2
17:58

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας! Καλό σας απόγευμα.

17:57

Μαθηματικά... τέλος στο μαρτύριο του Άρη στη Γ' Εθνική, καθώς με τη νίκη αυτή εξασφαλίζει την άνοδο στη Β'.

17:57

Λήξη του ματς! 3-2.

17:55

90'+2: Κίτρινη κάρτα στον Τάτο για καθυστέρηση.

17:55

90'+1: Κίτρινη κάρτα στον Σερσέμη.

17:53

90': Αλλαγή για τον Εορδαϊκό. Ο Αμπατζίδης στη θέση του Μπίκου.

17:52

89': Σέντρα - σουτ του Γεωργιάδη, άουτ η μπάλα.

17:51

88': Αλλαγή για τον Εορδαϊκό. Ο Αμαραντίδης στη θέση του Μπλιζνάκοφ.

17:50

87': Δυνατό σουτ του Καλογέρη, κόρνερ. Εκτελείται, δεν αποφέρει κάτι.

17:47

Εκτελείται το κόρνερ, δεν αποφέρει κάτι.

17:46

84': Αλλαγή για τον Εορδαϊκό. Ο Ιωαννίδης στη θέση του Θ. Χαραλαμπίδη.

17:46

83': Κόρνερ για τον Άρη.

17:44

82': Κόρνερ για τον Άρη. Εκτελείται από τα αριστερά, δεν αποφέρει κάτι.

17:43

80': Τρίτη και τελευταία αλλαγή για τον Άρη. Ο Ν' Λουντούλου στη θέση του Πόι.

17:41

78': Κίτρινη κάρτα στον Πόι.

17:37

74': Αλλαγή για τον Άρη. Ο Καλογέρης στη θέση του Κόκε.

17:36

73': Μακρινό σουτ του Μαυροματίδη, άουτ η μπάλα.

17:32

70': Κόρνερ για τον Άρη. Εκτελείται από τα αριστερά, δεν αποφέρει κάτι.

17:29

Δυνατό σουτ του Μαυροματίδη έξω από την περιοχή έπειτα από πάσα του Γιόνδη, στα δίχτυα του Τζινάρ.

17:29

67': ΓΚΟΛ για τον ΕΟΡΔΑΪΚΟ!

17:29

66': Κίτρινη κάρτα στον Γεωργιάδη.

17:26

63': Κίτρινη κάρτα στον Μπίκο.

17:24

61': Κόρνερ για τον Εορδαϊκό. Εκτελείται από τα αριστερά, δεν αποφέρει κάτι.

17:17

54': Κόρνερ για τον Εορδαϊκό. Εκτελείται από τα δεξιά, ο Μαυροματίδης επιχειρεί το μονοκόμματο, μακρινό σουτ, άουτ η μπάλα.

17:16

53': Ωραίο, μακρινό σουτ του Τάτου, λίγο άουτ η μπάλα.

17:11

48': Μακρινό σουτ του Ντούνη, άουτ η μπάλα.

17:08

Ξεκίνησε το β' ημίχρονο.

17:08

46': Αλλαγή για τον Άρη. Ο Καζναφέρης στη θέση του Ρόβα.