε.

20:45

87': Ωραία πάσα του Ναζλίδη στον Μάνο μέσα στην περιοχή, πιάνει το σουτ, άουτ η μπάλα.

20:43

85': Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό. Εκτελείται από τα αριστερά, δεν αποφέρει κάτι.

20:37

80': Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό. Εκτελείται από τα αριστερά, δεν αποφέρει κάτι.

20:36

78': Κίτρινη κάρτα στον Νέτο.

20:35

77': Κίτρινη κάρτα στον Αμπέντ.

20:30

72': Αλλαγή για τη Βέροια. Ο Νέτο στη θέση του Μπαλάφα.

20:30

72': Ολοκληρώνει τις αλλαγές του ο Παναθηναϊκός, με τον Αμπέντ να παίρνει τη θέση του Λουντ.

20:29

71': Καλό σουτ του Ζέκα, άουτ η μπάλα.

20:26

68': Μακρινό σουτ του Μαλόν, άουτ η μπάλα.

20:23

Εξαιρετική μπαλιά του Ζέκα, η μπάλα φτάνει στον Πέτριτς που ακουμπά ίσα ίσα για να την αφήσει δεξιά στον Λέτο που δεν δυσκολεύεται να κάνει το 2-2.

20:23

65': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟ!

20:21

63': Αλλαγή για τη Βέροια. Ο Μάνος στη θέση του Μελικιώτη.

20:20

62': Κίτρινη κάρτα στον Γιαννούλη.

20:19

61': Αλλαγή για τον Παναθηναϊκό. Ο Πέτριτς στη θέση του Μπουμάλ.

20:16

Άλλο ένα τραγικό λάθος στην άμυνα του Παναθηναϊκού. Ο Σάντσεθ διώνει προς τα πίσω, ο Βλαχοδήμος βγαίνει λανθασμένα και συγκρούεται και με τον Τελάντερ, με τον Μελικιώτη να το εκμεταλλεύεται και να στέλνει την μπάλα στα δίχτυα.

20:16

58': ΓΚΟΛ για τη ΒΕΡΟΙΑ!

20:15

57': Ο Κλωναρίδης βγάζει τη σέντρα από τα δεξιά, αλλά ο Καντιμοίρης μαζεύει προ του Λέτο.

20:09

51': Κίτρινη κάρτα στον Λέτο.

20:07

50': Σουτ του Εβαντζελίστα από τα δεξιά μέσα στην περιοχή, μπλοκάρει με διπλή προσπάθεια ο Καντιμοίρης.

20:07

49': Ωραία κίνηση του Λέτο από τα αριστερά, άουτ το σουτ του.

20:05

48': Ωραίο σουτ του Μπουμάλ από τα αριστερά μέσα στην περιοχή, άουτ η μπάλα.

20:05

47': Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό. Εκτελείται από τα δεξιά, δεν αποφέρει κάτι.

20:03

Ξεκίνησε το β' ημίχρονο.

20:03

46': Αλλαγή για τον Παναθηναϊκό. Ο Κλωναρίδης στη θέση του Μαμούτε.